Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Občas mám pocit že to niektorí ľudia s fanboyismom trochu preháňajú . Recenzia je plná chválospevov a nadšenia a aj tak tu je búrliva smršť nasranosti voči autorovi za krátky odstavec v ktorom dokonca ani nevytýka, len konštatuje že postavy sú " idioti " pričom sám upozorňuje že to vlastne ani nieje chyba... Ľudia sa stále dovolávajú objektivity ale keď dojde na ich oblúbenú hru niesu sa schopný preniesť ani cez náznak kritiky *7*
  • O AI se rozepsal jinde a dost jí chválil takže tím idiotem myslel ten charakter. Vypadá to jako kdyby měl na začátku psaní nějakou slabou chvilku.
  • koukám, že už byl čas začít s urážkama, jak inteligentní...
    Co mu zbejvá, než chválit všechno? Dyť to ani jinak nejde, je to prostě špička, ale tak si v tom holt našel cokoliv jinýho. Očekávám teda v každý jeho další recenzi hodnocení inteligence hlavního hrdiny. Jestli sis nevšim, nejsem tu jedinej člověk, kdo si stěžuje na začátek recenze, jen sem si chtěl zadiskutovat trochu víc asi.
    Nejsem debil jako Rico, abych nevěděl co je kinetoza a ano, nastavení s tim může pomoct:)
  • Cital som to povrchne ale ked sa v hre povie idiot myslí sa tým hlavne hlupa AI, nie charakter postavy. takže neviem ako to recenzent myslel a je to zavádzajúce.
  • Nejak jsi mi neodpovedel na otazky. Kdyz po tom podle tebe jen slape, proc tomu dava osmicku, chvali grafiku, ovladani atd? Proc ti vadi, kdyz rika, ze hrajes za normalni, tedy vymastene vojaky, kdyz je to zjevne pravda?
    A co ctu, tak si na Move stezuje dost zahranicnich recenzi. I na pribeh, kterej tady vlastne brani. Tady naopak pisou, ze se najdou lidi, kteri ho oceni. A myslis, ze nastaveni mu pomuze s kinetozou? Vis co to vubec je?

    Fakt me bavi, ze te dokaze odradit kdyz nekdo napise, ze hrdinove jsou pitmoci. Ty hrajes jen za krasne, silne, inteligentni hrdiny, ze? Jako jsi ty sam, vid? *2*
  • takže si move představuješ jako něco co zapojíš a pude to hned jak si přeješ? Jinak ho hned odpojíš s tim, že je to na nic? Nevim jak ty, ale na myši sem si na kompu nic nenastavoval, nemluvíme tady o grafice a všechn těch věcech, ale o ovládání a to já si rozhodně nastavim rád k obrazu mému. Rozhodli ste se po mě hromadně jít? Ok, ale nic to nezmění na tom, že ta recka mi přijde hrozně napsaná
  • Velice zabavna recenze. Jak si stoji banda KZ idiotu v porovnani s dreamteamem z Gears of War? Ty pozavuju za relativne inteligentni army vzorek
  • Me teda nejde do hlavy kdyz tu hru tak chvali proc je hodnoceni 8? Myslim ze 9 by si zaslouzila s prehledem:)
  • Dekuji tiscali, ze jsou schopni napsat, ze kopat do pribehu u strilecky by bylo snadne. Ja se na hru neskutecne tesim, demo bylo paradni, myslim, ze zklamanej vubec nebudu...
  • Recenze pěkná ale její začátek je ubohý. Proč recenzent nadává hlavním postavám jaký jsou to pitomci? Proč řeší že to neni žádná hluboko myslná hra? Píše to jako kdyby ještě v životě nehrál žádnou jinou střílečku. Většina hráčů co si to zahraje ví co tato značka obsahuje a takovéhle pitvání kravin jen dělá z autora blbce.
  • "Trochu si pohrát s nastavením..." - proč myslíš, že mnoho lidí přešlo na konzole? Aby se přesně tomuto vyhnuli.
  • Konečně střílečka s role-play příběhem a roll-play hratelností. Proč by mi mělo vadit, že vojáci jsou paka (ne každý voják píše v zákopech Silmarillion nebo počítá poloměr černé díry)? Že válka je jen o zabíjení (buďte rádi, že toho dalšího, o čem válka je, nás autoři ušetřili)? Konečně se k tomu někdo staví zodpovědně a realisticky (tedy realisticky... bez nutkání zvracet).

    Válka je svinstvo a jedinou útěchu lze najít v tom, že vám puška pěkně bouchá a jste pořád naživu. Snad proboha nechcete od hry na pěšáka nějakou příběhovou sofistikovanost?
  • Mne teda prijde, ze recenzent ten pribeh brani. Ze si proste na nic nehraje. Myslis, ze banda vojaku z predni linie jsou nejaky myslitele? Pritom za to tu hru nekritizuje a pokud ho chapu, tak to bere spis jako plus.
    A kdyz po tom jen slape, proc tomu dava osmicku, chvali grafiku, ovladani atd?
  • A cetl jsi tu recenzi? Zrovna o grafice pise, ze je skvela. Vzdyt tu hru chvali!
  • To je docela vtipny s tema pitomcema a priznejme, ze v opravdu dost hrach v posledni dobe se ty hl. postavy jako pitomci chovaji (AC2) nebo i vypadaji (Crysis, AC2). Je uzitecne dopredu vedet ze budes hrat za dementa. :)
  • Teda musim říct, že recenze se opravdu nepovedla. Hned na začátku totiž odradí od čtení... proč mam číst o hře, kde mě recenzent staví do role pitomce? Těšim se na recku dlouho, jsem rád, že jí tady mají tak brzo a pak tohle. Fakt po tom jen šlape a nelíbí se mu to. Navíc proč to nedělá člověk, kterej aspoň zvládne vzít do ruky move? Je to plnohodnotná součást, tak by se slušelo trochu tomu dát a ne že se nebude přemáhat. Trochu si pohrát s nastavením a jde hrát v pohodě, jak sem vyzkoušel v betě. Nevim no, výběr recenzenta tady nebyl moc šťastnej, ale je to jen můj názor
  • Toto by byla jedna z her + serie Gran Turismo + serie Little Big Planet kvůli kterým pořád přemýšlím jestli PS3 k mým počítačům a Xboxu dokoupit. U Xboxu to též u mě rozhodovala jen Forza 3 a hokej s fotbalem. Budu si na tohle ale muset ještě nějaké to období počkat. Jsem totiž vášnivý hráč už od dob C64 s kazeťákem nebo Atari.
  • No recenze se mi moc nelibi... Vypada to jako kdyby jste hru nemeli v oblibe a ukamenovali ji... Proste grafika zadna zmena, pribech- banda pitomcu a debilu atd... TOHLE ME DOCELA ZARAZILO !
  • K téhle hře mě táhne hlavně MP. Beta mě chytla pořádně. Sice jsou tam oproti první betě kroky zpět, ale to na tom nic nemění. Singl vem čert, beru ho jako doplněk
  • Nikde tam nevidim Alese, neprokazatelne. :o)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit