Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oni udelaj assasina wolfenstina a dalsi dil bude battlefeld 6
  • Horste a vis co tu mame te? Ne nevim povidej. Horste ted tu mame Assasn Creed z 2. sv. valky, neni to skvele. Ano to je skvele. A Horste vis co jeste? Ne to opravdu nevim. Jako bonus Horste, hra pobezi ve 30 FPS a PC hraci si muzou dokonce vypnout V sync, neni to skvele. Ano to je skvele, takze volejte objednavejte cekame jenom na vas.
  • ty **** Assason a kulomet.. toho jsem se nechtěl dožít.. .D *16* *16* *16* *16*
    • pokud si nehrál Brotherhood tak vážně nevíš o čem mluvíš
      tak kulomet byl, sice první verze ale byl
    • langustyn
      asi moc hrali dlccko k Magicce :D
  • oktavius66
    Od prvního dílu mi prolítla hlavou otázka: Jak by asi vypadal Assassin v modernější době, kde jezdí auta, lítají letadla atd. A ejhle- je to tady. Sice se to moc nehodí, ale kolaps v animu do 2 světové.... Fajn, nemám s tím problém, ale jenom ať je to aspoň dobře propracované. Hlavně ten těžák tam vypadá divně *15* .
  • Nevím, proč jsem si hned vzpomněl na Sabotéra. Asi proto, že to byl takovej AC z druhý světový (a ještě k tomu v Paříži).
  • chápu tedy dobře, že Ubisoft jsou ve skutečnosti tajní Templáři?
  • Firingo
    Super nápad jen až budu tu hru hrát rád bych tam viděl něco o čem jsem nevěděl dopředu - opravdu přehnaná reklama
  • Ristoro
    Jako bonusová mise. Proč ne? Ale plnohodnotný díl z 2.světové určitě ne.
  • To už nikdo na games.cz nechápe význam slova "spoiler"? Ass Creed nehraju, ale kdybych byl fanoušek, tak docela zuřím.
    • tvoje baba je Ass Creed. Nedavej tady nenapadne a radoby cool stylem najevo svuj hate, dekuji.
  • Mato1987
    HAHAHAHAHAHA, vidno, že vývojári nezaháľajú a sú pravidelnými konzumentmi psychotropných látok :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit