Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Ona existovala takováto hra? To se pak nemůžou divit, když první zpráva kterou se dozvím je o jejím zrušení.
    • přesně tak! docela bych si to aji zahrál ...
    • Souhlas, o teto F2P hre slysim prvne *1*
    • Miroo_CZ
      Přesně a ke všemu F2P...jaktože mi to uniklo...!?
    • Taky jsem o tom nikdy neslyšel. *7*
  • rancor1223
    Já myslel že to ještě nevyšlo *1*. Chtělo by to vyměnit marketingový oddělení za nějaký, který bude dělat svou práci.
    • Přesně! taky jsem kdysi dávno četl že se to připravuje a teď až toto *7*
    • Presne jak pises. Prvni zprava, kterou jsem zaregistroval byla o vyvoji hry a druha je, ze hra konci... Skoda. Rikal jsem si, ze by to byla prvni MMO, kterou bych mozna i zkusil...
      • davidBray
        tak to mě zastihla až tato ..
  • Většina lego pozitivních lidí stejně kutí světy na serverech Minecraftu...
  • ta hra nemela zadny f2p model ale jenom demo kde se zadarmo mohlo delat tak 3-4 veci
  • lego je jen jedno a nic se nevyrovna tomu si ho stavet a "hrat" v realu podle libosti
  • montatatana
    Heh, ani sem nevedel, ze to jeste funguje. Ta hra byla mrtva uz od zacatku.
  • ja za to nemuzu, online hry nehraju :)
  • Jak uz tu hodne uzivatelu psalo, pokud LEGO neni schopne tu hru dat radne do povedomi hracu, tak se nemuzou divit, ze to nebude fungovat. A par reklam v LEGO ctvrtetnim katalogu to opravdu nezachrani. Je to skoda. Lego je fajn, a ty moznosti si hrat s kostickami i virtuane by byly super. No bohuzel.
  • GlaDOS
    K čemu Lego Universe, když je tu Minecraft a Terraria?
    • Historicky pouze Minecraft vysel pred Lego Universe. Terraria vysla az pozdeji. Souhlasim vsak, ze LU je kvalitou niz nez oba tyhle kousky
  • To bola pre mna najlepsia hra na celom svete len ju museli zrušit a modlím sa aby znova bola spojaznená

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit