Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda, čekal jsem od Danielka něco víc. Roky se po konferencích chvástá jak bude všechno jinak... :-/
    • Českej dabing, děti a psa bysme chtěli asi všichni, ale co naděláš
  • Ale jedno se jim musí nechat. Jak si pohráli s modelováním krajiny a budov a jak je ta vesnice veliká. V Zaklínači by to byli chajdy o rozmeru 3x3 metry a celá vesnice by byla 10x10 metru.
    A uprime, radej budu delat takovýhle quest než ty obludnosti ze Skyrimu typu - neznámý vezen se steká s králem a ten mu zverí záchranu celého království (mesto s 10 NPC): zabít draka a na pomoc mu pošle celou armádu (5 vojáku).
    • Zaklínačem je myšlen Zaklínač 3? Vždyť tam jsou i obří negenerická města se skvělou architekturou (co dům to unikát) plný lidí (i dětí a psů), kde kdo mnohých domů lze vlézt i nepovinně a projít třeba 5 pater od sklepa po půdu.
      • nepamatuji si ani jeden barák....
      • obrí asi težko, cela mapa ze Zaklínače 3 by se vešla do stodoly v tomhle videu
  • Nemůžu si pomoci, ale když vidím ty souboje, vzpomenu si vždycky na Die by the sword.
    • Kdyz se rekne Die by the sword, vybavi se mi gamesacke retro a cast, kde prochazeji skrz "streva" K. Drdy… ble :)
    • Hahaha, klasika. A dost odpovídá.
  • Na hru jsem velmi zvědav a doufám, že to dopadne dobře, ale jinak to moc nesleduju. Každopádně, co mě zaujalo hned po spuštění videa byl kompas v horní části obrazovky s ikonami blízkých lokací a hned jsem si vzpomněl, jak přesně na tento typ kompasu Dan Vávra strašně nadával jako na naprosto debilní kompas ve svém 100+ věcí, které mu vadí na Skyrimu *1*
  • Kdo kdy přišel s tím že Vávra je dobrej scénárista? Protože když čtu ty dialogy tak si nedokážu představit jak víc amatérsky by se daly napsat.
    • "Ginger was sleeping in the stable. He might have seen something." - počkat počkat, Grygar má v této hře cameo roli?
    • V cem vsem je Vavra dobrej... na verejnost s tim chodi on sam a par jeho fanatik boys.
  • Jako moc se na to těším, ale toto je asi první video od nich, které jsem ani nemohl dodívat do konce. Prezentaci skrz videa fakt nezvládají a pokud bych už hru neměl dávno koupenou a viděl bych ji poprvé skrz toto video, tak mě to určitě nenaláká.
  • Tak si to zhrnme. Musím promluvit s nekolika sedláky, kterí mi dají odpoved jedinou vetou a pak u jednoho sedláka mužu použít násilí nebo šarm.
    Pak mužu jít prímo na určené místo rovnou sám, nebo to nahlásit kapitánovi a (jak se dalo predvídat) dostat posily. A to je všechno? Rekl bych že tohle je velice jednoduché. Jasne, v RPG se najdou vždycky i jednoduché questy, ale když si to zvolili jako ukážku, tak se obávám jestli tam bude i neco lepšího. Já osobne bych se stydel chlubit se takto primitivním questem a ukazovat na nem možnosti hry. Vzpomente si na questy z Falloutu 2.
    P.S.
    Jinak hra po grafické stránce vypada fantasticky a animace jsou sice slabší ale nepusobí rušive.
  • Vždycky sem si myslel, že kostrbatost animací od Piranha Bytes nikdo netrumfne.... *15*
  • Páni, to je snad největší kritika na KDC a Daniela Vávru, co jsem tu kdy viděl. Je opravdu zajímavé, že zatímco v komentářích na youtube mají všichni radost z krásné hry a dynamických úkolů, tady se z toho dělá největší propadák. Nedostatky ve hře jsou evidentní (animace obličejů), ale toto je už moc. Někteří lidé by měli dospět a počkat se svým názorem, až do do 13. února.
    • Ristoro
      Třeba by ohlasy v ČR byly jiné, kdyby se pan Vávra nechoval jako *urák :). V zahraničí ho ani z daleka tak neznají jako u nás. Tudíž když kolem sebe kopeš a kritizuješ všechno co není tvoje, očekávej stejnou reakci, aneb jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
    • na youtube mají radost ze všeho, to vůbec nesmíš brát jako nějakou vypovídající hodnotu...
      • ...zatímco v diskuzích games je to samej odborník. Taky se tomu říká, že sežrali Šalamounovo ho*no :-)
    • I v komentech na YT najdeš kritiku animací. Další kritiku animací najdeš na oficiálních fórech Warhorse.
      • Pochopitelně, a toto nezpochybňuji, je to oprávněná kritika, ale zcela zatracovat hru jen kvůli nekvalitním animacím mi přijde směšné, zvlášť, když na nich nestojí hra. Tohle není L.A. Noire, tam by to opravdu byl prů***. Co se týče ostatní kritiky tady, místní diskutéři viděli soubojový systém na dva roky starých prototypech a okamžitě z toho vyvozují závěry. Z příběhu viděli všehovšudy asi 15 minut a dělají z toho závěry, že je nekvalitně napsaný. Upřímně, nepřipadá vám to všem nesmyslné?
        • Já si všímám jenom kritiky animací. Soubojový systém je prezentován v aktuálních oficiálních propagačních videích, takže je na místě očekávat, že se jedná o ukázku aktuálního stavu hry a vzhledem k plánovanému datu vydání se také dá očekávat, že se už moc nezmění. Kór, když samotní tvůrci přiznávají, že je CryEngine v animacích omezuje a že s tím nepůjde už moc udělat.

          Zbytek hry nehodnotím a doufám, že to vykompenzuje.
          • To jsi jeden z mála. Mně se ty souboje, tak jak jsou ukázané v posledních videích, líbí. Otázka je jak se to pak hraje. Uvidí se 13. února.
            • Právě, že mi připadá, že jeden z mála nejsem. Spousta lidí kritizuje animace a pocit ze soubojů. Já tedy na rozdíl od některých nekritizuji komplexitu a obtížnost soubojů, ta je pro mě naopak hlavním lákadlem hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit