Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proc ji museli zrusit to bila ma nejlepsi hra sou blby *10* skoda proc ji nemohly nechat na 1900000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 let proc *13*
  • To bola pre mna najlepsia hra na celom svete len ju museli zrušit a modlím sa aby znova bola spojaznená
  • Ta hra byla dost dobrá, ale musím uznat, že to s tím marketingem posr*li...jak říkáte tady o ní skoro nikdo nevěděl a než jsem hru dokázal najít v nějakým českým obchodě, tak mi to dalo taky slušně zabrat. Ovšem hra byla podle mě super. Dodnes když se prohrabávám s poličkou, kde mám hry a uvidím ji tak mě chytne nostalgická chvilka. Škoda, že to dodělali s tou reklamou... *9*
  • ale vis mužeme zalozit jinej
  • stare lego universe bilo zrušeno a je treba zalozit novy lego vesmir
  • lego je jen jedno a nic se nevyrovna tomu si ho stavet a "hrat" v realu podle libosti
  • Tak pul na pul. Putujes po svete, mlatis se s monstry a obcas najdes kosticky ktere muzes pouzit ke staveni sveho vlastniho ... no prakticky cehokoliv. Je tam i par zavodnich trati pro auticka. Ale nevim proc ... na to uz tu prece mame Trackmanii nebo vizualne legu velmi podobne ModNation.
  • Historicky pouze Minecraft vysel pred Lego Universe. Terraria vysla az pozdeji. Souhlasim vsak, ze LU je kvalitou niz nez oba tyhle kousky
  • Ja jim tohleto nepreju. Protoze pokud ta onlinovka krachne, tak to s sebou pravdepodobne vezme cast BioWare, a to bych opravdu videl nerad.
  • pitanimal
    Snad podobně dopadne nejmenovaná aktuální onlinovka ze světa Star Wars a autoři se poučí a od té doby budou dělat normální RPG.
  • Přesně! taky jsem kdysi dávno četl že se to připravuje a teď až toto *7*
  • o co tam vlastne slo? o staveni z kosticek, nebo wow v lego universe ? :)
  • davidBray
    tak to mě zastihla až tato ..
  • Většina lego pozitivních lidí stejně kutí světy na serverech Minecraftu...
  • GlaDOS
    K čemu Lego Universe, když je tu Minecraft a Terraria?
  • Ja ji měl koupenou na steamu neboli mam ale nezaplatil jsem dal protože nic moc.Malej svět a je toho malo co dělat
  • Jak uz tu hodne uzivatelu psalo, pokud LEGO neni schopne tu hru dat radne do povedomi hracu, tak se nemuzou divit, ze to nebude fungovat. A par reklam v LEGO ctvrtetnim katalogu to opravdu nezachrani. Je to skoda. Lego je fajn, a ty moznosti si hrat s kostickami i virtuane by byly super. No bohuzel.
  • ucho
    já třeba o hře slyšel dnes poprvé, na druhou stranu můžu říct, že vypadá zajímavě... víc lidí = větší množství platících zákazníků
  • Dobre im tak, smrť, smrť, smrť!!!
  • Presne jak pises. Prvni zprava, kterou jsem zaregistroval byla o vyvoji hry a druha je, ze hra konci... Skoda. Rikal jsem si, ze by to byla prvni MMO, kterou bych mozna i zkusil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit