Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja mám pocit že to už naša klasická Európa nebude, mám pocit že to bude niečo bud z Egyptu, Číny, Japonska alebo Južnej Ameriky všetky tieto lokacie majú aj tie stavby na to prispôsobenejšie pyramídy Egypt alebo Južná Amerika , stavby Japonska alebo Číny.No proste všetky tieto lokacie majú istú atmosféru ale mne proste najviac sedí Európa.Mimo hry sú z menovaných určite najzaujímavejšie Viktoriánsky Londýn -to by bola atmosféra alebo Cárske Rusko tiež poriadna atmosféra alebo Francúzska revolúcia keď už nie klasicky stredovek. Tieto lokacie si nechajme na inú hru.
  • morik
    Mám to ale štěstí, že jsem se tak rychle probral z kómatu zapříčiněného holotropním dýcháním, neboť u diskuse o lokalizaci dalšího AC nesmím chybět. A ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka slzy utírá, já chci pravěk. Starobylý Ezio Auditora da Jeskyně na kopci, který zabíjí mamuty, za pomocí skrytého klacku, vraždí strážce sousedního, nepřátelského kmene vrhacími kameny a po vyšplhání na brontosauří hlavu se rozhlíží po okolí, jež je doprovázené vřísknutím pterodaktyla. Aktualizací mapy objeví skrytou lokaci plnou skákaček, na jejímž konci se nachází jeden z pěti dílů skládanky, který společně s dalšími pěti kusy odemkne nejlepší brnění ve hře, vyrobené z hlíny a kamene, a za pomocí tohoto brnění zničí hlavního bosse hry, templářského tyranosaura.
    • Ja radsi realnou historii nez tyhle smysleny nesmysly! :D
      • RakeW
        Takže sérii AC asi nehraješ...
        • Chces mi snad namluvit ze AC neni historicky presna hra?
          • morik
            hehe samozřejmě že není
            • Pche to tak... co mi nakecate priste? Ze darky nenosti jezisek a americky wrestling je nahrany?
        • ale neříkejte to Alešovi, pro něj je to učebnice historie:D
    • Pán je kreacionista ? *15*
    • Alex81
      A nové zbraně by mu vyráběl Kopčem.
    • Malleth
      Tak to by mělo šťávu....to bych si snad i koupil XD
    • Hairy_Ass
      "za pomocí skrytého klacku" - *1* *1* 1+
  • mě se líbí jak ta reklama betathome vůbec nikoho nesere :D
    • Mě jo, ale už mě nebaví si tady na ty reklamy neustále stěžovat... jednou je to pitomej medvěd s pitomejma kapkama, který ho se vždycky leknu a teď mě to dokonce hodí úplně pryč *1* Poslední dobou to tu je jedna radost *1*
  • Hairy_Ass
    Hlavně ne tu válku za nezávislost v Americe, to by zase byli Britové ti špatní a Washington a banda kolem něj by byli vynášeni do nebes. *1* Když bych si měl vybrat tak by byla asi nejlepší ta Ruská revoluce, zmatky, které tehdy panovaly si o nějaký ten konspirační příběh přímo říkají. A jako fandovi do antického Říma by mě potěšil i ten C. Iulius Caesar, ale Řím už v AC jednou byl, takže to asi rovnou můžu zavrhnout.
  • Malleth
    Coruscant
    • Malleth
      Tam asi ne...musí tam být hodně slámy
      • Hairy_Ass
        Ono už takhle je v pohodě, když asásin skočí ze 100 metrů do slámy, tak si myslím, že skok z těch 3 km vysokých coruscantských mrakodrapů (nebo jak jsou vlastně vysoký) by byl taky v pohodě. *3*
        • Malleth
          Ono je to ve finále celkem jedno. Celá ta série je postavená na hlavu.
  • osobne to vidim na Viktorianskou Anglii nebo Staroveky Egypt. Rusko, i kdyz velmi zajimave, uz bylo jednou vytezeno v komiksu, takze tam se uz asi nepodivame. Skoda. Nikolai Orelov vypadal jako zajimavy hrdina. Ostatni lokace budou asi tak trochu mimo hlavni zamereni. Take tam trochu chybi jakakoliv zminka o Francii.

    A zaverem ... ten formular vypada jako by ho nekdo delal pro hodinu statistiky. Mam takove obavy, ze to je kachna ...
  • Londýn 19tého století.Noir atmosféra lovení Jacka rozparovače apod. prostě *14*
    • Přesně, na to je celá Asie krátká :-)
  • Určitě středověké Čechy (nemusí to být jenom Praha)... Husitské hnutí, doba Rudolfa II., Bílá hora.. dělo se tu toho mraky, stačí si vybrat *3* ..a nevim co všichni máte s tim Japonskem nebo Čínou, tam mě to vůbec neláká...
  • Alex81
    Ruská revoluce a naši kluci z legii ve Vladivostoku to bych si dal líbit soudruzi.

    edit: To by mě zajímalo za co sbírám ty mínuska.
    • Hairy_Ass
      Asi tu jsou nějací bolševici, a ty mínuska máš asi za kluky z legií. *15*
      • Alex81
        Asi jo, taky už jsi mínusko schytal *2* Rudé nebezpečí je tu stále *4*
        • Hairy_Ass
          To jo! *1*
  • Jazzzy ?! .... copak si neviděl jak to v tej budoucnosti vypadá ?! Udělat díl za Desmonda by byla prasárna *12* *12* , řekni mi , co bys dělal v moderním městě ?! ...to nemá žádnou atmosféru .. tož zato Čína , Rusko nebo klidně Egypt , ..... to má koluzlo : pouště , historické budovy !!!!! chápeš ?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit