Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ta hudba spíš celkem hrůza, oni nebyli ani o moc lepší ty obličeje postav ty vypadali fakt divně fuj - ty mimozemštani ??( Krogani tuším) ty vypadali normálně.

    Opět to spíše budí stejnej pocit jak jiná předešlá videa.

    Opravdu to působí až moc vysušeným dojmem ta grafika, chápu proč vylepšovat něco co bylo už v roce 2013 zastaralé ale jestli to tak bude i ve hře tak *11* ( jo jasně ale tohler není COd čekal bych že trochu máknou at to nevypadá některé textury hnusnějc než ME2 hlavně tam nebyli tak hnusné ksichty lidí)
    Tohle potřebuje dnešní Hw a dle oficiálních požadavků ještě notně přepálenej lol. Možná že ty postavy jsou záměrně hnusny v ksichtu, nebo nevím.
  • Ten trailer mne navnadil na openworld sandbox hru z vesmiru. Tak premyslim ze bych si koupil elite dangerous nebo no man sky.
  • A opäť, dáme si Micheal Bay COD trailer kde všetko vybuchuje, s nejakou stupídnou hitovkou z MTV, ktorá frčí na každom rádiu častejšie než nadávky v našom parlamente. Opäť sa to potvrdzuje, že BioWare ide cestou prvoplánového lacného marketingu, no a ako bonus pridá na tortu ešte pár spoilerov, v ďalšom trailery by mohli vyspoilovať aj ending. Neviem, prečo sme sa nemohli dočkať niečoho ako kalibru ME2 cinematic traileru, kde by narátor vysvetlil aspoň prečo a kto nás posiela do Andromedy, keďže momentálne to nedáva žiaden zmysel, keď z Milky Way máme preskúmano sotva 1% systémov, ale to by som chcel asi veľa...
    • Taronyu
      Pretože Andromedy sa nijak nedotkol koniec ME3, ten ovplyvnil len našu galaxiu, takže to bude asi ten "zmysel" *1*
      • přesně tak. Konec Mass Effect 3 byl tak scénaristicky STUPIDNÍ, že v naší galaxii nejde udělat rozumné pokračování... maximálně tak restart.
  • Nie som fanúšikom Mass effectu, nehral som ani jednu časť. Ale ku samotnému traileru. Hudba je vybraná netradične a podľa mňa veľmi dobre. Dokonca je aj veľmi dobre namixovaná. Rôzne epické megaorchestre sú už tak dosť obohraté a preto mi toto príde ako dobre spracovaná zmena. Toľko môj názor na trailer.
  • Čert vem trailer, ale tohle, tohle je síla *11*
    https://youtu.be/jS61J9js-r8
    • Fordzy
      Mimika působí jak z roku 2000. : *15* To je strašný, že si vůbec dovolí ukázat něco takového.
    • Jack1947
      Trochu už lepší hlavy postav a hlavně ksichty ale grafika je chvílema rok 2010 Líbí se mi Liara tu aspon nezměnily.
  • Kingo1983
    S frosbite enginom vie narabat jedine DICE. Je to ich dieta a to je vidiet. Pokus bol uz s Ned for speed the run, EA Black Box evidentne zaostaval vo vsetkom v tom case oproti BF3. Neskor Visceral Games urobili BF Hardline ktory tak isto zaostaval vo vsetkom za BF3. Teraz Bioware pouzili Frostbite a nevyzera to vabne teda moc. Cakal som tvare aspon ako v BF1 ale toto je take umele, detske moc. Tato hra nieje orientovana na fanusikov trilogie !
  • Lukyz
    Proti traileru samotnému nic nemám, jen mi to prostě nepřijde jako Mass Effect a být to nová značka, tak bych se snad i těšil.

    Takhle pro mě vypadá ME a ačkoli měl samozřejmě svoje chyby, nebylo to o dvou 22 letých výrostcích, kterých papá vede bůh ví proč výpravu do vzdálené galaxie a zrovna jen jeho děcka je můžou spasit *7*

    To kilčo za jeden měsíc Origin Access jim každopádně dám, abych si to mohl 16.3. vyzkoušet sám, ale moc velký naděje si nedělám.
    • Teda vidět takhle po letech ME1 trailer působí už dost úsměvně. Jeden se nestačí divit, na co jsme tenkrát čučeli s otevřenou hubou. Jo a ta hudba k tomu fakt nepasuje.
      ME2 trailer mě osobně přijde docela slabej. Dlouhej, utahanej a prostě nemá koule.

      V mých očí rozhodně zůstává číslo jedna tohle video: https://youtu.be/qYDmq1TeDFs

      Jasně, je to renderovaný video, ale přece jen zase doba a technika o dost pokročila, tak ať mi nikdo netvrdí, že by se tomu nedokázali přiblížit a udělat věrnější postavy, než ty plastelínový figurky, co zatím v Andromedě předvádí.
      • Tak konkkurenční dialogy vypadaly takto:
        https://www.youtube.com/watch?v=VltMZUvv2zE
        se nediv, že jsme na ME (kde snad každý dialog byl formou cutscény) čuměli jako na něco nového.
  • mozete cakat 8/10 a vasnivy fight club
    • Fordzy
      To chce pozvat Vávru do fightclubu a poslechnout si jeho hodinový proslov o špatných faciálkách. *15*
  • Paulcz
    Proč tyhle hry jsou jako telenovela, být to temnější, drsnější, syrovější, vesmír/prostředí by mohlo v vypadal jako ve vetřelcích nebo něco v tom smyslu. Pak možná :)
    • protože nám z toho udělali teenagerskou soap operu a la Stmívání. Dva 16-ti letí sourozenci budu velet obří vesmírné lodi, kterou vyslalo lidstvo do kosmu, asistovat jim bude 15-ti letá asarijka. A to všechno v zářících pastelových barvičkách, aby se to líbilo i dětem.
      • Zapoměl jsi na lensflary *3*
      • Soap opera je ME odjakziva, jen ted asi malinko pohnuli kormidlem a miri na vetsi dementy.
        • já celkem vážně uvažuju o tom, že MEA vůbec hrát nebudu. Doposud jsem hrál všechny RPG, které Bioware vydalo. Ale toto vypadá fakt špatně. Celé to vypadá jako DAI, které lituju že jsem hrál. Čas je vzácný a ztratit dalších 100 hodin života hraním hloupé hry plné filler contentu? Toto už s původním ME nemá nic společného. Karpyshyn, který napsal první 2 ME a udělal větší část ME3 už na tom nedělá, původní zakladatelé Bioware jsou dávno pryč, a to co se z té firmy stalo pod vedením EA je prostě jen smutné. Všude cpát ty jejich černochy, homosexuly, transsexuály, lesbičky a vnucovat tyto témata do her. Koho to zajímá? Jsem liberál a tyto věci mi nevadí, vadí mi, že to někdo cpe do fantasy/scifi hry.
          To si raději zahraju Tyranny a počkám na DOS2 (dělá na tom Avellone, takže to nejspíš bude mnohem lepší než první díl). S Bioware nejspíš končím.
          • Fordzy
            Já už s nimi skončil po DA2 a ještě dal šanci DAI. Bioware by se mělo přejmenovat na EA HOMO a bylo by to v pořádku. Jejich nový styl psaní a herního designu je úplně někde jinde a absence dobrých scénáristů je více než zjevná. V éře CDprojektu, Obsidianu a inXile tu nemá Bioware co pohledávat.
          • h0p3
            Vesměs všechno co jsi tu zatím o DAI napsal, mám stejně. Taky jsem byl ve výsledku dost zklamanej a vůbec jsem neměl v plánu MEA hrát.
            Ale MEA teď beru tak, že buď můžou překvapit a bude to fajn. Nebo jak říkáš bude to převlečený DAI a akorát mi to potvrdí, že Bioware je mrtvý a jejich další hry můžu v klidu ignorovat.
          • Tos mel skoncit po kotoru. Nebo alespon po DA:O.
            K tomu ocernovani LGBT, jo, jen to jejich neumelosti a umelosti podkopavaji. Tady nejde o to, ze jsou homo a trans, ale o to, ze ty lidi, co ty postavy tvori, uvazuji nekde na urovni 15letyho vypatlanyho white-knighta bez znalosti a prirozene inteligence.
            • mně přišel celkem fajn i DA2, a i ten ME3 nebyl špatný (až na ty barevné konce). První hra co mě opravdu naštvala byl DAI.
  • Tak ten trailer mi v paměti zůstane......oplzlé ksichty, nehezké postavy, průměrná hudba a trapný střih.....přesně jak zatím vypadá celá hra. Takže asi tak....
    • pravda....už to není scifi jelikož je to totální fantas. Přesunout se do jiné galaxie. Budu hádat...zřejmě nějaký božšký portal že.
      • ještě dodám, že tohle si scifi autoři ani ve scifi filmech nelajzli cestovat napříč galaxiemi. Zkrátka i scifi má své meze. Mam Mass effect rád potažmo i scifi ale tahle myšlenka je prostě pro mě moc neztravitelná.
        • JamesFaith
          Ehm, mezigalaktické cestování se ve sci-fi objevuje, pouze ne tak často, protože autorům většinou stačí jen naše galaxie. Ale kdybych měl dát příklady, tak co třeba seriál Hvězdná brána: Universe nebo starší Andromeda, paperbacková řada Perry Rhodan a z klasiků o něm psal třeba Robert Silveberg. Dokonce i v klasickém Star Treku měli rasu z Andromedy.
          • Nevím, je mi to naprosto proti mysli, jestli je pro mě vzdálenost mezi dvěma konci Mléčné dráhy nepředstavitelná, nemůžu se vžít do hry kde budu zkoumat jinou galaxii. I ve star treku si museli s Voygerem pomoci jistými transwarp tunely aby na lodi nezestárli když chtěli doletět zpet a proto je to pro mě nejméně koukatelné.
            • JamesFaith
              Tohle je jen o tom, jak si autor sci-fi nastaví fiktivní techniku.

              Star Trek si dal rychlostní limit warpu, tak to mělo Voyageru trvat 70 let.
              V Hvězdné bráně si techniku upravili jinak a pak mohly naše lodě klidně létat do galaxie Pegasus.
              A v Perry Rhodanovi využili toho, že se děj odehrává v rámci 5 000 let, a postupně techniku zdokonalovali, až se do jistých událostí stalo cestování v rámci Lokální skupiny běžnou věcí.

              Je to jen o tom, jak se to naservíruje. Kolikrát je i to mezihvězdné cestování nastavené naprosto neuvěřitelně.
        • Jack1947
          Jestli to je jediný tvůj nepřekonatelný problém tak to máš ještě dobré...
          • jak by řekl Spock, nejsem fascinován jen to pobuřuje mé logické spoje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit