Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Sibiř! Takové lození po zmeljankách by byl záhul!
  • Jednoznačně Egypt!!Ale Japonsko by taky nemuselo být k zahození:-)
  • STAROVĚKÝ ŘÍM
    samozrejme ze i na takové japonsko se da vymyslet dejova linka typu ze templaři jeli do portugalska s nima assassini a pak kdyz misionaři odjizdeli do japonska s nima i templaři tak jeli i assassini
    a o egyptskych mestech to bylo v minulé diskuzi kde by se to mohlo odehravat nekdo psal ze tam byl odkaz na zabiti kleopatry ta byla poslední z řeckého rodu faraonu ptolemaovcu takze alexandrii stopro stála a vylezt si na takový velký maják *14*
    tvurci by nemeli bohuzel dost materialu
  • No šak škoda toho Helliona ktorý s mal odohrávať v 11 lokáciach Európy v štýle Zaklínača to bola moja najočakávanejšia hra a vývoj zrazu pozastavneý.
  • Malleth
    Herní krematorium
  • Britanie nebo Rusko. Nebal bych se ani Japonska ci Ciny. Naopak bych se obesel bez Recka, Egypta i Ameriky... No ale nejradsi bych se mrknul pochopitelne do Prahy.
  • S tým Egyptom maš asi pravdu ale trošku mi je divne že keď sa to odohrávalo v Acre, Damašku, Jeruzaleme, Istanbule , že zase na blýzkom východe ale to je asi ten pravý assasinss credd asi tam naozaj najviac hodí možno potom tu Čínu, Japonsko, Indiu alebo Južnú Amerika každopadne ten temný viktorianský Londýn a to cárske Rusko je už pre inu hru ktorú by som tiež prijal.
  • Hong Kong...
  • ÉGYPT ! *1*
  • AkA_AnarKy
    Řecko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit