Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oktavius66
    No monstrum je jasné. Jedná se o Revenanta. Neboli kostlivce s vestou a raketomety na ramenou. V Doomu 3 byl dost nepříjemný. *3*
  • Jack1947
    Ty jo čekání na nějaké info dlouhé jak léta jsou... a ted bum "tízr" a chytrý z toho nikdo clap clap. *12*
    • jindra.veliky
      zase sis nevzal prášky?
      • Jack1947
        Jindro di si trotlit někam do bleskovek a starší lidi nech psát v hlavních článcích, nebo aspon dej trttilngu nějakou váhu snad si nad ním nezlomil hůlky... *7* To by byla škoda *9*
        • vonTossis
          Kluci, vy mi dáváte *1*
          • Jack1947
            Spíš mne dávají místní trollové *7* , odmítají trollit na úrovní a pak ono dělat všechno atp... to bych tu musel být fakt nonstop. Někdo řekl že kvalita trolů dneska šla rapidně dolů no... ale nebyl daleko od pravdy.
            • Jack1947
              To je pouze tvá utkvělá představa o mé osobě... ano většina anonymních přispěvatelů je trollích... navíc si mne nepochopil.

              To že tohle břímně místní trolové hází na má bedra... není vůbec nic moc... ale tak beztak tu jsou povětšinu času diskuze na mrtvém vzduchoprázdném bodě takže to až tak nevadí...
            • Jasně Jacku, každý kdo z tebe má srandu nebo ti dá mínus, tak je troll, že?
              Ty seš fakt prvotřídní komik. *1*
  • Sr_Lobo
    Wow.. nečekal sem, že to bude dlouhý jako Dalas,ale že si to budu muset pustit třikrát abych si všimnul co se v těch dvou vteřinách stalo to sem taky vskutku nečekal :-D
  • slitnám a zároveň mi tuhne krv v žilách už sa neviem dočkať toho odhalenia, tí čo boli na odhalení nového dooma na quakecone minulé leto vedia o čom hovorím :) Pevne verím, že beta bude toto leto a vydajú to na vianoce tohto roku, to by bola špička :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit