Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to jak krátká to je upoutávka tak všechny věci, grafika, pohyby postavy a celkovej dojem je alespon pro mne dost špatný (zatím). Když je to tak krátký snímek mohli to alespon více načančat :D
  • C-BEAM
    budu za hnidopicha ale tato verze Revenanta se mi nelíbí a na rozmazaném pozadí vypadá jako plastová figurka. A mrzí mě že i Doom podlehl vlně rebootu a namísto poctivého názvu Doom4 chtějí šlapat po originále. Snad bude mít alespoň pokročilí gore system destrukce nepřátel a kdyby byla hra přístupná modování byl by zde prostor pro nový Brutal Doom.
    • Nolifer Edition 2015 *13*
      • C-BEAM
        díky maxi od pisálka tvého kalibru je to poklona *1*
        • Ilusiveman
          To nevím hele, mě příjde, jak generátor nahodilých sousloví. Ta gore destrukce zní dobře. Kdyby potvory mohly vykuchat a mrzačit samotného hráče by se mi taky zamlouvalo. Sbírat po zemi robotické končetiny, plazení bez nohou a kotlení démonů z dola. Vylepšování mariňáka kyberneticky na nějaké rychlé bázi bez zdržování u kraftovacího stolku. Se zbraněmi bych osobně moc nedělal, ale mohly by jednotlivé třídy rozšířit o různé varianty. Jednotná munice. Rozdílnej výstup zbraně a spotřeba munice. Propracovaná realtime interakce s prostředím v boji. Inteligence nepřátel. Léčky nepřátel, bossfighty. Je spousty funkcionalit, kterým mohli borci gameplay dál vylepšit.

          Taky bych si dal pořádnou porci dobové metalové hudby. https://youtu.be/MksPObOITGM
          • nightborne
            Píšeš věci, který bych samozřejmě taky neodmítal, ale já osobně bych hodně uvítal například zaměření na fyziku (klidně i na úkor astronomických počtů polygonů a kýho výra), ale hlavně, HLAVNĚ ničitelnost prostředí. Něco jako Red Faction. Nechápu, že se toho tvůrci dál nechytli a nerozvíjeli to, protože moct krom nepřátel vysvětlit i samotnýmu levelu jak se věci mají byla možnost k nezaplacení. Chtěl bych aby po pořádný bitce zbyly z místnosti jenom cáry =).

            Jinejma slovama, byla by ta nejznámější akční scéna z Matrixu tak známá, kdyby při ní nerozsekali to atrium na hadry =)?
            • C-BEAM
              ano určitě by to chtělo dobrou fyziku a možnost destrukce nejen nepřátel ale i prostředí, osobně bych chtěl návrat surrealistického prostředí jaké bylo v prvních dílech, to by lépe vyhovovalo potřebám destrukce než moderní chodby v nějakém hitech komplexu (Doom3). Ale osobně si myslim, že by se měly zaměřit hlavně na nepřátele, je třeba aby nevypadaly genericky a působily živě, čemuž patří dobrý a ne prekombinovaný design a hlavně dobré animace a ty jsou právě kamenem úrazu id softu.
  • Vogon
    Doufám, že to bude Doom 2 2 a ne Doom 3 2.
  • Doom 1 a 2 byly o ničem (střílej, střílej, najdi modrý klíček, střílej střílej, najdi zelený klíček, střílej střílej najdi červený klíček, střílej sřílej najdi žlutý klíček....). Doom 3 byl solidní horor.
    • Ehm... říkáš zelený klíček?!? Hrál jsi to vůbec někdy?!? *7*
    • PreidaQ
      Já s tebou třeba docela souhlasím. Pro spoustu lidí je Doom ztělesněním geniálního level designu, zatímco já v tom vidím prostě jedno zpropadené bludiště.
    • Hnisavec
      blbosť...Doom 1 a 2 sú jedny z mála hier, ktoré vobec nezostarli a sú krásne hratelné i dnes....detto i Diablo.
      • nightborne
        Hnisavec si vybral svoji kvótu jednoho smysluplnýho příspěvku, se kterým se lze ztotožnit. Poznamenejte si, bylo osmnáctého pátý *1*
      • del0
        Za tohle máš u mě malé bezvýznamné plus. *15*
      • Jack1947
        Řiká to i hnisavec odpůrce všeho co je PC! Sakra když to řiká tenhle tak už nevím kdo jiný by to musel potvrdit!!!
    • Zagro
      Kdy jsi ho hrál? To nám asi vypoví vše.
  • Redaktor herního webu a nepozná revenanta? Kam ten svět spěje...
  • schumicrast
    Nechci rejpat, ale postava se jmenuje Revenant.
    • sleepless
      Díky, že sis rýpnul (tzn. jsem díky tobě upravil název, který jsem měl špatně).
    • Myslím si, že RAVEnant je spíš tohleten http://fc00.deviantart.net/fs48/i/2009/211/e/3/I_Know_This_Sexy_Rave_Guy_by_Chinmyou.png *15* .
      • Jack1947
        Spoiler alert *7*
      • oktavius66
        To je závěrečný BOSS přece *1*
  • ukázka úplně o hovně.Pár sekund vmžiku brokovnice a kostlivec.To je vše?
    • To je predsa len teaser na trailer, ktorý uvidíme na E3. Ja dúfam že to nerobia na idTech 5 engine.
      • dalsi znalec...
  • Ravenant ? vážně ? *7*
  • Hnisavec
    oujéééé....pamätám si ako vyšli v jeden mesiac Doom 3 a Half Life 2....všetci boli paf z HF2, ale ja som 5x doparil Dooma 3 i s bratom, pekne to žhavilo moj comp na dno jeho síl. Dost tam robilo na atmosfére i dilema, či si svietiť baterkou alebo držať zbraň...+ ten datadisk bol ešte lepší. Tesím sa ako malý, ak to bude mať aspoň kúsok z 3jky bude to super hra.
    • Sr_Lobo
      Coze?! Hnisavec mel nekdy pocitac?! Tak to treba nakonec neni tak uplne ztracen;-)
    • Alex81
      Halooooooooooooooo? Kdo jste, a co jste udělal s naším Hnisavcem?
    • Draken69CZ
      5x to snad ne? Tak nějak si skládám skládačku tvé osoby a začíná mě to děsit, smutný osud tohoto dítěte.
  • hm vypada to, ze uz to maji hotove
    • To, že ukázují ukázku, který vypadá hotově je vcelku normální. Nebudou ukazovat něco, co neni hotový nebo v podobě, která neni ještě ok někde v traileru. Bůhví, jak vypadá ten zbytek, co samozřejmě neukazujou... Doom 3 a HL2 taky tenkrát vypadali hotově a...
    • pravda, demo teda "betu" tipujem na toto leto hneď po ukážke na e3 a hra vyjde ešte do konca tohto roku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit