Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tvl, už mi tvrdne pupeční šnůra.
  • Pete.palis
    Dolph Lungern v hlavní roli *1*
  • TheGGG
    kojima jen king...
  • Ten trailer mě celkem nudil a ani jsem z něj nic nepochopil - možná to bylo záměrem a nehraje tu první housle začínající demence. Ať se na to koukám různou optikou, nemůžu se zbavit dojmu, že před sebou vidím jinou hru, než jakou nám Kojima servíroval v prvním traileru před měsíci, který mě chytil za srdce. Náznak konfliktu nebo možná apokalypsy, bezmocné lidství prezentované nahým a zmateným jednotlivcem, totálně bezmocným v kontrastu s pěti levitujícími tajemnými postavami a celý ten tyjátr podkreslený perfektní hudbou, kterou jsem hned dohledal na spotify ve mě zanechaly úplně jinou stopu, dospělejšího přístupu k tématu než právě druhý trailer. Ten chtě nechtě udělal krok k povrchnějšímu přístupu (první na mysli byl Wolfenstein) a video plné klišé mě nutilo párkrát se pousmát. Vlastně jsem i vyvrátil oči, např. u dítěte z bojleru, které najednou otevřelo oči, což mělo být možná...vlastně nevím, jaký pocit to ve mě mělo vyvolat. Jestli pocit trapnosti, tak se povedlo. Dlouhé záběry na obličeje s podtextem "podívejte se, jak umíme renderovat, to čumíte", které neměly žádný další hlubší smysl jen uškodily.

    Tohle u mě nezabodovalo.
  • Lukyz
    Tohle zatím vypadá na slušnej WTF kousek *1*
    Pořád jsem trochu zahořklej kvůli Phantom Pain, Silent Hill by od něj byl určitě zajímavej, ale nová IP je přesně to co (podle mě) potřebuje.
    Tady bude mít konečně možnost se vyřádit podle svých představ! *16*
    • Femto
      Zahořký? WTF? Gameplay je boží a dopadlo to naprosto parádně za jakých podmínek hra byla dokončována. Buďme rádi za to, co jsme dostali.

      "Samotný fakt, že tu hru [Kojima] dokončil za daných podmínek, je úžasný. Byl zavřený v oddělení místnosti na jiném patře než jeho vývojářský tým posledních šest měsíců. Ani s nimi nemohl mluvit. Musel mluvit skrz prostředníka. Takhle ta hra byla dokončena,” odhalil Keighley velice nestandardní podmínky poslední fáze vývoje."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit