Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta naše česká krajina je stejně nejhezčí, kam se hrabou nějaký tropický ostrovy a rozbořený New Yorky
    • C-BEAM
      Dobře udělaná džungle vůbec není k zahození http://gigglehd.com/zbxe/gmforum/files/attach/images/899858/529/977/001/03423203.jpg *3* Ale snad se jednoho dne dožiju ve hře něčeho jako je toto http://fc02.deviantart.net/fs5/i/2004/278/4/1/foggy_forest_by_manio.jpg , zatím je to vše graficky v plenkách.
      • Tak si zvedni ten svůj hnusnej uhrovatej a tlustej zadek a jdi se projít od lesa.
        • C-BEAM
          mám 66 kilo a v našich lesích by mě nejdřív zastřelil nějaký přiožralý myslivec který by si mě spletl s vychrtlým jelenem. Kdepak, já do lesa tak brzy nevlezu.
      • Zvedni pr*el a zajdi si do lesa a máš grafiku.
    • hmmm.....a teď se zamysli globálně. Co sakra řekne naše neslaná, nemastná krajina....usraný políčka, malý kopečky a lesíky Američanovi, Frantíkovi, Švýcarovi? z prostředí si sedneme na pr-el jen mi středoevropani, protože to je "naše" krajina - z objektivního hlediska ale ČR žádný úžasný scenérie nenabízí. Jsem Čech a jsem rád, že tu žiju....nicméně bych rád zůstal nohama na zemi a připustil si fakt, že vybombardovanej New York, Norský fjordy, Švýcarský Alpy, Vietnamský zátoky se skálama atd. atd. jsou prostě mnohem víc IN
      • dočetl jsem to až k " neslaná, nemastná krajina" což samozřejmě neni pravda, dál číst netřeba
        • :-D ty si toho ještě asi moc neviděl vid? :-D hele joo, já s tebou na jednu stranu souhlasim, národnost a kraj kde žiješ - za tim by si člověk měl stát a měl by to hájit. Na druhou stranu snad nemusíme mít na paměti snahu učitelky z prvního stupně ZŠ, kdy nám kladla na srdce, že ČR je ráj a úžasný kraj.....prachovský skály, polabí, šumavu, český švýcarsko, povodí Berounky, Krkonoše, zatopený lomy, písáky atd. atd. - jasně je to hezký, taky to mám rád......ale je to jako tvrdit, že ta naše koncernácká Oktávka je přece designovej skvost......to řekne jen škodovkář, nebo řidič, kterej nemá vlastní a škodovky jsou profláklý služebáky
          • viděl jsem ledacost, Asii, Afriku, obě Ameriky a trvám na tom, že české krajině se nic z toho zdaleka nevyrovná, to samé Praha, vždycky když se vracim z cest a jedu pak po mostě přes Vltavu, koukám na nábřeží a Pražský hrad nad ní, řikam si že to je to nejhezčí místo na světě
            • del0
              "woooow - tohle může napsat jen staromilec, starší člověk, kterej ze zásady inklinuje ke svý rodný p-deli, nebo někdo, kdo tu Asii, Ameriku, Afriku viděl jen v Koktejlu, nebo National Geographicu"

              Kaštánek očividně píše z nějaký jeskyně. Jinak by věděl o těch hromadách turistů běhajících po Praze. Copak tu asi dělaj? Holt lidi mají různej vkus a ne každýho tankujou nějaký hory nebo sníh.
            • ok, na tom se určitě shodneme :) a víš proč jsem v diskuzích vždycky tak údernej, rádoby namachrovanej?? no přeci proto, že se pak vždycky rozjede TUČNÁ DISKUZE!! :-D když lidi píšou moc unyle, tak je to o prdu a nikomu nepraskaji žilky:)) jinak myslím, že na pivu bychom se shodli na všem a pokecali normálně......ale od toho ty internetový diskuze jsou ne? :-D
            • 2 wenceslaous.....úplně blbě chlape :-D 28 let, 3 roky zrušenej FB, pláže nenávidim - přelidněno. MIluju hory, Kanadu, Norsko....10 let jezdim downhill a freeride na kole. Jsem čech jak poleno a přesto jsem si ze své rodné země na p-del nikdy nesedl. Zároveň jsem už v době, kdy jsem FB používal a měl 500 "přátel" nenáviděl termín selfie :) střední jsem vystudoval skláře - huťák, na Vejšku jsem šel na ekonomku......ty se jako psycholog prosim tě nepokoušej uživit :)
              • wenceslaus

                Reakce na příspěvek:

                Ne každý taky definuje zajímavost krajiny úhlem sklonu.
              • wenceslaus

                Reakce na příspěvek:

                "...tohle může napsat jen..." Dobře, ale ty raději taky ne ;-)
            • woooow - tohle může napsat jen staromilec, starší člověk, kterej ze zásady inklinuje ke svý rodný p-deli, nebo někdo, kdo tu Asii, Ameriku, Afriku viděl jen v Koktejlu, nebo National Geographicu......
              • wenceslaus

                Reakce na příspěvek:

                Myslím že tvůj text o tobě taky vypovídá... Hádám věk tak do 22 let, pohrdající humanitním vzdělaním a vyhledávající v cizině hlavně pláže a diskotéky a nejvíc profláklý místa na selfíčko :-)
        • Já se dostal až po "mi středoevropani" :-)
  • Ten hype mi připomíná Mafii 2, stejně tak délka vývoje. Pokud to chtějí vydat 2.-3. kvartál 2016, tak by už měli být dál než v technologické alfa verzi 0.3. Nakonec to vyjde koncem roku 2017 a bude to stejný propadák, jako druhá Mafie.
    • Myslíš tu Mafii 2 co se jí prodalo asi 6 milionu kusů? Aha! Dobrá definice propadáku.
  • Pekny to je!
  • C-BEAM
    říkám to nerad ale tyto nové screeny mě spíše zklamaly, design krajiny je možná realistický ale na to že je to CryEngine který v otevřeném světě exceluje to graficky působí uměle.
    • V otevrenem svete exceluje? Ukaz existujici hru na cry ktera je takto otevrena. Jak ryse tak crysis byli koridory.
      • C-BEAM
        nechci se tu dohadovat o slovíčkách, nebaví mě to. Crysis místy poskytoval velmi slušný otevřený prostor, to je to co jsem tím myslel, ne otevřený svět jako z GTA. Cryengine poskytuje asi nejlepší poměr mezi možností tvorby otevřeného světa a grafickými možnostmi, proto si ho zřejmě vybral i Vávra. Ale je to moje chyba, příště použiji raději slovní spojení "otevřenější exteriéry" aby se toho lidé jako ty okamžitě nechytali.
        • Takto sem reagoval protoze udelat otevreny prostor ala crysis nebo oblast 4x4 kilaku bez loadu je nepredstavitelny rozdil jelokoz s tim mam osobni zkusenosti jak velky problemy nastavaj tak me to srovnani prislo usmevne
          • C-BEAM
            a kdo dnes nemá zkušenosti s CE ? *4* jinak to že ve hře nebudou loadingy je pro mě novinka, muselo mi to uniknout. Pokud je to pravda, bylo by to super, bohužel nijak to nemění fakt, že tyto nové screeny na mě působí uměle a není to problém rozlohy ale spíše problém osvětlení a shaderů.
            • kdyz napaintis travu se spravnou densitou tak ti to udela nakych 200mil instanci a posere se to
              • C-BEAM

                Reakce na příspěvek:

                a proč ne rovnou 2000 trilionů aby to nešlo ani na superpočítačích? *7* takovouto trávu (jsou tam 4 druhy) jsem natrepal na 4x4km http://s22.postimg.org/qfwutkpe8/grasscb.jpg a crash nějak nepřichází. Uvědomte si, že ten engine je limitován v podstatě pouze hardwarem pokud se bavíme o běžném využití, pokud máte nějaké staré 4GB kompy tak vám to padat samozřejmě bude.
            • tak sis nastavil spatnou densitu kdyz udelas hustej travnik jak ma byt tak se ti to posere
            • C-BEAM
              nwm 1 gb co ? *7* teraz som si urobil terén 4x4km napaintil vegetáciu komplet a žiadne crash neprišiel, nerozumiem o čom to píšeš ?
            • sorry za zmenu jmena presed sem k jinemu kompu klikam jmeno nahodne kdyz si to nepamatuje
            • No posereseto kdyz na veg mape dosahnes nwm 1gb tak je konec a to ti na 4x4 kilaky nestaci je videt ze si to ani nezkusil to ze napaintis trochu travy je pohoda jak udelas velkou openworld mapu tak se nepohnes
            • C-BEAM
              no co se stane ? *1* chceš tutorial na vegetaci ?
            • Tak je videt ze si z cky sdk nikdy nedelal kdyz sazis travu informace o tom kde je se uklada do filu vegetation_map kterou mas v editoru furt loudlou takze i kdyz nevidis objekty tak mas furt souradnice aby engine vedel kde se ma trava obevit proto rikam at to zkusis na 10x10 kilaku travnik napaintit a uvidis co se stane
            • C-BEAM
              trávu můžu vysadit i na "100x100km" jelikož její vykreslování mohu vzdáleností měnit, nebo si snad myslíš, že se veškerá tráva v mapě vykresluje najednou ? *7*
            • Dobre tak zkus v cry vysazet 4x4 kilaky travy huste jak v kc a budes se asi divit.
      • jednoznacne ArcheAge a pak zalezi jestli je pro tebe mapa v Mechwarrioru online nebo Armored Warfare dostatecne velka, pripadne jestli Star Citizen je existujici hra :P
      • Co má společného "Cryengine 3 v otevřeném světě exceluje" s "ukaž mi hru"? To, že ještě nikdo neudělal otevřenou hru v tom engine neznamená, že tam opravdu neexceluje. Otevřené lokace třeba v Crysis 3 byly dost dobré a když se podíváš na tyhle obrázky, tak vidíš, že je opravdu dost slušný.

        Jediné s čím nesouhlasím je ta umělost, naopak mi to přijde reálnější než pastelový Zaklínač.
        • Tim sem chtel rici ze nemuzes vedet jestli exceluje kdyz nikdo v takovem detailu v takove rozloze nic neudelal. A velikost Crysis3 levlu proti kc Je zanedbatelna.
  • Jedno viem isto...lepsie nez Bloodborne to nebude.
    • del0
      Bloodborne? Myslíš tu casual mlátičku s arkádovým soubojovým systémem (proti KC) a nechutně dlouhými loadingy? Jakoby to **** vypadlo z úst Soníka.
    • smejki
      Ale horší než Olivia Newton John taky ne.
      • Lukyz
        Cokoli už je lepší než poslouchat Olivii Newton-Johnovou *1*
        • Počítáš do toho i teplé chlapecké kapely ?
    • to mas pravdu bo taky korydor jako je Blodborne je hrozne tezke vymyslet *1* *1* to musi clovek co tu hru dela celu dobu premyslet jestli hrac zahne doleva nebo doprava, to vyzaduje velku inteligenciu *1* *1*
  • Kdyz se budou chlubit kazdym barakem, tak tu hru budete znat nazpamet jeste nez to zapnete. tohle hypovani her 4 roky pred vydanim me fakt dojima.
  • Hrajete to nekdo? Je takto do detailu vypiplana cela mapa ?
    • Cela mapa ? Kdyz se podivas na vsechny screenshoty tak uz znas celou mapu, az pridaji dalsi kadibudku tak o tom budou zase tyden zvanit
      Grafika je az na prvnim miste, vyprdnou milion vylesteny screenshotu a to budou kurna prodeje, co na tom ze na gameplay nezbude cas a penize, preorder je holt king.
  • Paulcz
    nádhera
  • Ten obrázek 10 je nějakej nepovedenej, ale jinak cajk.
  • Abychom to měli odbyto: Vávra to děla špatně, nikdy z toho nic pořádného nebude, vyjde to kdo ví kdy, je to banda amatérů, prodají stěží 28 kusů a Bakala zkrachuje. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit