Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A dalsia vec je IRS optika ci ako sa vola ktoru mam vazne rad ale musim uznat ze je o hodne uzitocnejsia nez ostatne optiky takze jej dosah by sa mal skratit
  • Ono se nedalo přistát? O.o
  • Snad zvecsia damage raketam vrtulniku a celkovo ho spravia viac uzitcnym.
    • DMG raket vrtulniku je silnej jak prase. Jeden prelet a tank disabled. Kdyz mas dobryho strelce tak jeden prelet tank znici uplne.

      Oprava baterek a celkove stability BF3 mi prijde jako to uplne nejdulezitejsi. Uz aby to bylo. Taky by se konecne mohlo zacit spravne zobrazovat vybaveni vozidel v killcam.
      • presne jeden prelet a tank je disabled a stale vam zavara gulometom bum musi ho dorazit strelec.Co to ma znamenat?V relae a aj v starom bf2 bol vrtulnik postrach vehikolv.Na jedne prelet som dal s dobrym strelcom 2 tanky a 1 OT-ecko. helfire znicil 1 tank 7 rakeit dalsi tank a 5 rakeit OT.Takze vrtulnik je zatial velmi slabi v podste mu zavari aj obyvajny tank ktory kedisi pre neho nepredstavoval temer ziadnu hrozbu
        • Jeste ze v BF3 nejsou stihacky a vrtulniky tak OP jako v BF2.
          Tam byli bohy mezi lidmi a 5 lidi na kazde strane dokazalo pokazit hru tem ostatnim, co se pohybovali po zemi.
          Nesli poradne sestrelit ani stacionarnim AA, ani mobilnim AA, byl to proste ulet.
        • Helfire=Disable vehiclu. Za me spokojenost.
        • to ja som teraz skusil BC2 vietnam a tiez som nespokojny aky je pomer sily tank vs. heli
          tank ma hocijako vzdy trafi normalnym kanonom a odpali ma zatial co ja spravim 3 raketove prelety a aj tak ten tank nevybuchne
  • cool, protoze ta baterka je nejvetsi fail BF3, s tim pobiha kazdej kindersak a reta*d ..
    • Jeste i ta termalni optika je trochu ulet, zvlast na dennich mapach.
      • tak ale takhle ma ta termalka fungovat.... funguje celkem normalne... koukni na serial Generation Kill, tam ji Serzant Colbert pouziva taky ve dne normalne... i v realu se pouziva normalne.... mas to vlastne nightvision v kombinaci s heat vision.. docela vychytavka :)
        • Nojo ale pochybuju ze by ti termálka ukázala třeba i miny atd. Třeba já osobně hraju se zbraní tak dlouho dokud na ní nedostanu IRNV termálku, pak přesedlávám na jinou.
          Já spíš docela často mám problém že když se po mě střílí, tak se schovám za šutrák a stejně zhebnu bo z mýho pohledu jsem plně krytej ale ale asi vlivem internetu jsem pro protihráče někde jinde.
          To že když zalehnu a skrz zeď mi čuměj nohy tak mě do nich někdo nakropí a taky umřu.
          Nechápu proč když umřu a rozhážu claymore miny tak se sami zničej a nezůstanou? AT miny přitom zůstávají.
          Nedá se něják vypnout ten chat na obrazovce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit