Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    vrámci konzol dobre... budiž to dokážem pochopiť ale ak sa to týka aj PC tak potom krútim hlavou... ak to je tak ako hovoríš potom je to v rámci možnosti aspoň pochopiteľné

    ale divím sa prečo namiesto dema firma nevydá samostatný softvér ktorý skontroluje hardvér spotrebiteľa a potom mu povie či danú hru vôbec rozbehá... niekedy je hra tak zle nakódená (viď risen 2) že človek aj keď spĺňa požiadavky má hrozný framerate ideálne nerozbehá hru vôbec... kedže demo môže byť v dnešnej dobe náročné na objem...
  • eeeee
    Dead Space 3 a Metal Gear Rising.
  • eeeee
    Chvilku jsem premyslel, co je to mgr, ale jinak v pohode :-).
  • Tvuj predchozi prispevek stacilo jen jinak formulovat a hned by jsi mel minimalne o dve zkratky mene. A ty by jsi pak uz klidne mohl vypsat.
    Ja treba deni kolem her sleduji,ale vubec netusim co to DS3 a MGR je. Pan google mi nasel tohle: Citroen Cs3 a Magistr. O tom jsi mluvil ? *2*
  • eeeee
    Obvykle je to jen casova exkluzivita. Zrovnatak maji prednostni pristup k demum clenove ps+. Vyhodou je napriklad rozlozeni zateze, coz je u tak ocekavanych kousku docela dulezita vec. Nestihajici servery pod naporem fanousku nejsou nic vyjimecneho a nedela to dobre jmeno.
  • Je to víc a víc potrhlejší, ale to už dávno neřešim. Stáhnu a pokud to za to stojí koupim.
    V dnešní době je div že se vůbec nějaké demo plánuje...
  • ano.. a delat hernim firmam zadarmo betatestera je pry ted take v kurzu
  • WTF Nemůžeš po nikom chtít aby ty dlouhý názvy vypisoval takže tady něco pro tebe:
    DS3 IMHO dobrý TPS, ale já radši nějaký HaS typu GoW kde je sice hodně QTE, ale zas takový MGR je hodně HaS a v PS3 demu co jsem hral žádný QTE nebylo. Jinak nejlepší je FPS jen člověk musí mít dost FPS (dokonalá ukázka toho jak můžou dvě zkratky které se píšou stejně ale znamenají něco jiného člověka zmást).
    Ano vím ta věta nedává smysl, to jen aby měl robotron nějakou zábavu. BTW tyto zkratky her a žánrů se užívají běžně tak nevím co piskuješ.
  • calwin
    takže dostať sa vôbec k demoverzii hry je dnes nejakým spôsobom výsada?... *facepalm*
  • Robotron3
    Někdy, když si čtu příspěvky v herních diskusích, tak se cejtim takhle :) http://www.youtube.com/watch?v=CMpzQeFKrYc
    edit: sorráč, mělo být k GGG
  • Skvělé, takový příval dobrých her. Prvně MGR pak DS 3 a ted si musím připsat nový GoW a LoU. Je to čím dál lepší a kdo tvrdí že je na tom herní průmysl špatně ať jde hrát nějakou 8bitovou blbost a neprudí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit