Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    8 z 10ti? To jako vazne?
    • KrPa
      krom hejtovano CD projektu sis nasel i Warhorse jo?
      • CRYPT
        Nevim co meles o hejtovani CD Projektu a zadny Warhorse neznam, max Warpigs podle toho jak ta hra vypada
    • diky bugum si to 9 a lepsi nezaslouzi :
      9 - Skvělá
      Devítkové hry vynikají nad konkurenci svým technickým zpracováním, kvalitou obsahu, absencí chyb a nedodělků a nezřídka se pokouší o novátorské postupy.
  • Věřím tomu, že nebýt to hra od Vávry, dostala by max 6,5/10, což také odpovídá tomu, co dostává v zahraničí.
    • VC zahraničí má 8/10 nebo 80 až 85% takže nevím kde berete těch 6,5 nebo jak někdo říká průměr. prostě je to fakt. Je to dobrá hra a to to nechápe a závidí tak nashle.
      • nashle
      • Prostě je to tak. Hra se povedla a nemá moc bugů. Připadá mi jak kdyby to lidi chtěli ovlivnit. Není to poprvé co jsem viděl, jak někdo kecá do recenze, že dal tolik a tolik. Já dál 10/10. Proč ne? Je to skvělá hra a pak bugů mě nevadí. ještě mi to nijak hru nezkazilo. Kdo tu hru hraje at jsi napíše recenzi jakou chce, jestli ho baví nebo ne je jeho věc. Každý věděl do čeho jde a ta hra opravdu není pro každého jak třeba zaklínač 3. Dneska totiž každý chce během 1 sekundy zabít 100 lidí. Tady to nejde, tady to chce čas.
        • Kdo umí tak umí. Hra není vůbec těžká. Poklad nalezen a už mám přes 1000 penízku. Stačí jen krást a když vás nikdo nevídí pak to prodáte za majlant. Už mám přes 10 te sejvovice či co. Tahle hra neni pro ty, kteří chtěji všechno rychle a není snadná jako sotatní hra.
      • Pro lidi co jsou odkojeny COD je ta hra asi moc tezka, navic tam nemas ani moznost jdit s obtiznosti dolu. Abi se beztak nedostal ani z prvniho mesta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit