Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://opencritic.com/game/1561/kingdom-come-deliverance?tab=1&reviewId=101422

    Tady se takové shrnutí, takže opravdu 8 přestřelená není, je to dost častá známka v recenzích.
  • Cekal jsem horsi hru. Vavra prekvapil.
  • bukrr
    Oh boy, here we go *popcorn popping* *6*
  • Hele v čem jsou nejhorší ty Bugy? Vadí třeba ve splnění q a nebo jsou spíše fyzikální
    • homeles8
      Já mám jednou za čas nějakej nepatrnej grafickej bug, ale takový jsou skoro v každý hře, viděl jsem je už mnohokrát.
    • ucho
      bugy jsou všeho druhu. technického ražení, nemožnosti dohrát některé questy, pády, tedy nutnost opakovat třeba hodinu hraní. jsou ale i lidé, kteří na moc bugů nenarazí.
    • Worhammer
      Nedokážu ještě zhodnotit, ale mě se během první hodiny hraní stalo to, že jsem zabil jednu postavu, oloupil ji a ona pak po 2 minutách vstala a přišla ke mně a řekla, že se vzdává a dává mi klíče od truhly, kterou jsem už vykradl, což byl vedlejší úkol ji vykrást. Když jsem ji vykradl, po zabití dané postavy, tak se mi úkol nepřičetl za splněný, až teprve po tom, co postava ožila a dala mi klíč.
      • Spis bych rekl, ze jsi ho jen zmlatil do bezvedomi. A quest se ti po vybrani truhly nezapocita, jelikoz v ni neni vsechno, co od nej mas ziskat.
      • A to jako popisujes bug??? nebo jak bravurne naprogramovali situaci kdy hrac zabije postavu, ktera bude pozdeji potreba ke splneni Questu???? Mne se to zda mnohem lepsi reseni nez nezabitelna postava dokud nespustis Q Ten kdo nebloudi kolem uzije si hru tak jak bylo zamysleno a na nepredvidatelnou situaci je to pripraveno....
  • *4* *4* *4* *4* jo pan recenzent je asi srandista, nevím proč takhle přestřelil hodnocení průměrné hry. ano, jíné hry, ale stále průměrné... na konzoli téměř nehratelné těch bugů je opravdu moc... snad to do půl roku vyladí a pak znovu nainstluji a možná i dohraju... mezitím se zabavím s novým FarCry, UBI je sice megastudio s Xnásobným rozpočtem a občas se jim taky nezadaří, ale taováhle rozbitost jakou nyní KC má je neakceptovatelná.... škoda jinak by 7/10 hra klidně mohla dostat, ale takhle 5/10
    • to si děláš srandu...bugysoft když vydal FOR HONOR tak to bylo uplně nehratelný a těch bugů o dost zásadnějších bylo násobně víc, hra neustále padala každej druhej souboj atd...
      • ten sem nehrál.... a i ostaní hry jako Division, Wildland, Assassin, FarCry... občas mají chyby, ale to bys prostě musel vyzkoušet, zřejmě s ji ještě nehrál nebo ne na konzoli :) to se musí zažít, za mě je to na vrácení peněz *1*
    • všem to na konzoli šlape jen tobě ne, řekl bych ,že tu hru ani nemáš
      • to ses asi zbláznl ne? komu všem to na konzoli šlape? ina XONE X a PS4 PRO to laguje a doskakuje a já nevím co všechno natož na klasickým XONE nebo PS4 - přečti si recenzi třeba a Hrej.cz nebo kdekoliv jinde kde se recenzuje konzolová verze nebo si pusť youtube... miluju tyhle zaprděnce c dávají mínuska a musí za každou cenu oponovat ikdyž neví o čem mluví... takže ještě jednou opakuji: na konzolích (zvláště klasik XONE PS4) aktuálně nehratelné... resp. vyadá to asi jako PUB na XONE, šílenost....
    • Docela bych neresil cisilka byt tebou, protoze prumer v dnesni dobe neznamena 5/10. Proste to tak neni a kdyz uz to tak chces mit, asi je lepsi si zalozit vlastni stranku a tam si to prosazovat. Tech duvodu je pomerne hodne, hlavni predevsim v tom, ze spatne hry clovek proste nehraje, a tak se ani nehodnoti a proto to taky vypada tak, ze se nizsi hodnoceni nez 5/10 malokdy objevi (staci si ovsem projit par jednokvasek na steamu a clovek hned najde spoustu 1/10). Dalsi duvod by mohl byt ten, ze prumerna hra ma dnes pomerne dobre zpracovane casti jako zvuk, ovladani, grafika a ma treba i pomerne bohaty obsah, ale proste to nak nezkoubili dohromady takze to hodle lidi omrzi. No a s tim jak je clovek obcas mirumilovny tomu placne 7/10, protoze i kdyz ho to treba moc nebavilo, tak dokaze ocenit praci vyvojaru na obsahu. Docela nam ted hodnoceni Kingdom Come dava smysl no ni? Obsah je super, je v tom videt zapal, ale brzdi to nedodelky,
    • jojo, ubisoft dělá kvalitní a zábavný hry. užij si to... *1*
  • Magister_Peditum
    Zatím sbírá spíš 8/10, co jsem se díval.

    EDIT: Reakce na Abiho.
  • Odpovídá. Po odladění 9/10
  • ucho
    slušný fofr.
  • Jo těch 7-8/10 asi sedí s tím, že 10/10 pro Skyrim je úplný úlet. Ten by měl mít tak 6-7.
    • jen žid může odsouzet skyrim
    • tak Skyrim byl na tom mnohem lépe co se týče bugů, optimalizace a odladěnosti. Kvalita je pak subjektivní.
      • 20+hodin a zatim jsem nenarazil na zadny zavazny bug. Optimalizace je skvela vse na stredni detaily a mam 40-50fps a to hraju na 6let starej grafice (HD7850).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit