Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale,nedelam chytryho ty blbe!delas chytriho,ale jeste ses do niceho netrefil.ja aspon do specifikaci ps4. .akorad do ted neverim ze to bude ati.atd.a chtel bych videt tebe jak pises na ps3!akorad si to 10krat skontroluj.protoze ti ty pismenka budou chybet taky.tak napis neco bez kontroli a uvidime genie!
  • vlastik.plaminek
    Jak zadarmo? Si za to pěkně vysolíš okolo litru.
  • vlastik.plaminek
    Magistr
  • Přesně ty "obrovský" náklady dnes mají hlavně kvůli až zbytečně velkýmu marketingu a navíc pokud si firmy nedokážou udělat optimalizací svých nákladů a místo toho jen brečet jak velký náklady na ty hry jsou tak je to pouze a jen jejich problém.
  • Veskoslav
    Za to ty jsi realista až na půdu;)
  • Veskoslav
    Chtěl jsem na Tebe reagovat, ale pak jsem si uvědomil, že jsi stejně hloupý, zaslepený konzololista, tak se na to můžu vykašlat:)


    P.S: Jednu věc ti napíšu. Vývoj her není drahý. Takové CoD má náklady cca 5 miliónů na hru. Problém je ten, že rvou miliónové částky do marketingu, ať si to upci koupí. Dříve stačilo ke koupi to, že je to dobrá hra. Příkladem budiž AoE například.
  • Ronox
    Náhodou Last of Us vypadá suprově a dokazuje, že když studio s konzolí umí, tak i se starým hw udělá divy. Naughty dog celkově má podle mě nejlépe zpracovanej mocap a moscan charakterů. Hlavně lipsync už od Uncharted 1 je supr.
  • Robotron3
    To je ale žvást. Takhle totiž svět funguje, každej si hájí svý zájmy. Kupující, který by se nechal brát na hůl a zohledňoval při tom zájmy společnosti, by byl pěknej id*ot.
  • Chtěl jsi říct prodeje her, ne? Ale jinak jo, eeeee vykládá své názory jako fakta. Má svůj svět a je proto zbytečné ho obtěžovat argumenty..
  • killzone 2 je prvni hra, kterou jsem z 80% prosel jen s pouzitim melee ataku, protoze jsem si nezvykl na ovladani *2* . asi jsem lama, ja vim *7*
  • "Já, já, já, jenom já" sedí tady na Games nejlépe na tebe. Ty stohy internetového papíru co tebe baví a nebaví, jak jsi chytrý a všichni ostatní úplně blbí, co ty a tvůj malý synek, s čím si nerozumí tvoje žena etc. by vydaly na pěkně tlustou narcistní autobiografii. *15*
  • "pc platforma je ekonomicky nesobestacna"
    "pc platforma je chuda"
    "vydavani dem nezvyšuje prodeje dem"

    COOL STORY BRO... *5*
  • Nějaký přesvědčivý důkaz, že by to tak skutečně bylo, bys neměl? Pirátství je obnošenou výmluvou z tvůrčího hlediska si sebou nejistých či vyloženě průměrných tvůrců, to už se ukázalo mnohokrát. Konzole mám na vybrané exkluzivity hned dvě a řádově častěji vidím, že demo chybí úplně na všechny platformy, než že by bylo omezeno jenom na nějaké. Takže jestli je škudlení za každou cenu ekonomický důvod, pak dobře. OK, já nebudu používat termín open source, když jsi na něj háklivý a ty se zase nauč číst, protože jsem vůbec nepokládal otázku tak, zda je crackování špatné, nebo dobré, ale jaký to má vliv na prodeje. Nemáš totiž jak doložit, že vůbec má.
  • eeeee
    Jo, to byly casy, kdy naklady na vyvoj her byly nizke a tedy i demo se dalo poridit levne. A pc platforma byla ekonomicky sobestacna. Dnes je jina doba, naklady jsou vysoke, pc platforma chuda a jeste ke vsemu vydavani dem nezvysuje prodeje her. Kdo se divi tomu, ze vydavatele do nich neinvestuji a to zvlast na pc platforme?
  • eeeee
    Problem spousty lidi je, ze se neumi na veci divat z nadhledu a posoudit je ekonomicky. Vidi jen to svoje ja ja ja a chteji, aby se kolem nich tocil sevet i kdyz vznaseji nesmyslne pozadavky, ktere by ani oni sami neumeli realizovat.
  • eeeee
    FNV - fallout new vegas
    TW:S - total war: shogun

    To jsou ty chyby?
  • eeeee
    Kdyby se z dema crackem udelala plna hra, tak by to vydavatele realne poskodilo ekonomicky. A nepouzivej cizi termity, jako open source, kterym nerozumis. Mozna jsi to prehledl, ale casto demo vychazi jen na konzole, je to z ekonomickych duvodu, ale to je mimo tve chapani, kdyz se vazne ptas, co je spatneho na tom udelat crackem z dema plnohodnotnou hru.
  • Veskoslav
    Stejně pořád píšeš jako retarrd.
  • calwin
    vážne si myslíš že som to neskúšal? viac ako 15 rokov čo sa pohybujem v týchto kruhoch určite viem ako funguje options... toto je neskorá ODOZVA gamepadu nie jeho sensitivita...
  • kupuju klavesnici.na gamepadu uz nepisu.ma to nakou pomalou odezvu.netiha se to zobrazovat,mam preklepy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit