Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jediný kdo na úvodním obrázku viděl The Saboteur s Arnem místo Devlina ? *5*
  • no jo v assassin za tezkym kulometem strilici na vzducholod a ke vsemu na eifelovce... to proste vypada divne.
  • Colby.Sawyer
    To bude něco jako Desmondovi pasáže v ACIII.
  • to neni spoiler to jsou plany jak ubisoft dobije svet oni to nerekno jenom cekaj nes to pro lidi bude obycejne a pak BUM!!!!!! prileti ubisoft a zahaji 3 svetovou ve ktere bude stat pro ti EA ktery se spoji s AMD:-)
  • RazorProduction
    Ale tak AssAssiN CreeD za druhej svetovej us je,vola sa The Saboteur *5*
  • Kdysi jsem přemýšlel nad tím, jak by asi AC v období druhé světové vypadal. Myšlenka si mi celkem líbí, ale jak hra tuto dobu prezentuje se mi nelíbí ani trochu. To co bylo v traileru, nemá se druhou světovou nic společného. Chápu, že vždy je tam trochu nadsázky, ale toto vypadá jako blbost.

    Pokud to udělají pořádně, proč říkat ne. Věřím, že se dá AC udělat v tomto období, aniž by byly na místě fórky typu: GTA Assassin, Call of Assassin... apod.
  • Než ten AC vyjde tak budeme vědet skoro celej příběh, to pak má cenu ještě kupovat?
    • samozrejme. Pokud nevis proc, nech se par let jeste uzrat.
  • *1* Čekám jen kdy už někdo přijde s Core M ..... *15*
  • Podívat se časovou anomálií do okupované Paříže je naprosto skvělej nápad, ale proč to proboha ukazují v traileru?!! Totální idiocie! To rovnou mohli odvyprávět celou dějovou linii hry a už si to nemusíme ani kupovat.
  • Kedysi, myslím v 90. rokoch sme sa o pripravovaných hrách dozvedali nové veci z pár obrázkov a nejakého textu. Potom vyšlo demo a človek si mohol urobiť viac-menej názor na hru, ako sa mu hrá. Dnes už demá skoro vôbec nevychádzajú. Miesto toho sme bombardovaní videami rôzneho typu a všemožných článkov. Niekedy je toho už naozaj veľa a človek sa už potom ani na hru neteší. To môže byť aj prípad early access do hier, či hrať closed alebo open bety mmorpg a podobne. Myslím, že niekedy by marketingové oddelenie mohlo pribrzdiť. Začína to otravovať, ako napríklad už teraz vianočné reklamy v TV.
    • ale taky se občas stávalo, že demo vyšlo pár měsíců před hrou a když to byla pecka, pařilo se to demo furt dokola, když pak vyšla samotná hra, tak už mě nebavila protože jsem byl přehraný dema *1*
      • No jo ale kolik dneska vychazi pecek? Fakt me nenapada jaky demo bych hral dneska do zblbnuti. Vlastne jo, parim demo Fifa 15 , mam tam uz 17 hodin. Ale na vanoce si nadelim pod stromek plnou.
        • mě se to naposled stalo u dema Skate 2 na Playstation ale to už pár let bude, to jsme pařili taky furt dokola
    • Souhlas, naštěstí není nic jednoduššího než už takhle před vydáním prostě na videa a informace ze hry, na kterou se těšim, ignorovat a nekazit si budoucí zážitek. Tohle mi přijde fakt už volovina "koukejte, z čeho vám ve hře upadne čelist, no, vlastně neupadne, protože už to nebude překvapení, žeáno". Olol dne, v Ubi zřejmě někdo přinesl nový model ke kouření ;). Je to opravdu přehnaný.

      P.S.: televizi jakožto médium doporučuju úplně vytěsnit že života. Jako přístroj ;) je fajn, ale jako médium stoji za vykuřpytel. Já vloni oslavil 20 let bez Edny, prohlížeč vládne adBlockem a rádio už jedině soma.fm a žádnej nejen zelenej uřvanej zm*d mi neotravuje život :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit