Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A měl bych si to koupit, protože...? Ne opravdu mě zajímá, proč bych za to chtěl ty peníze utrácet.
  • fanatic
    Xbox bohuzel v toto console valce prohral, takze narust zemi, kde se bude dat koupit mu stejne moc nepomuze. *6*
  • Fordzy
    Jeden Xbox vládne všem,
    jeden jim všem káže,
    jeden všechny přivede,
    do temnoty sváže. *3*
  • Draken69CZ
    Sním o tom, že mé čtyři malé děti budou jednoho dne žít v zemi, kde nebudou posuzovány podle toho na čem hrají, ale podle svého skillu. O tom dnes sním!

    Sním o tom, že jednoho dne, na webu GAMES, na webu nechvalně známém svými konzolpcwar a HNISAVCEM trolem, jehož řeč oplývá slovy PC MASTER RACE, že právě na GAMES si jednoho dne budou moci malí PC chlapci a dívky podat ruce s KONZOL dětmi jako bratři a sestry. O tom dnes sním!
    • Vrook
      Já zase pro dobro tvejch dětí doufám, že z nich vyrostou normální lidi s normálnim životem. Ale to by jablko musel při pádu ze stromu napálit bejzbolkou nějakej Joe DiMaggio, aby dopadlo fakt co nejdál. *7*
      • Draken69CZ
        Co je normální? Raději budu dělat to co mě baví než abych se řídil většinou abych byl podle nich "normální".
    • Hanzales
      to já sním zase o tom, že se projedu v nějaké 600bhp potvoře po Nordschleife, alespoň 5-6 kol.
      Každý máme jiné sny, no :)
      Co se týče zdejších diskuzí, jsou v těchto případech dvě možnosti.
      1. Otevřít popcorn
      2. Neotvirat dikuzi
      ;o)
      • Draken69CZ
        No tak kdyby ti stačil "slabší" NISSAN GTR tak tě to výjde něco málo přes 20 tisíc to mi nepříjde tak nereálné a kdyby jsi do toho šel ještě s někým tak je to za babku :D
        • Hanzales
          Máš recht, mnohem uskutečnitelnější sen, to je fakt :) Dřív jak za rok to nebude, ale jednou, jednou :) Počítám by se nás našli i 4 takoví blázni, co by se tam vydali :)
    • Pak je nauc, ze krom prav maji i povinnosti a ze nemuzou po nekom chtit neco co sami nedodrzuji. Jak proste. *3*
  • dekuji nechci, radeji si poridim opravdove multimedialni centrum..
    • Tzn PC
  • Panove vazne uprime se potrebuju zeptat... porad vaham jakou konzoli si koupit... Xbox jelikoz jsem mel uz pred tim ze tam bude HALO a ze mam doma jeste PC- > propojeni uctu atd.... Nebo PS4 ktery je vykonnejsi vic exkluzivek + budu mit telefon od Sony na stremovani... Ja opravdu nevim ... Kdybych mel prachy an zbyt tak si poridim oboje a se*u na to :D (Porad se spise priklanim k PS4 zatim, jelikoz si nenechaji utikat exkluzivitky na PC)
    • když maš doma pc k čemu je ti konzole, radši upgraduj komp aby ti bežely hry na 100 fps minimum v full hd
      • Já mám doba tak výkonné PC, že není kam upgradovat. (Maximálně na novou platformu X99 a DDR4 ale je to prilis "mlady" tak se to zatim nevyplati) Ja to chci jako doplnek k hrani ja nedelam a nemam predsudky jako ostatni tady je chci mit vic ehrnich zarizeni
    • Take by me zajimalo zda nejaka konzole umi bezproblemu zastopupit - BOXEE pokud ano tak ta asi u me vyhraje.. ale co jsem cumel na web tak je to porad to stremovani filmu ze sitoveho disku jaksi porad pochybne... coz enchapu kdyz porad chteji nejakou multimedialni konzoli...
    • Zalezi co preferujes. Sony = dobry hry, ale taky nekonecny cekani. Zatim jsou na Ps4 jen sra*ky jako Knack a Killzone. Order nevypada gameplayem moc dobre a vyjde az v unoru. A pak dlouho nic. Na udajnej vyssi vykon bych se vybodnul, normalni uzivatel drobny rozdil stejne nepozna. To je dobry tak do testu, kde se meri kazdej pixel a propad fps na mikrosekundy, ale v realu je to jedno. Microsoft toho spoustu podelal, ale ted se snazi, konzole bez Kinectu se dvema AAA hrama se prodava za cenu holy Ps4 a navic je tam na vyber podstatne vic her ruznych zanru, od aut, pres bojovky a strategie. A do konce roku Sunset Overdrive, Halo, Project Spark -takovej pribehovej Minecraft s editorem, coopem a paradni grafikou, Fable Legens s coopem pro 5 hracu. Sony ma jenom arkadu Drive Club co mela vyjit pred rokem a dojeni znacky - Little big Planet 3.
      • Paul_cz
        Ty hry u MS jsou teda taky samý kraviny. Jediná konzoloidní hra na horizontu co mě zajímá je Bloodborne. Ale i Bloodborne je mi volná ve srovnání třeba se Zaklínačem, Kingdom Come nebo Dead State. A na ty je PC.
        • Tak to sme vsichni moc radi, zes sem prisel nablejt, ze konzole sou na ho*vno, only pc will prevail. Strasne to pomohlo. Diky!
          • Paul_cz
            Není zač !
    • PS4 pokud mas rad grafiku a chces s tim delat obcas i neco jineho nez hrat hry..
      • Co jinýho to umí než hrát hry?
        • """hrát hry"""" to prave moc neumi *11*
  • Nejlepsi je stejne mit jak PC tak obe konzole a hotovo:)
    • Ristoro
      Když vyděláváš 30 měsíčně a žiješ sám, tak proč ne. Ještě na všechny 3 kupovat hry. Není to levná záležitost.
      • Zase takovej problem to neni, sam nejsem ale je pravda ze 30000 nevydelavam no. Jako hlavni platformu mam PC a na konzole kupuju jenom exluzivni hry, a tech ktery za to stoji zase tolik neni. Takze krome prvotni investice to tak hrozny neni:)
    • uplne nejvic nejlepsi je mit vsechny konzole 2x a z toho 1x hacknute na "demicka z warezu" ;)
      • Xbox One a Ps4 zatim nikdo nehacknul blb*e *1*
  • Pujdu az do slim verze,tohle je obrovske a ma velkou spotrebu *16*
  • Chápu lidi co si pořídí nový XBOX např. kvůli HALO. Já jsem zarytý PCčkář a koupil jsem PS3 jenom kvůli Mortal Kombat 9. Když pak za pár měsíců vyšel MK 9 na PC, tak jsem myslel, že mě omejou... Od té doby jsem PS3 nezapnul. *1* Takže abych si zahrál MK 9, tak jsem vysolil přes 10.000,- Kč. Ty peníze by se mi teď hodily na předobjednávku Kingdom Come s mečem a dalšíma blbůstkama. Místo toho jsem rád, že jsem si mohl pořídit ten nejzáklanější balček. *1* *1* *1*
    • Paul_cz
      To je hezky sepsaný proč jsou konzole pro PC hráče tak debilní věc. Člověk musí vysolit 10 litrů jen proto, že některý firmy držej hry jak rukojmí na konzolích, přitom PC by všechny ty hry zvládlo mnohem lépe, a člověk by těch 10 litrů mohl utratit třeba za hry samotný.
    • Mart9
      Za 1000 to PS3 koupim. MK9 si klidně nech.
  • nemam ps4 ani xbox one mam pc a mel sem i ps3 a xbox 360 ale kdybych semel vybirat co si koupyt tak urcite vihrava ps4 je vikonejsi a levnejsi come dostalo je kdiz si koupys xbox one tak dostanes gold na 14 coto je ps4 dava spon mesic xD sorry za cz
    • Dobrej joke s těma hrubkama. *1* ... Bylo to naschvál, že jo?
      • za cz sem se omluvyl ale jestli tito nestaci tak my napis po mijim a uvidime jak si vzdelanej
        • を書くことができます nestavi れていない場合

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit