Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajimava otazka. Teda netusim, ale podle me tohle jsou techniky, u kterych hlavne potrebujes videt, jak se to dela, konretne ukazat takhle a takhle, aby to udelalo tenhle zvuk. Takze jedine, jestli tam budou nejaky instruktazni videa. Na druhou stranu presne tohle se da najit na youtube od stovek a tisicu zkusenych kytaristu :)
  • Trol.diskuzni
    Je to hra, ne trenažér...
  • ach, nenávist a zlost světem panuje, docela mne zajímá jestli ti dávají mínus ze závisti, že na nějaký nástroj hrát umíš anebo jen ze setrvačnosti a zvyku :). Sdílím tvůj názor, vypadá to jako naprostá pecka a příležitost k tomu, abych oprášil svou stařičkou jolanu *15* *5*
  • sugyn
    Velice by me zajimalo jestli to nauci treba flazolety, vice prstovej tapping, sweep picking a dalsi techniky.Bouchat si tri akordy zvladne kazdej po par mesicich.
    BTW: Ten zvuk je otresnej.
  • Ghost47
    Přesně tak, je k tomu krabička s A/D převodníkem a vstupem na kytarovej jack, stačí zapojit, zkontrolovat naladění a jede se...
    Dokonce to umí fungovat jako zesilovač s efektama http://www.youtube.com/watch?v=napRJ3updAM
  • jnsCZ
    Předpokládám, že asi PS3 verzi?
  • Amylee.Anderson
    Jo, naučit se na něco hrát, to člověk zmákne... Ale něco složit - to je zázrak *8*
  • Hele, toho bych se nějak moc nebál, seženeš klidně za 2000-3000,- novou levnou univerzální kytaru na kterou se dá v pohodě hrát. Žádnej extra kus to samozřejmě nebude, ale do začátku to bohatě stačí, než zjistíš jestli Tě to baví nebo ne a i potom je to na domácí brnkání naprosto ok. V lecjakým bazaru nebo na inzerát se dá koupit taky za levný peníz slušná. Takhle začínal určitě každý, nějakou bazarovkou, nebo levnou řadou. Další, lepší, už si kupuješ podle toho, co a jak Tě baví hrát *3* A není nic lepšího, než po dni v práci přijít domů a odpočinout si u muziky *14*
  • Odulin
    Áno. *3*
  • Vypadá to fakt zajímavě a určitě je to dobrý nápad. Jen je to asi pro fakt odhodlané lidi, prootže i když bych si to hrozně rád zkusil a třeba se i díky tomu trochu naučil hrát na kytaru, nevím jestli bych se donutil investovat několik tisíc za kytaru a za hru, abych následně zjistil, že jsem takové dřevo, že to nebudu umět a tím padem se nebudu bavit a peníze budou vyhozené do koše :)
  • Ja uz tuto hru mam nejaky ten tyzden doma a je to namakane. Odporucujem kazdemu, kto ma vztah ku gitare urcite kupit. *3*
  • Mnohem tezsi je naucit se hudebni teorii, coz vetsina dnesnich hracu si casto mysli, ze ji ani nepotrebuji. Naucit se drzet akordy na kytare a zahrat pentatoniku je nic :)
  • Trol.diskuzni
    Dík, že mám tvůj obdiv! *5* Naučit se na NĚCO hrát není až tak těžké... Každý hudební nástroj je jiný - na jeden se člověk snadno naučí základ a těžce piluje pokročilé techniky, u jiného to chodí naopak.
  • Ze by Surfing with the Alien? :) Ono jde vsechno, kdyz se chce, a nebo kdyz ho nekdo prinuti :)
  • zdeeneek
    Na hudebni nastroje umi hrat jenom mimozemstani, normalni clovek se to nemuze naucit. Bych si u toho zlomil obe ruce *1* Kazdej, kdo se na neco nauci hrat ma muj obdiv.
  • Trol.diskuzni
    Super, konečně nějaká pořádná hra mezi tím brakem nudy a šedi typu D3, ME, TES, AC... *6* Kupuju okamžitě, jak to výjde a zapařím na obě své elektriky! *14*
  • Trol.diskuzni
    Jakoukoliv elektrickou kytaru, nebo DIY (koupit snímač a sám si to zařídit, aby to snímalo a odvádělo signál). Lepší ale mít nějakou funkční kytaru s výstupem (elektrickou, případně elektroakustickou)...
  • Konečne normálna hra s normálnym hudobným nástrojom
  • Heh, pardón za češtinu, teprve se po tom dlouhém volnu rozehřívám a slovo "nějak" se mi zacyklovalo :-)
  • Co jsem si o tom uz kdysi cetl, tak hlavni vyhoda by mela byt, ze to funguje s uplne jakoukoli funkcni opravdovou elektrickou kytarou (jestli se nepletu).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit