Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jak tady někdo zminoval,ze prodal ten item za 147 euro tak mam pocit ,ze několik procent z toho jde blizzardu a pak paypalu ci kam to prevadite
    Jinak LOBO jak dlouho jsi farmaril ten item ? Kolik dní ?
    Protoze,kdyby to bylo tak ruzovy :D tak jsem si taky koupil diablo a mel bych to misto brigady ..
    Tim padem pro Cinany je to skvely rejzovani
  • nestačim se divit, kam se hraní posunulo, je to peknej hnus! A cim to je? Poptávkou!

    Když já sem začínal, hry byly underground.

    Ted je to mainstream se vsim vsudy, hrajou vsichni a najedou je to cool, viz facebook.

    A jako vždy, underground je čistej a s dobrejma lidma. A mainstream sou hromady sraček, produktů i konzumentů.


    Big money, PR, megafirmy, megarozpočty... megasračky.
    • To je proste komerce. Porad tu je prostor pro nezavislou scenu a ani ne vsechno komercni je spatne. Ne vsechny hry se podbizi a klesaji na uroven komercniho braku.
      • Neznam nikoho z nezavisle sceny kdo by to nedelal pro penize, kazdy sni svuj sen, ze z nej bude druhy Notch *1*
        • Tak treba ja to nedelam pro penize, i kdyz jsem zatim udelal jen par her pro sebe a jeste nic vetsiho nedal verejne. Vubec nemam ambice rejzovat tezky prachy na indie projektech jako Notch (kteryho ale mam samo rad), a uplne opacne bych se chtel spis dostat casem do nejaky firmy, co dela hry, jako skutecnou praci. Do ty doby ale vubec nemam ambice za to co (indie)amatersky vytvrotim, si za to nechat platit :)
          • Duvod minusek? Ne ze by mi to vadilo, ale strasne me to zajima :)
      • "Porad tu je prostor pro nezavislou scenu.." -> kterou už lanaří EA na svůj Origin ^_^
        • A co by nelanaril? Proc by se nezavisle hry nemohli prodavat na Originu kdyz uz se hojne prodavaji na Steamu nebo Desure? Proste dalsi kram kde budou prodavat tvoje housky a tim padem jich mozna prodas vic.
          • Protoze pak uz nejsou tak uplne nezavisle.
            • Mas uplnou pravdu!
            • To je prave ono jadro pudla, jestli se umeni dela pro umeni nebo pro odmenu, kdyz prece s tvorbou toho umeni mam naklady. A pak se naskyta otazka, jak daleko pro tu odmenu zajit, ktera nabizi sirokou skalu odpovedi. Neni to cernobila zalezitost a osobne neodsuzuji zadny pristup, ani ten plne komercni. Vsechny maji sve vyhody i nevyhody. Dulezite jsou vysledky a ty mohou byt vynikajici i otresne ve vsech pripadech.
            • To je taky moznost nikomu nedat poradne vedet ze ta hra existuje a pak byt opravdu underground a nezavisly. Ja bych asi preferoval tu cestu vyvoje z vlastnich prostredku a pote to prodavat treba na steamu. To ze to tak udelam neznamena ze to delam jenom pro zisk ale kdyz uz do neceho cpu penize i cas tak nevidim duvod proc si pak nerict o nejakou tu kacku.
            • No, indie hry se prodavaji, ty ja zas za tak nezavisle nepovazuji, proto jsem prave nepouzil zazity termin indie. Pro me je dulezite jestli se hra dela pro zisk nebo z jinych duvodu. Protoze u her delanych pro zisk vzdycky hrozi, ze se budou podbizet hracum pro zvyseni prodeje. At za nimi stoji velky vydavatel nebo ne. Za skutecne nezavisle hry povazuji veci jako wesnoth, tome (zangband, dwarven fortress, doomrl), urban terror a podobne volne siritelne zalezitosti u kterych jsem stravil stovky hodin.
            • "Independent video games (commonly referred to as indie games) are video games created by individuals or small teams without video game publisher financial support."

              To ze to prodavaj na Steamu, Originu nebo v JRC snad neznamena ze to delaj s financni podporou nejakeho velkeho vydavatele ne?
        • Impotentni komercni tvorba bude vzdycky lovit rybky z kterych kouka zisk. Je na rybkach, zda podlehnou vabeni nebo zustanou nezavisle. Chapu ze se timto zpusobem nekteri lide chteji zivit a hledaji jistotu.
    • To víš že jo ty starej hipíku *4*
    • Neboj, az udelam svou prvni poradnou hru, dam ji zadarmo :)
      • Odulin
        Výborně, chytám za slovo a o hru se případně přihlásím neboj. *1*
        • Diky, aspon jeden! Kdyz koukam na ty predchozi minuska, a vidim ten neutuchajici zajem o free tvorbu, bych si to malem delal jen sam pro sebe a nikomu neukazal :))
          • vonTossis
            Tak a ja vam pomuzu s pripravou a vedenim celeho projektu ... :)
          • Odulin
            A to já zas rád ochutnám, když něco ukuchtíš, kór zdarma, kdo by to nebral.:) Btw. kdybys neměl nikoho na muziku, tak dej vědět. *1*
            • Odulin
              Jdu pro dceru do školky a pak něco pošlu.;)
            • na t_crazy@centrum.cz Budu rad! :)
            • Odulin
              Rád ti něco pošlu i kdyby jen pro srandu.;) Dej kontakt.
            • Skoda, toho bych hned vyuzil, ale zrovna muziku si delam sam, protoze nez sem zacal se pokouset o programovani tak jsem hral na kytaru a ted piano. Ale jestli mas neco na ukazku, treba to bude tak dobry, ze se na to svoje vyprdnu a pouzil bych to. I kdyz mam spis teda predstavu hudby vylozene slozeny pro konretni naladu ve hre.
      • Teda jak za tohle mi nekdo muze dat nekvalitni? Dobre, komu se to nelibi, ten mi muze klidne pak zaplatit :D
  • Hairy_Ass
    Kdyby ty prodeje byly za virtuální měnu, kterou hráč získá svým úsilím ve hře, tak bych proti tomu nic neměl, ale platby reálnými penězi do her nenápadně propašovávají elitářství.
  • Mě je to jedno. Dneska jsem v Diablu nějakýmu pitomcovi prodal na RMAH wiz hul za 149 EUR a jsem spokojenej, když se najde k()K()t co to koupí .... a to mam hozenou ještě jednu věc za 250 E haha
    • Za ty peníze seženeš funkční překládanou katanu(strojově vyráběnou) nechápu, ale taky bych prodával za takový peníze, když to kupujou tak proč ne
    • čekal bych žě ty itemy se budou prodávat třeba za 5euro, ale tohle to je hnus, to se blizz vyznamenal, to už budou jen sedět na svých pozlacených křeslech a řechtat se jak jim naskakují prachy na účtech
      • Koukni například na mě, co to je za hnus. Já prodal věc za 150E + mama hozeno za 250E i když s přehledem to prodám za 150. Hned jsem si objednal zlatý vidle, abych měl čim přehazovat peníze... *12*
        • samozřejmě nemám nic proti těm co tam obchodují, jen jak to přefíkaně blizzard vymyslel aby se mu hrnuli prachy, kolik že si z prodeje bere %?
          • z obchodu s itemama si bere 1 dollar, z obchodu s komoditama si bere 15 procent
    • Gratuluji a ted si poloz otazku, hrajes hru zvanou DIABLO 3 protoze je to velice povedena hra a hodne te bavi, ze hry mas plno dojmu a nemuzes se od tohlde obsahu odtrhnout ani na minutu ? Anebo hrajes proto, abys farmil itemy a prodaval je za eura pitomcum, ale hra te vubec nezajima ?

      A pak si odpovez sam je tahle hra opravdu jeste DIABLO ?
      • Nikdo ty lidi nenutí si to kupovat a pokud to vystaví do aukce s tím, že si něco přivydělá a dostane za to 150€ tak ať. Ať to dělá za jakýmkoli účelem, je to jeho věc. Jako kdyby ještě v dnešní době a v reálném světě někdo hleděl na etiku a nehnal se za zisky...
        • ...budu hledět na etiku jako ty a budu doma sedět s holou prdelí ne? Nejsem Jesus blázne *16*
          • Já doma nesedim s holou prdelí, Diablo jsem nikdy nehrál a ani mě to neláká.

            Btw by mě zajímalo, odkud víš, jestli já doma sedim s holou prdelí. Taky bych chtěl být jasnovidec.
          • ...tak tebe uz taky dostali?
            • jasně, že mě dostali...koncem roku s Aštarem, Gorlojem a spol. na mateřskou loď ...heč voe

              http://www.vesmirnilide.cz/default_cz.htm
      • Nebudu si odpovídat sám pač netrpim psychickou poruchou ale odpovim tobě. Hraju průměrně hodinu denně a to pro zábavu. Aukce je jenom bonus. Nikdo mi nedrží pistoli u hlavy, abych na ni lezl. A jestli si někdo koupí meč bez toho aby se snažil je mi u plci, protože mě nikdo nenutí s takovym člověkem hrát ve skupině.
    • Inquisitor
      To už je slušnej výdělek
    • Trol.diskuzni
      *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* To jako vážně těch 149 euro? *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
      • Já viděl screeny jak lidi kupují věci za 250 doláčů...

        Pokud ten týpek fakt něco prodal za 150 éček, tak mu to přeju, protože dobře oj*bal nějakýho vola.
        • Trol.diskuzni
          Ty voe... Ty voe...
      • *16* *16* *16* samozřejmě, že vážně (tam to lítá i za 750 E) *16* *16* *16*

        zábava a ještě za peníze
        • lhari max je 250 euro, takze jsi prodal akorat tak svy houno.
        • jak to tam muze litat za 750E kdyz nejvyssi cena je 250E?
        • Inquisitor
          Jo naštěstí je plno lidí co neví co s prachama, tak proč je neodlechčit. Jak se říká za blbost se platí.
  • Nezbývá mic než říct: "Smůla Activision-Blizzarde."
    (A taky Nexone, NCSofte a další...)

    Osobně se hry v Koreji berou vážně. nevím, jestli to víte, ale při zakládání účtu do MMO atd. po vás provozovatel musí chtít jméno a KSSN (Korean Social Security Number), což se pak cross-checkne s databází skutečných osob. Samozřejmě standardně jde na jedno KSSN vytvořit i více stejných účtů, většinou kolem 5. Pro ne-Korejce, kteří chtějí hrát korejské hry to představuje probém, který ale není neřešitelný.

    Horší je, že provozovatelé MMO mají ve zvyku chtít po hráčích někdy potvrzení herního účtu přes mobil, nějaký speciální účet, či ještě jinak to myslím jde. Každopádně to už pro většinu ne-Korejců neřešitelné je. Včetně mě. *11*
    • jo jo, Blizzard je průkopník free-to-play MMO, smůla
      • To jsem jaksi nikde ani nenaznačoval.

        Narážel jsem na aukce v Diablu 3
        • o kterejch se jaksi v článku vůbec nemluví... ale jo, hate na Blizzard musí být na každý diskuzi, je mi to jasný :-)
          • Búú, búú.

            Taky se jich to dotkne.
  • Můj milý Trolíku tečka diskusní, i když v 99% se k Tvým komentům odmítam vyjadřovat, jelikož jsi pro proti všem a všemu, dnes udělám vyjímku a vyjádřím veliké sympatie k Tvému postoji vůči Blizardu a jim podobným.

    Tvůj Leoš *14*
    • N7N7
      Tak to je dost, že se ti konečně rozsvítilo, snad bude takových lidí přibývat.
      • Tak víš jak, všeho s mírou. Kromě chlastu, to mužeš s kýmkoliv.
    • Trol.diskuzni
      Leoš Marez, můj oblíbený diskutér! To potěší! *2*
      • Jsem potěšen, že jsi potěšen. *8* *1*
  • Vseho s mirou btw: apak se clovek divi ze drti kazdeho v elektronickem sportu kdyz trenuji 3krat tolik :D
  • FeebeEWN
    Nadávejte si na Diablo III jak chcete, ale mě hra nevadí, i když je na inferno brutální a nákupu na aukcích se člověk nevyhne. Je ale jenom na mě, jestli si koupím něco za skutečné peníze nebo ne. Sám bych si nikdy nic za peníze nekoupil, ale vesele za eura prodávám a nese to ovoce :) Když je někdo tak hloupý a kupuje to... jeho věc. Ať si každý dělá co chce. Suďte jenom sami sebe a ne ostatní
    • Jenomze tady jaksi ani nejde o aukci, jako spise o hru samotnou, celkove je hra velice bidna, nudna ,stroha, kratka, lagujici, plna chyb, obsahove nulova, nudna ... a ja nevim co vsechno od "top" firmy, ktera hru vyvijela pres 6 let, takze asi tak nejak a aukce za penize je jen takova tresnicka od blizzardu, kteri se jen smeji, jak zase vydelali na hloupem stadu.
      • FeebeEWN
        hráls ji vůbec? protože taková určitě není
        • Bohuzel jako bejvalej fanda Diabla, jsem podlehl i ja hypu a hru koupil a velice se prekonaval, abych hru vubec dohral, nakonec jsem se k tomu opravdu dokopal a hru dohral na NM obtiznost, musel jsem preci videt vyssi obtiznost, kde dle fanboyu zacina ta prava "DIABLOVSKA zabava"
          ale pak to prislo jako blesk z cisteho nebe a pouzil zazracne UNINSTAL z PC.
          Doted nechapu jak jsem u tohoto odpadu mohl vydrzet a nalozil si dvojitou davku. Tohle opravdu neni Diablo, tahle hra radeji nemela ani spatrit svetlo tohodle imaginarniho sveta.

          Hra nenabizi v podstate nic, kdy by jste si po dohrani rekli, tak a ted si to zkusim zahrat za jine povolani, hra je tak nudna ,ze vas to dokonce odrazuje hrat za jine povolani, takze ve hre zbejva jedine na inferno pro uchylne fanboje farmeni goldu a legendarnich itemu.
          • qq moar
        • Cypri
          Hraju to taky, ale jen kvuli tomu ze jsem za to vyhodil takový prachy tak se k tomu snazim najit cestu. Hra mě Baví, vcelku, ale zaroven je nudná, nvm jak to popsat ale už me fakt nebavi prolejzat porád ty samý lokace znova a znova. Ty náhodný generace map odflákly, kdyby TOHLE bylo jako diablo 2 kde bylo víc těch variací na každou mapu (i outdorový protoze ty se tady v D3 nemeni, tady se meni jen mista ke vlezete do dungu a mista truhliček - to se fakt vytáhli) tak je to hned lepší. D2 dělala každá obtížnost těžší NE jen to že nepřítelům uměle navýšili šíleně statistiky jako je tady, ale i to, že i obyč bílý příšery měli už nějaký resistence, vám se s kazdou obtiznosti navic snizili, plno monster mělo specifickej druh utoku takze jste nebyli vetsinou resistentni proti vsemu atd. Hrálo se to prostě líp a do teď mam z D2 lepsi pocit než z tohohle paskvilu.
          Nezlobte se nikdo na mě ale D3 nemá pro mě hodnotu za kterou to vydali, prodávat to za 599 tak neřeknu ani popel, ale tohle jsem fakt nečekal... zklamání, NE sice na celý čáře ale z části jsem fakt zklamanej víc než nadšenej.
          • Mel by sis zahrat D2 jeste jednou protoze vyvazeni potvor tam bylo uplne na pytel. Bosove imunni skoro na vsechno. Strelci co te zabili na jednu ranu. To ani nemluvim o tomze super monstra v ubertritramu mel sanci zabit jen jedinej build paladina.
            Kdyz se na hell u baala nagenerovali v podzemi duchove tak se tam ani prakticky nelezlo a kdyz tak se to tam jen proteleportovalo kouzelnici protoze to proste jinak neslo. To ze se D2 hralo lip o tom bych se fakt hadal. Nemluve o tom ze lagy byly mnohem mnohem horsi nez je to ted u trojky.

            Trojka nema zadny imunity proti vsemu. imune monstra tam jsou ale bud jsou imune jen chvili a nebo v pripade imune minionu staci zabit bose a minioni umrou sami. Inferno je proste pro lidi co to planujou hrat dlouho tak je to ultratezky ale mam nekolik znamych co uz maj za sebou Diabla na inferno a jde to ne ze ne. Plno monster ma porad specificky druh utoku.

            Umelemu navysovani statistik se pak musim opravdu smat protoze svete div se u pocitacovych her se obtiznost vetsinou umelym navysovanim statu normalne dela.
          • Muzes to popsat jako stereotypni.
            • Cypri
              V tu chvili mi to slovo nepřišlo na mysl *1*
        • Ale je, a vrchol všeho je, když Ti laguje singl, to FAKT na*ere
          • Cypri
            No abych jen nehanil D3 tak mě laglo odedne vydání tak 2x max. 3x. nvm co maj všichni za problém. Něco jinýho je když nezvládli ten nápor hráčů a to i 14 dní od vydání, za to bych je pověsil za koule do průvanu, ale jinak zrovna s tímhle u D3 nemám problém. Víc mě štvě že vubec chtěj online pripojeni nonstop. za to bych je nejradší nakopal...
    • FeebeEWN
      jediný, co mě štve je, že Blizzard připravuje zvýšit ceny oprav itemů 6x... což bude pro moji postavu likvidační, protože na infernu se umírá a opravuje opravdu často
  • N7N7
    Fandím korejským zákonodárcům a diskuznímu trolovi. Jde vidět, že ten člověk si stojí za svými názory a aspon přemýšlí, narozdíl od zdejších vynulovanců, co dokáží jen mínuskovat. A ted mě můžete taky vymínuskovat, budu jen rád, protože tím dokážete, že mám pravdu. *3*
  • Trol.diskuzni
    http://bonusweb.idnes.cz/diablo-iii-po-100-hodinach-hrani-d2a-/Magazin.aspx?c=A120606_120524_bw-magazin_das

    Tohle. *5*
    • hezkej článek, ale vždyť tu hru spíš bere pozitivně, co se tim jako snažíš říct?
    • BoB.2
      Tlačí?
    • Jenže tohle zase není pravda:) Slovo tlačí je hodně irelevantní. Pokud nechceš mužeš farmit na obtížnosti kterou zvládaš a tím se stále zlepšovat.

      Plno hráču ale farmit nechce a tak je tu pro ně aukce. Nebo kamaradi :) Nikdo do aukce nikoho netlačí:) A za 100 se dostaneš možná tak ke konci Hell obtížnosti a pak vlastně začíná to pravé diablo pro lidi co u něj těch 100 hodin vydrží...

      Ostatní hru (příběh) dohrají za 15-20 hodin a nemají potřebuji jet další obtížnost :)

      Spíše mi vadí ta nevyváženost. Vubec nevím proč byla ta beta tak dlouho když stejně vydali dva patche které tu hru celkem zasadně pro některé postavy mění....
      • Franto za 15 -20 hodin mas hru dohranou 2x tahle kraticka komedie zvana D3 je opravdu jen ubohej paskvil a zdimacka penez a vubec si nezaslouzi pouzivat nazev Diablo, jelikoz tohle je sprosty odpad nic vic.
        • To je otazka nazoru. Mne to bavi. Mi kamarady to bavi. Hraju to prakticky od data vydani s nima nebo bez nich a vic nez cenu hry jsem za to nedal a davat nehodlam. Nerikam ze mi vsechno vyhovuje ale bavi me to a jako odpad bych to rozhodne nevidel.
        • N7N7
          Přesně tak.
    • Inquisitor
      Diablo 3 je jeden velkej zmetek
      • Zkus to napsat na fun stránce *1*
        • Na fun strance se pohybuji jen retardi z wowka jako snakeplisken ellendway a spol takze tyhle stranky radeji ignorovat velikym obloukem :)
      • Prehypovany zmetek, kazdopadne svuj ucel splnil a dolary se sypou horem spodem.

        Snad si podstatna cast "normanich" hracu uvedomi, ze blizzard uz davno neni tim cim byval, ze jim dojde jakova je to zdimcka penez, viz jejich soucastne paskvily WoW, SCII a ted uz i DIII a kopnou tuhlew firmu do s rozbehem do zadele ...
      • nezávid dospělím, že si hru můžou koupit *1* *1* zatímco ty můžeš jenom pomlouvat...
        • Inquisitor
          Já na profilu věk zobrazený mám, tak se stačí podívat že dítě už nějaký ten pátek bohužel nejsem :)
          • až tak podrobně tě nesleduju :-)...jen sem měl z tvého příspěvku pocit, že si hru ani nehrál a kritizuješ.
      • Nevím ale Diablo má ve třetím díle prsa :) Tedy spíše je to zmetkyně :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit