Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • planuju koupit ps3 pak vam reknu jake to bylo. taky si zahraju killzone multiplayer *3* *5*
    • killzone 2 je prvni hra, kterou jsem z 80% prosel jen s pouzitim melee ataku, protoze jsem si nezvykl na ovladani *2* . asi jsem lama, ja vim *7*
    • calwin
      killzone 2 bol osobne ten najhorší multiplayer s tak hroznou odozvou že som to ani nehral a hry som sa zbavil bez dohrania kampane čo sa mi stalo po prvý krát... osobne neodporúčam...

      edit... tá odozva nebola na serveri ale na gamepade čo som úplne nepochopil... niektorí hovoria že to bolo úmyselne podľa mňa sprostosť pretože chlapík mi mieril asi pol sekundy po tom čo som ja už chcel zamerať inde... celé zle proste po hratelnej stránke som bol ovládaním znechutený
      • kamo, musis si u konzoli vlist do menu ovladace,funkce sensivity,je tam nastaveno asi 30%je to vetsinou u kazde fps na konzolich tak nizko.co u kazde,ale vsechny strilecky i treba uncharted .radim dak tak na 70%ma ovladac lepsi odezvu.nekecem.odost rychlejsi otaceny atd.
        • calwin
          vážne si myslíš že som to neskúšal? viac ako 15 rokov čo sa pohybujem v týchto kruhoch určite viem ako funguje options... toto je neskorá ODOZVA gamepadu nie jeho sensitivita...
      • K3 už se dalo, a bylo to docela chytlavý :)
        • calwin
          to ti neberiem hral som demo a tam už sa to zdalo byť lepšie po grafickej stránke to bol luxus...... v každom prípade už na tieto hry nemám čas kedže som v pohybe... ale ja ich z biedy určite nevytrhnem :D
          • me to laka kvuli tomu že to vypada takticky, ne jako CoD (nic proti codku). a sel bych do trojky
    • Jů už se těšíme, budeš první v ČR!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit