Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eeeee
    Problem spousty lidi je, ze se neumi na veci divat z nadhledu a posoudit je ekonomicky. Vidi jen to svoje ja ja ja a chteji, aby se kolem nich tocil sevet i kdyz vznaseji nesmyslne pozadavky, ktere by ani oni sami neumeli realizovat.
    • Veskoslav
      Za to ty jsi realista až na půdu;)
    • Robotron3
      To je ale žvást. Takhle totiž svět funguje, každej si hájí svý zájmy. Kupující, který by se nechal brát na hůl a zohledňoval při tom zájmy společnosti, by byl pěknej id*ot.
    • "Já, já, já, jenom já" sedí tady na Games nejlépe na tebe. Ty stohy internetového papíru co tebe baví a nebaví, jak jsi chytrý a všichni ostatní úplně blbí, co ty a tvůj malý synek, s čím si nerozumí tvoje žena etc. by vydaly na pěkně tlustou narcistní autobiografii. *15*
  • kupuju klavesnici.na gamepadu uz nepisu.ma to nakou pomalou odezvu.netiha se to zobrazovat,mam preklepy.
    • Veskoslav
      Stejně pořád píšeš jako retarrd.
      • ale,nedelam chytryho ty blbe!delas chytriho,ale jeste ses do niceho netrefil.ja aspon do specifikaci ps4. .akorad do ted neverim ze to bude ati.atd.a chtel bych videt tebe jak pises na ps3!akorad si to 10krat skontroluj.protoze ti ty pismenka budou chybet taky.tak napis neco bez kontroli a uvidime genie!
  • Veskoslav
    Včera jsem vyhazoval staré CD dnes už mrtvého časopis KLAN. Když jsem otočil zadní stranu, tak jsem tam měl 8 dem her, 10 dem programů+28 filmových ukázek. Jednalo se totiž o takový hybrid, co spíše byl na filmy. A když se podívám i na staré Levely, co si schovávám. Tak třeba Level CD05.002 obsahuje:plnou hru MDK 2+10 dem+5 update+11 shareware+4 editory jako jsou AVP 2, Jedi Knight 2 atd.....A teď je demo něco extra. Ať s tím táhnou do prdele:)A nějaké předčasné demo pro vyvolené, v tomto případě kupující je taky jenom debilita současného herního průmyslu.
    • eeeee
      Jo, to byly casy, kdy naklady na vyvoj her byly nizke a tedy i demo se dalo poridit levne. A pc platforma byla ekonomicky sobestacna. Dnes je jina doba, naklady jsou vysoke, pc platforma chuda a jeste ke vsemu vydavani dem nezvysuje prodeje her. Kdo se divi tomu, ze vydavatele do nich neinvestuji a to zvlast na pc platforme?
      • Veskoslav
        Chtěl jsem na Tebe reagovat, ale pak jsem si uvědomil, že jsi stejně hloupý, zaslepený konzololista, tak se na to můžu vykašlat:)


        P.S: Jednu věc ti napíšu. Vývoj her není drahý. Takové CoD má náklady cca 5 miliónů na hru. Problém je ten, že rvou miliónové částky do marketingu, ať si to upci koupí. Dříve stačilo ke koupi to, že je to dobrá hra. Příkladem budiž AoE například.
        • Přesně ty "obrovský" náklady dnes mají hlavně kvůli až zbytečně velkýmu marketingu a navíc pokud si firmy nedokážou udělat optimalizací svých nákladů a místo toho jen brečet jak velký náklady na ty hry jsou tak je to pouze a jen jejich problém.
      • "pc platforma je ekonomicky nesobestacna"
        "pc platforma je chuda"
        "vydavani dem nezvyšuje prodeje dem"

        COOL STORY BRO... *5*
        • Chtěl jsi říct prodeje her, ne? Ale jinak jo, eeeee vykládá své názory jako fakta. Má svůj svět a je proto zbytečné ho obtěžovat argumenty..
  • Kein
    To je fajn, že si musím koupit jinou hru abych mohl hrát demo. A pak se vývojáři diví, že se stahuje na černo. :D
    • Někdo tu tvrdil ze to bude jen predcasnej vstup, že demo bude dostupny casem pro kazdeho (Uncharted 1,2 taky melo dobry dema - demo dvojky me donutilo nasednout do auta a najit nejblizsi obchod)
      • Kein
        Já nevím co je tohle ale za manýr, není snad demo co se dostane masově k hráčům co nejdříve v zájmů vydavatele? Proč ty okolky, že někdo dostane demo dříve...
        • V prvni rade to je obchodni tah a SONY si u svojich exkluzivnich titulu dělá co chce a neco naridi, a kazdej musi poslechnout (viz breceni nekterych studii na twitteru)
        • calwin
          lebo niektorí uživatelia sú ako dôchodci... tiež kupujú hlavne to čo je v zľave! a čo najviac! a heeej nech je! veď aj ho*no zabalené v peknom obale je niečo viac ako ho*no
  • planuju koupit ps3 pak vam reknu jake to bylo. taky si zahraju killzone multiplayer *3* *5*
    • killzone 2 je prvni hra, kterou jsem z 80% prosel jen s pouzitim melee ataku, protoze jsem si nezvykl na ovladani *2* . asi jsem lama, ja vim *7*
    • calwin
      killzone 2 bol osobne ten najhorší multiplayer s tak hroznou odozvou že som to ani nehral a hry som sa zbavil bez dohrania kampane čo sa mi stalo po prvý krát... osobne neodporúčam...

      edit... tá odozva nebola na serveri ale na gamepade čo som úplne nepochopil... niektorí hovoria že to bolo úmyselne podľa mňa sprostosť pretože chlapík mi mieril asi pol sekundy po tom čo som ja už chcel zamerať inde... celé zle proste po hratelnej stránke som bol ovládaním znechutený
      • kamo, musis si u konzoli vlist do menu ovladace,funkce sensivity,je tam nastaveno asi 30%je to vetsinou u kazde fps na konzolich tak nizko.co u kazde,ale vsechny strilecky i treba uncharted .radim dak tak na 70%ma ovladac lepsi odezvu.nekecem.odost rychlejsi otaceny atd.
        • calwin
          vážne si myslíš že som to neskúšal? viac ako 15 rokov čo sa pohybujem v týchto kruhoch určite viem ako funguje options... toto je neskorá ODOZVA gamepadu nie jeho sensitivita...
      • K3 už se dalo, a bylo to docela chytlavý :)
        • calwin
          to ti neberiem hral som demo a tam už sa to zdalo byť lepšie po grafickej stránke to bol luxus...... v každom prípade už na tieto hry nemám čas kedže som v pohybe... ale ja ich z biedy určite nevytrhnem :D
          • me to laka kvuli tomu že to vypada takticky, ne jako CoD (nic proti codku). a sel bych do trojky
    • Jů už se těšíme, budeš první v ČR!
  • Umaroth
    Je to jen časová exkluzivita, jak uvedli Naughty Dog na FCB stránkách....tak neplašte *3*
  • Proč musí tak zajímavý a a dobře vypadající hry vycházet jen na konzole :(
    • Revy: Aby jsi si je koupil, to je otázka :D
    • tak tato věta je s prominutím blbost
      • Clown: to je i bez prominutí a pořádná !!
      • Dáva když se dobře vypadající nemyslí po grafické stránce
    • no dobře vypadající bych moc netvrdil :D
      • Ronox
        Náhodou Last of Us vypadá suprově a dokazuje, že když studio s konzolí umí, tak i se starým hw udělá divy. Naughty dog celkově má podle mě nejlépe zpracovanej mocap a moscan charakterů. Hlavně lipsync už od Uncharted 1 je supr.
  • Demo je v dnešnej dobe niečo ako zberateľská edícia *1*
  • calwin
    takže dostať sa vôbec k demoverzii hry je dnes nejakým spôsobom výsada?... *facepalm*
    • eeeee
      Obvykle je to jen casova exkluzivita. Zrovnatak maji prednostni pristup k demum clenove ps+. Vyhodou je napriklad rozlozeni zateze, coz je u tak ocekavanych kousku docela dulezita vec. Nestihajici servery pod naporem fanousku nejsou nic vyjimecneho a nedela to dobre jmeno.
      • calwin
        vrámci konzol dobre... budiž to dokážem pochopiť ale ak sa to týka aj PC tak potom krútim hlavou... ak to je tak ako hovoríš potom je to v rámci možnosti aspoň pochopiteľné

        ale divím sa prečo namiesto dema firma nevydá samostatný softvér ktorý skontroluje hardvér spotrebiteľa a potom mu povie či danú hru vôbec rozbehá... niekedy je hra tak zle nakódená (viď risen 2) že človek aj keď spĺňa požiadavky má hrozný framerate ideálne nerozbehá hru vôbec... kedže demo môže byť v dnešnej dobe náročné na objem...
        • eeeee
          Tak demo tu neni pro firmu, ale pro hrace, aby si mohl tu hru prohlednout a posoudit, zda se mu libi. Nejvic se mi libi reseni Sony a to trial verze, kdy si stahnes plnou hru a muzes ji prakticky bez omezeni hrat celou hodinu (jedine omezeni myslim je, ze neziskavas trofeje). Ale neco takoveho na pc, ktete se hemzi crackery a zlodeji, neprichazi v uvahu. Na pc by casovy zamek nekdo okamzite prolomil.
          • No a co? Tak by zámek někdo prolomil. Jak by to mohlo reálně poškodit vydavatele? PC je po všech stránkách open source platforma firmy, které se tam neodváží, se tam pochopitelně neprosadí. Dnes už na PC nevydává jen pár od reality západních trhů izolovaných japonských studií typu Platinum games (nebo subdivize Capcomu, kde se vývojář ptal novinářů zda na západě opravdu lidé hrají rádi RPG na PC LOL), kterým to prostě ještě nedošlo, ale dejme jim čas, který potřebují. Problémy s demy pak mají všechny platformy, protože mnozí devi jsou líní a někteří vydavatelé málem ne propočítávají o kolik by je vydání dema připravilo peněz, protože by si to někteří mohli po zahrání rozmyslet.
            • Nějaký přesvědčivý důkaz, že by to tak skutečně bylo, bys neměl? Pirátství je obnošenou výmluvou z tvůrčího hlediska si sebou nejistých či vyloženě průměrných tvůrců, to už se ukázalo mnohokrát. Konzole mám na vybrané exkluzivity hned dvě a řádově častěji vidím, že demo chybí úplně na všechny platformy, než že by bylo omezeno jenom na nějaké. Takže jestli je škudlení za každou cenu ekonomický důvod, pak dobře. OK, já nebudu používat termín open source, když jsi na něj háklivý a ty se zase nauč číst, protože jsem vůbec nepokládal otázku tak, zda je crackování špatné, nebo dobré, ale jaký to má vliv na prodeje. Nemáš totiž jak doložit, že vůbec má.
            • eeeee
              Kdyby se z dema crackem udelala plna hra, tak by to vydavatele realne poskodilo ekonomicky. A nepouzivej cizi termity, jako open source, kterym nerozumis. Mozna jsi to prehledl, ale casto demo vychazi jen na konzole, je to z ekonomickych duvodu, ale to je mimo tve chapani, kdyz se vazne ptas, co je spatneho na tom udelat crackem z dema plnohodnotnou hru.
    • Je to víc a víc potrhlejší, ale to už dávno neřešim. Stáhnu a pokud to za to stojí koupim.
      V dnešní době je div že se vůbec nějaké demo plánuje...
    • ano.. a delat hernim firmam zadarmo betatestera je pry ted take v kurzu
      • vlastik.plaminek
        Jak zadarmo? Si za to pěkně vysolíš okolo litru.
  • Robotron3
    Někdy, když si čtu příspěvky v herních diskusích, tak se cejtim takhle :) http://www.youtube.com/watch?v=CMpzQeFKrYc
    edit: sorráč, mělo být k GGG
    • WTF Nemůžeš po nikom chtít aby ty dlouhý názvy vypisoval takže tady něco pro tebe:
      DS3 IMHO dobrý TPS, ale já radši nějaký HaS typu GoW kde je sice hodně QTE, ale zas takový MGR je hodně HaS a v PS3 demu co jsem hral žádný QTE nebylo. Jinak nejlepší je FPS jen člověk musí mít dost FPS (dokonalá ukázka toho jak můžou dvě zkratky které se píšou stejně ale znamenají něco jiného člověka zmást).
      Ano vím ta věta nedává smysl, to jen aby měl robotron nějakou zábavu. BTW tyto zkratky her a žánrů se užívají běžně tak nevím co piskuješ.
      • eeeee
        Chvilku jsem premyslel, co je to mgr, ale jinak v pohode :-).
      • Tvuj predchozi prispevek stacilo jen jinak formulovat a hned by jsi mel minimalne o dve zkratky mene. A ty by jsi pak uz klidne mohl vypsat.
        Ja treba deni kolem her sleduji,ale vubec netusim co to DS3 a MGR je. Pan google mi nasel tohle: Citroen Cs3 a Magistr. O tom jsi mluvil ? *2*
        • Trisska
          To je snad jasný... DS 3 = Dungeon Siege 3 a MGR = Metal Gear Solid, akorát se upsal a místo S napsal R! *7*
          • Ne neupsal Paní Trissko, i když to někteří lidé odmítají pochopit MGS a MGR jsou dvě odlišné hry. A to že je MGR hack and slash a další MGS Ground Zero bude zase stealth jsou věci které nezměníte ani kdybyste lidem co se na MGR těší dali milion mínusek. *3*
            Jinak já jsem z těch co se nebrání změnám a kdyby další RE (pardon resident evil) byla tahová strategie tak ho klidně taky koupím pokud by se jednalo o hru kvalitní.
            • ona je pozna slecna,pane ! *1*
            • Trisska
              Prosím, stačí jen Trissko... Paní Trissko, to zní hrozně, jakobych byla už nějaká mamina! *15*
              Jo a jinak děkuji, že si mě teda vyved z omylu! *4*
        • Hmm kdybys napsal že ti DS připomíná dark souls (na druhý díl se moc těším a zapoměl jsem ho napsat) tak to beru, přestože já myslel Dead space 3. A MGR je metal gear rising, očekával jsem že lidem co chodí na herní web to dojde, no očividně jsem Vás zase předcenil. Navíc ať přemýšlím jak přemýšlím pořád nevím jak větu formulovat tak abych mohl použít zkratky a každý to pochopil.
          • Opravdu? Zkusim te: TSW,EQ,MM6,TW:S,HOMM,MP3,SWTOR,FNW,DA2,LOTR,TF2...a stovky dalsich bezne pouzivanych
            • eeeee
              FNV - fallout new vegas
              TW:S - total war: shogun

              To jsou ty chyby?
            • `Nic. Minimalne dvakrat jsi uplne mimo. Takze mozna jsi precenil i sebe. Nebo proste uzivani 4 zkratek v jedne vete neni uplne to nejlepsi. Vyber si co chces

              A to jsem vybiral jen velmi zname ackove tituly
            • TSW-the secred world, EQ-ever quest
              MM6- might and magic 6, nebo hudební nástroj od yamahi
              TW:S-Nový datadisk Total War Soul drama z jižní koree
              HOMM-heroes of might and magic
              MP3-vše od Maxe Payna 3 po kapelu Marcy Playground, ale je jasné že na herním vebu se kapela nebo audio formát řešit nebude co?
              SWTOR- ale no tak, to je ta hra kde je hodně lidí a všichni drží svítící tyčky
              FNW-to bude určitě chyták, ale přesto dám First North Western dopravní společnost
              DA2- dragon age 2, LOTR- lord of the ring
              TF2- ta overratted blbůstka od valve
              Co dostanu za odměnu?
            • calwin
              oh?!... very funny sherlock! :D
        • eeeee
          Dead Space 3 a Metal Gear Rising.
          • Výborně tleskám ve stoje a klaním se je sice pravda že DS se už plete z dark souls, přesto se však našel někdo kdo mojí nehádanku rozluštil. Navíc stačí se jen slušně zeptat.
            • Ou doufám že heterosexuální? Jinak tady máš stránku skutečně vyjadřuje co GGG znamená ve slangu internetových uživatelů
              http://www.internetslang.com/GGG-meaning-definition.asp
              PS: mám asi blbej den ale to péčko ne a ne najít.
            • Trisska
              Ani jedno z toho... já našla německý p*r*o! *15* *15* *15*
            • Cos to proboha našla snad né todle je to sice hodně růžový a je tam hodně holek, ale není na tom nic závadnýho
              http://www.girlsgogames.com/
              a nebo todle http://www.generalguitargadgets.com/
              tady něco pro intelektuáli
              http://en.wikipedia.org/wiki/GGG
            • Trisska
              Teda, tak dík, takhle vyčerpávající odpověď sem fakticky nečekala! *4* Takže jiný jméno, jiná IP adresa říkáš, hm... Předpokládám, že o tyto informace se s námi asi nepodělíš, viď?
              Ale je to ještě furt dobrý, páč já hledala GGG na googlu a našla něco velice hanbatýho! Škoda, že sem nemůžu ten odkaz dát... *15*
            • GGG? Hmm Paní Trissko to jest otázka velice zajímavá. Jedná se o tajemný kód Svobodných zednářů, je snad v tom jménu ukryto tajemství Ježka v kleci (to skutečné), nebo jde o skrytou předvolební kampaň Karla S. (se skrytými podprahovými účinky)? Nebo je v tom snad ještě něco záhadnějšího? Něco co překračuje hranice lidské mysli? A také se možná jedná o první věc která mě napadla když jsem poprvé potřeboval vystoupit pod jinou přezdívkou a někoho vytrollit (ano vystupuji tu ještě pod jedním jménem s jinou IP adresou)?
              Odpověď najdeš ve své mysli.
              Jinak stále můžete objednávat trička svého oblíbeného uživatele:
              http://www.thestranger.com/images/savage/merch/savage-t-ggg.jpg
            • Trisska
              Chtěla bych se slušně zeptat... co znamená GGG? *4*
          • Dik,i ikdyz o to ani neslo :) Lidi by si meli uvedomit,ze her vychazi tolik,ze nikdo nemuze znat vsechny nazvy her (natoz je hrat).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit