Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ono Bethesda vydáva už neviem kolké RPG s opakujúcimi sa chybami. Piranha robi to isté stále dokola a dobre si spomeňte, ako vyzerali prvé RPGčka od týchto vyvojárov. Myslím, že hlavným problemom bolo, že sa proste za celú tu dobu zo svojích chýb nepoučili. Od Warhorse je to úplne prvé velké RPG, takže nejaké odpúštanie je určite na mieste. Osobne si myslím, že technické problémy (nech už akokolvek zneprijemňujú zážitok), sú stále menšie zlo, ako nudná a nelogicky nadizajnovaná hra, v ktorej sa hráč cíti špatne.

    Mňa hlavne mrzí, že medzi časom ma hrnie hier takmer úpplne opustilo, ale kedže mám túto Kingdom Come už zopár rokov zapletené, tak som núteny do toho ísť.
    • Nevsim sem si, ze by B nebo P verejne prohlasovali, jak to vsichni ostatni delaj nahouno a ze jen prave oni udelaj tu nejgenialnise hru na planete.
    • Majitel Bethesdy aspoň není známý tím, že by se do konkurence navážel s tím, že takovéto chyby jsou nepřípustné :-D To by pak byl k smíchu, že? Jako jeden náš český vývojář....
      Chyby v těchto hrách jsou poměrně normální. Pokud někdo nechápe, proč má Skyrim nebo Witcher3 nějaké story bugy a kompromisy v herních mechanismech, tak ukazuje svoji neznalost herního průmyslu. Pokud někdo dělá hru a nedokáže se na ty chyby připravit třeba herními mechanismy (když je riziko že by hra mohla padat, nezakáži hráčům ukládat, že jo?). A pokud takový člověk pak sám vede herní studio, je to průšvih.
      • A ty jako myslis ze kdyz se zeptas nekoho z Massachusetts, cim je znamej autor KC, tak ti na to odpovi "Jooo to je ten co nadava na stromy ve Skyrimu..." ? *4*
        • To má co soplečného s tím, že na ně nadává?
          Já tím vůbec nenarážím na to, že by tím měl být slavný po světě. Ani mě netrápí, že se naváží do Skyrimu. jde tu jen o to, že je na tom vidět, že prostě sám nechápe, proč jsou ve hrách dělány nějaké ústupky třeba v hratelnosti. A pak ukazuje jak to dopadá bez nich.
          • Pises ze Vavra je znamej tim, ze prudi ostatni hry. Ja rikam ze neni. Vi to o nem jenom par Geeku tady v CR, to je cely. Kdyz prestanes travit svuj cas tady a budes diskutovat na steamu kde ani nevis jestli je dotycnej z US, nebo z Australie pochopis ze to co se deje na tyhle diskuzi je totalne irelevantni. Vlastne se divim, ze jsou v ty hre cesky titulky.
            • A že to bolo pred 7 rokmi Ti je jedno, že ?
    • Problem neni v tom ze by se nepoucili, problem je v tom, ze jim jsou ty chyby uplne ukradeny.
      Resily by je az ve chvili kdyby jim snizovaly prodeje.
      Takovyhle firmy si delaj codebase, kterou s minimem zmen opakujou porad dokola a umlatej to brutalni reklamni kampani. Tim zajistujou obrovsky prodeje, chyby nechyby.
      Kdyby je za to lidi trestali treba tim, ze by si od nich uz nikdy nic nekoupili, tak by to resit zacali.
      • ve chvili kdy to lidi bavi hrat, tak to budou kupovat...bugy nebo ne, spatna grafika nebo animace, to neni podstatne.
        • No vidis, to me nenapadalo, jakoze opravdu. Ja uz se totiz vic nez 5 let vsemu co vychazi totiz jenom smeju. Jak to muze nekdo hrat treba i zadarmo, na toz za to zaplatit treba 60....

          Takze k tomu mam asi tolik, ze KC je pro me prvni skutecna hra ktera vysla od dob Skyrimu.
          At si kdo chce rika co chce, tak ja Skyrim mam za jednu z nejlepsich her vubec.
          • Tak me treba Skyrim taky bavil, ikdyz jsem si k nemu musel najit vlastni cestu. Na druhou stranu chapu i ty, kterym se nelibil.
  • uff. vyzivna diskusia :D hra ma uspech. v recenziach aj v predajoch. toto budu niektori tazko predychavat :D
    • Já se spíše směji naivním exotům, kteří skočili Bakalovi na špek. Takové úspěšné studio a on ho hned pár hodin po vydání takové "pecky" prodal.
      • A kdo koupil warhorse ? To by me fakt zajimalo.. bych
        • Je nikdo. Ale THQ koupili Deep Silver, který je distributorem. Někteří to holt vzali tak, že kupují i hru se studiem, ale koupili pouze distributora.
        • Samozřejmě nikdo, majitelé zůstávají stejní. Jen holt někdo rád blbě kecá. https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=409076&typ=PLATNY
      • Ale zahráli to pěkně, hezky na city, malé nezávislé studio potřebuje peníze na Kickstarteru :)
        • Prodal se Deep Silver (distributor), nikoliv Warhorse a Bakala v tom obchodu vůbec nefiguruje.
        • Tak tak. Proto se raději vyprdnul na nějaký český dabing a snažil se to co nejrychleji vypustit do světa, kde ho lidé neznají. Počítám, že zase brzy investuje do nějaký další "pecky."
  • Magister_Peditum
    Vtipné, je jak tu na to nadávají neustále ty samý nicky snad už od první zmínky o hře... Já to hraju na ps4 pro a zatím jsem nenarazil na zásadní problém. Zatím snad jen na divný pathfinding některých postav, ale nic co by mi bránilo hrát ve hře. Lockpicking je na gamepadu krapet těžší, ale to je zatím tak vše.
  • No na to, že po cca 16 dnech od vydání prodali už 1,2 milionů kopií a číslo pořád rychlé stoupá...... řekl bych docela úspěch *4*
  • Bál jsem se ale zbytečně je to super.A po opravách bude ještě lepší.
  • Příští měsíc kupuju, masovým hejtům navzdory. V diskuzích k Zaklínačovi miliony tupejch keců o patriotismu "a že jsme přeci slované, podpořme slovenské bratry poláky!" přitom toho po "pokrevní" stránce se slovanama zase tak společného nemáme - 1/3.

    Teď vyjde v mnoha ohledech revoluční ČESKÉ RPG a v diskuzích samá jedovatá slina, hejt a kydání hnoje na Warhorse......a ani bych se nedivil, kdyby většina negativních postů patřila hráčům, kteří po napsání peprného komentáře přes ALT + F4 překlikne zpět do nějaký manga JRPG japonský slátaniny.........svět se v p*del obrací *10*
    • ta hra je nedokončena, to je ten problém
      • Přesně tak, snad je to i dobrá hra, ale pokud má takové chyby, tak se prostě nedá napsat že to je AAA hra. Ukrojil si asi moc velké sousto. Předpokládám že to budou cca rok lepit, než to bude v nějakém slušném stavu. (nemluvím o PC verzi, s tou nemám zkušenost a vypadá to, že tam je to celkem v pohodě oproti Playstationu) *9*
    • V čem je revoluční? V bugach tak akorat
      • Zatím mohu soudit jen z videí a článků, ale osobně se těším na reálné ztvárnění středověku, co se kostýmů, architektury a celkově kulis týče. Inspirace dobovými reáliemi a historickými osobnostmi - to v této podobě nikdo předtím takhle detailně neztvárnil, proto je to v tomto ohledu revoluční, v případě 1st person RPG bez pochyb.

        Příběhovou stránku hodnotit nemůžu, dokud si to nezahraju, ale dle reakcí na internetu se moc neděsím. Další faktor, který je ovšem subjektivní, je to od českých vývojářů a ty chci podpořit. Kingdom Come si to zaslouží a mě se se svym projektem trefili do noty, tenhle žánr já rád *5*
        • Na hejt vůbec neber ohled.Ta hra je skvělá.Mám za sebou asi dvacet hodin a přes pomalejší rozjezd(a dost cutscén)rozhodně stojí za to.Za celou dobu hraní jsem narazil na DVA grafický bugy a framerate v1440 běží mezi 65-55 FPS ať si v krajiňě nebo v lidnaté vesnici.
        • tak jsi to nehral, ale už je revoluční *15*

          Dobrý stádo předvádíš.
        • BTW s tou podporou pomalu, 70% Warhorse vlastni Bakala.
          • Už nevlastní. WH už se Bakal zbavil. Nyní spadají společně s vydavatelem pod THQ Nordic.
            • Co to tocis za hluposti, Bakala stale vlatni 70% WH, si mrkni obchodni register.
          • no a co jako? kdyby nebylo jeho peněz, kcd by nejspíš nevzniklo a ty bys musel sbírat otazníčky v ubisoftích kokotinách...
            • Nemusel, KC byla prvni velka hra co jsem si koupil asi tak po 10 letech.
        • Tes se hlavne na postavy a pribeh, nemalokdy se ti stane ze se te situace ve hre emocionalne dotkne jakobys koukal na film, maji to opravdu uzasne napsany..
    • alt + tab *2*
  • Na Twitteru dneska rano poprali Vavrovi stesti tvurci M&B a uz predtim Pillars of Ethernity *14*
  • Cekal jsem horsi hru. Vavra prekvapil.
  • Za mě budu kupovat GOG verzi, která vyjde 27. a vypadáto, že tu záplatu směřují právě kvůli data vydáni na gogu. Co tak čtu a poslouchám, tak herní mechaniky, příběh a vše okolo je prakticky bezvadné a těch "pár" *3* technických chyb mě nijak netrápí. Dohraju si v klidu dishonored 2 a pak ještě něco a na konci března budu mít odladěnou hru na kterou se budu těšit.

    A kupuju v plné ceně, protože WH přeju úspěch a myslím, že si zaslouží každý cent. Třetího zaklínače jsem hrál snad rok po uvedení na trh, takže ta horečka co se týče neodladěnosti atd... mě absolutně minula. Myslím, že tady to bude podobné.

    Je zajímavé, že jak žijeme v instantní době, kdy máme všechno, kdy si zamaneme, tak jsme strašně rozladění, když není vše hned teď jak bychom si předsatvovali. Trochu klídku a odstup a život bude hned krásnější *5*
  • ať si každý říká co chce, tak za mě pecka která tady dlouho nebyla (jestli vůbec), mount & blade meets gothic without magic, paráda, vávra je game changer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit