Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ted jeste ty oblicejovy animace a mame to komplet *5*
  • 2jamar
    to si piš *4* koukání je nejlepší
  • TheGGG
    ty si blobe můžeš tu hudbu alespoň vypnout.... kéž by šli vypnout i některé jiné věci, třeba tady na games, různí ti blobové a blbové...
  • už si konečně vyndej tu hlavu z ánusu a nasaď si ji na krk...
  • Vetšinou používali licencovanou hudbu. Skladby ze soundtracku jsou zde. https://soundcloud.com/warhorse_studios
  • Tak to jsem rad, ze to prozatim zni aspon takto. Ve vsech trailerech co jsem videl ta hudba byla zatim otresna. Vavra sam v tom videu rika, ze na trailery se pouzily samply a ze si neni jistej, jestli takovahle akce s filharmonii za to stoji - no ja myslim, ze to je sakra rozdil.
  • KrPa
    ona je hudba k necemu potreba? nakrmi ti kone nebo ji potrebujes do ukolu? uvažuj trochu *7*
  • ... jenom holou ...
  • Pamatuju si jak jste k nam prisli do copyku tisknout noty do kingdomcome, aspoň trochu jsem se mohl s kolegyni podílet na vývoji týhle super hry. Mimochodem nic tak velkýho na počkání jsem ani netiskl :D
  • jamar28
    Rejsek: Bob to potřebuje, protože bude jen koukat na Twitch, jak to hraje někdo jiný.
  • XorxoxTalarius
    Nezapomenu na to ;)
  • napiš neco co nevím
  • schali
    Ukázka hudby mě moc nepřesvědčila. Správný soundtrack by měl být osobitý se silnými melodiemi. Typický velmi kvalitní soundtrack má např. WOW TBC, BG1, Gothic 2, Vampire, Divinity OS1 a v letošním roce třeba Prey. Naopak spousta komerčních her má hudbu jen jako kulisu, není ničím výrazná, melodie nezaujmou, nedokážou vytvořit atmosféru. Potom je celkem jedno jestli je to nahraný orchestrem, skladatel je mnohem důležitější. Přesto je dobře, že má hra hudbu, každý pokus se cení.
  • Jaký má smysl ta předobjednávka? Nějaké bonusy, které jinak nedostaneš? Pokud nic, tak ti moc nerozumím.
  • Rejsek
    Vidíš, to je asi tvůj problém. Přes všechny ty konspirační teorie se ti nedostává mozkové kapacity na trošku rozvinutějšího myšlení a sebereflexe. Na jednu stranu ti vadí, že tam bude hudba, jinde bys ji zas chtěl a pak zas hovoříš o tom jak principiálně chceš, aby měli všichni stejně reálný zážitek jako ty. To se jako fakt staráš o to, jaký zážitek má ze hry někdo jiný? *15* Slovy jedné ženy z jedné stupidní reklamy, kterou jsem zahlédl v TV - řekl bych že nerozumíš svojí vagíně *15*
  • Hudba zní velmi dobře - jen tak dál!
  • Hlavně ať to vydají na gogu. Klidně i pozdějc až jim prolomí drm.
  • Je to ústupek majnstrymu ale pokut pujde jednoduše v menu vypnout, není co řěšit.
  • Treba doma nemá byt *1*
  • Hudba dokáže dělat divy. Líbí se mi. V nějaké části mi to připomnělo trochu i TW: Medieval 2. U spoustu nových her si ani nevzpomenete co tam hrálo za hudbu, ale Gothic 1-3, Mafia, GTA mají prostě nezapomenutelný soundtracky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit