Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi maji vzdycky tendenci hatovat nejuspesnejsi proto hry jako WoW, Zaklinac 3 a dalsi dostavaji v diskuzich takovou sodu.
  • Smysl by dávalo, kdyby u GOTY krabicovky byl i Skellige deck, aby to bylo takříkajíc komplet.
  • Souhlasím částečně dole se CainPullem. Taky jsem to zkoušel číst nedávno a už mi to tak dobré prostě nepřišlo, až místy dětská fantasy jako Harry Potter.

    Zaklínač 3 je ještě přístupnější než knihy čí předchozí díly a právě sází na tu brakovitost a kýč a jak jde vidět, ten brak a kýč slaví úspěch. Problém Zaklínače 3 je, že je prostě pro všechny.
  • Ilusiveman
    vy parchanti,! vcera jsem to koupil, abych to mel ve sbirce :(
  • At to daj do naky hezky krabičky s nakou drobností a za tech 50€ to mozna i koupim.
  • Proč jsou na týhle stránce všechny zprávy později než jinde a všichni už je tak četli někde jinde?
  • ale nikdy tam nebylo žedný takhle velký DLC ne? Tak typuji že to bude jako u většiny her. (takže ve stylu dokup si zbytek na tebe s*rem. Z tebe už žádný prachy mít nebudem)
  • u Zaklínátora 1 a 2 žádný placený DLC nebylo a každýmu, kdo měl plnou, se zadax změnila v Enhanced Edici... proto se ptám, jak to bude teď :)

    a nikam nic vysílat nebudu ;)
  • up_er
    pro ty co maj jen zakladni hru vysli ty DLC uz pred nejakou dobou, takhle to funguje *15*
  • teď jen nevim... mám jen základní hru Witcher 3, půjde koupit nějakej upgrade, nebo to budu muset koupit znova celý?
  • Must buy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit