Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a já na něj čekám doma, než přijde, když měl přijít v pátek.
  • Elektronicka verzia sa da aj stiahnut do pocitaca a prezerat off line a pripadne nieco z nej vytlacit?

    Ktora sluzbu je najlepsie pouzit pri kupe zo Slovenska?
  • Keyz
    Opět zajímavá témata. Jsem zvědav co redakci vyšlo z toho dotazníku. Třeba se stane zázrak a bude méně recenzí a více vlastních témat apod.

    Osobně recenze čtu abych měl informace o hře a k tomu se více hodí číst několik recenzí, případně oblíbeného autora, které píše tak aby vám to vyhovovalo a dozvěděli jste se co potřebujete. To je opět, problém, protože jestliže například 2 oblíbení autoři něco píšou v časopisu, tak nemusí vždy psát o hře, která vás zajímá.
    U témat, se dozvím to co jinde ne, protože to takto nikdo nezpracovat. Navíc to je česky.
  • lukas.tabak
    Nový Level je opět super, já bych se jen rád přimluvil za e-verzi pro Windows Phone 8.
    • A já bych si zase rád LEVEL přečetl na svém Palm Treo 180g s PalmOS.
      • Kristova noho!
  • Koupil jsem a nemůžu toho litovat. TES téma je naprosto luxusně zpracovaný. *5*
  • MrSanta
    To vypadá na velmi zajímavé počtení. Kupuju. I když si zase budu muset oběhnout celý město, abych ho sehnal *1*
    • MikeiXX
      V jakém městě bydlíš? U nás v Jablonci nad Nisou počítám tak 30 trafik a v každé je LEVEL běžně dostupný.
      • MrSanta
        Bydlím v Písku a Level se v trafikách objevuje sporadicky. Tam kam chodím běžně pro cigaretky ho nevedou vůbec. Jinde ho někdy mají, někdy ne. V podstatě taková jistota je zajít do Alberta, nebo podobného obchodu, kde mají i trafiku. Ale to mám právě přes celé město. Takže asi tak dohromady hodina chůze. Jaká hrůza *1*
        • Tilwaen
          Neuvažuješ o předplatném? *4*
          • MrSanta
            Spíš o tom, že vytáhnu kolo. Pak to tolik času nezabere *1*
      • Miserius
        Asi Scoreville
  • Obávám se že Level dojíždí na ,, strategii" vyřadit DVD.Sám sebe se odsoudil na přibalování her pofínaje podivnostmi včetně tohoto čísla a konče vyloženě propadáky...Na Steamu jsou kvanta super her,jenže buď nikdy nevýjdou přiložené k časopisu nebo na ně asi redakce nemá peníze.Vypadá to že nai redakce neví jak dál,tedy soudě podle jejich dotázníku.Osobně to vidím pouze na dvě možnosti.Buď zcela vypustit plnou hru a přidat pár stránek,nebo možná o těch 20-30Kč zdražit a přibalit DVD.Ano tech pár korun možná i méně jsou náklady na DVD....Stačí se podívat na Score.Stojí jednou tolik přesto se jich prodá o 50-80 % více.Prostě a jednoduše je něco špatně...
    • To ja už v PC asi 2 roky DVD mechaniku ani nemám :D kašlem ti na celé DVD... digitálna distribúcia je lepšia
    • MrSanta
      Level zvolil strategii zajímavých tématických článků ze světa videoher, které se na běžných herních serverech nevyskytujou. Někomu to vyhovuje, někomu ne. Když tě zajímají primárně přibalené plné hry, tak máš Score.
      Články jsou jejich hlavní zaměření. S tím do toho šli. Stejněj jako při oznámení restartu řekli, že plná hra bude pouze v podobě kódu a že se budou snažit dávat zajímavé, ale z nějakého důvodu opomíjené hry. Prostě cesta 'osvěty'.
      Já jsem ještě nenainstaloval žádnou hru z těch nových Levelů, co jsem si koupil. Když se kouknu na jejich stárnky, tak jediné co bych si asi zahrál je Homefront a King's Bounty.
    • Kolikrát se musí diskutovat o tom, že za prvé, Level je o obsahu a ne o plné hře a za druhé, jestli ti výběr plné hry nesedí, tak co na tom změní přidání DVD? Z Levelu jsem zatím hrál jenom Red Orchestra a Gemini Rue, obě jsou super a to, že se mi občas netrefí do vkusu fakt neřešim. Podle tebe dotazník svědčí o tom, že neví jak dál? To ani rozebírat nebudu. K tomu Score, podle reakcí na internetu je Score zaměřený více na mladší čtenáře (já jsem Score nekoupil aspoň 10 let), nemůžu soudit, nečetl jsem, ale přečetl jsem všechny nové Levely a jejich styl psaní a témata článků asi nejsou tak atraktivní pro ty nejmladší čtenáře. Pokud za 5 let bude Score pořád ten prodávanější časopis tak veřím, že Level bude mít fanoušků sice méně, ale zato věrných a spokojených a prodejní čísla budou stabilní. Pak tu je ten faktor, že lidi si na něco zvyknou a neradi to mění, to, že byl Level odkoupen asi naznačuje tomu, že nastali potíže s kvalitou a celkovým výrobním procesem, Score mělo tím pádem konzistnější laťku kvality a proto se dnes drží tak dobře.
      • Problém je ten že ten ,, obsah" je dříve jinde dostupný a zdarma...Je hezké brát plnou hru jako bonus...Ovšem bonus dlouhodobě mizerné kvality potom trochu není bonus jako Danajský dar:)
        Co se změní DVD? Co takhle dát opravdové bonusy Video recenzí,občas nějaké to demo a hlavně možnost přiložit hry které nikdy na otravné digitální distibuci nejsou a nebudou.Možná že někdo preferuje tahat giga a giga dat a potom NĚKDY hrát,ale trochu pohodlnější je za +- 20 minut udělat instalaci z media...I když chápu že někoho baví sledovat ubíhající čas ve Steamu *1*
        A co se týče prodejů.Ať se to někomu líbí či ne.Score které stojí 1x tolik se prostě prodává více.Je zajímavé že původní Level měl prodeje kolik? Ke konci kolem 4-5 tisíc? A současných +-7.5 taky není žádný zázrak.Prostě a jednoduše,něco je špatně...
        • Co se kvality her týče, to, že tobě hry nesedly z nich nedělá špatné hry... a pokud nemáš net přes mobil, tak dýl jak těch 20 - 30 minut u jejich stahování čekat nebudeš.
          K tvýmu argumentu s prodávanějším Score: Ať se to někomu líbí nebo ne, Blesk je nejprodávanější médium, to ovšem neznamená, že je nejkvalitnější. Kupuj si Score a nech prosím Level těm, kterým takto vyhovuje.
        • Pokud ti jako způsob distribuce více vyhovuje DVD tak to beru, já sice nemám zájem, aby se mi po pokoji hromadili DVD, ale to je tvoje věc a řekl bych, že jsi s preferováním DVD v menšině, nejsem expert, ale to je můj odhad. Chápu, že ti digi distribuce nesedí, ale to je prostě směr, kterým se hry vyvíjí a pro mě je absence DVD velké plus. Pokud říkáš, že obsah jako je v Levelu je dostupný online, tak prosím dej pár příkladů, úroveň většiny článků je podle mě skvělá a nenarazil jsem ještě na články, jako jsou v Levelu jen tak surfováním po netu(natož v češtině, což u mě nehraje roli, ale hodně lidí má třeba s pokročilou aj problém). Když řikáš, že na DVD by mohli být bonusy jako videorecenze a dema, tak to jsou přesně ty věci, co najdeš lehce na internetu a většinou dřív než vyjde časopis, horší je to s několika články hezky pohromadě od autorů, kteří tě nějak dokážou zaujmout v pravidelných rubrikách(neříkám, že takové stránky nejsou, ale ukaž mi ty, které kvalitou a pestrostí odpovídají Levelu). Přibližně 7 tisíc prodaných kusů je podlé mého amatérského odhadu dobré číslo, nebo ti přijde zlepšení prodejů o přibližně polovinu málo? Ano, když srovnáš se Score prodeje jsou podstatně menší, je to problém? Ve Fight Clubu kluci dali najevo, že Level je finančně vpohodě. Je známá věc, že kvalita a popularita jsou dvě odlišné věci a jestli bude Level za Score s prodejema zaostávat nemusí to znamenat, že něco dělají špatně, ale prostě pokrývají jiné skupiny čtenářů, kterých může být míň, ale to s kvalitou obsahu nemá nic společného.
          • Klasická distribuce mě více vyhovuje? Spíše je to nutnost.Pokuď pominu fakt že +- 50 % co hraju nemá dig. distribuci nebo byla dokonce dražší než krabice nevím kde bych teoreticky těch cca.60 her na DVD skladoval...Na hardisku? To abych raději běžel koupit další hard,nebo raději dva *1*.Ono stačí že si člověk koupí nedodělaný polotovar a potom je nucen přes Steam stahovat nekonečné mraky patchu.Doteď se potím při vzpomínce na vlekoucí se aktualizace na Steamu...Bohužel konkurence na tom není o mnoho lépe,patche na Battlefieldy jsou taky na puštění přes noc *16* No a připojením to opravdu není.
            Každopádně přeji ,, progresivním" keckům bez optické mechaniky pevné nervy až jím klekne OS či harddisk.Hodně štěstí při shánění instalační flašky.Ono i live Linux se blbě bootuje bez DVD. *1*
            A k časopisu.Přiznám se že minule půjčené číslo jsem jenom prolistoval,v posledním je zarážející hodnocení druhé epizody Bioshock In. Většinou je hodnocené kolem 70% a zde ,, nic moc" Nemělo to být původně hodnocení přibalené hry?
            A jinak sáhodlouhý ,, rozhovor a fenomen" nudné a příliš dlouhé...Slušný článek je ,,herní svět bez PC" Až na závěr kde se autor domnívá že by nebyla dominantní herní platforma.Ale byla,možná nějaká forma Amigy,možné by se herněji obrátil Apple...
            Faktem je že podobné retro články vycházejí na Root,Extrahardware,Živě atd...
            K číslům prodejů.Pamatuji v diskuzích pindy jak Level za polovinu ceny převálcuje Score.Čísla mluví jinak,tedy ono to s tou zastaralostí DVD a nesmyslem přibalování více her nebude tak žhavé...Mimochodem,Score taky pravidelně nekupuji.
            • Tilwaen
              Nedá mi to a musím reagovat na první polovinu Tvého příspěvku:
              V dnešní době GoGu, který nám přináší možnost si znovu z nostalgie zahrát spoustu starých her, je vcelku nepravděpodobné, aby hra, kterou si chceš zahrát, neměla digitální distribuci. A těžce bych v dnešní době sháněla hru, která by mě přes fyzický nosič stála více než z digitální distribuce - zvlášť máme-li tu služby jako Green man gaming, různé Keys4You a jiné jim podobné.

              A Steam. Co je pro mě na Steamu vůbec nejlepší, nejsou ani tak jejich masivní výprodeje (ale ty jsou bez debat také výborné), jako možnost mít tam vlastní knihovnu her, které dle libosti odinstaluji/nainstaluji, a nehraji-li v offline módu, tak tam při pozdější opětovné instalaci najdu i své staré uložené pozice. Tudíž netřeba běžet pro nový hard disk :-)

              Ad pomalé Steam servery, zřejmě s tím máš jinou zkušenost, než já. Nemůžu říct, že by vše jelo růžově a bez problémů, ale snad jediné omezení, které jsem zaznamenala, bylo při rozdávání Left 4 Dead 2 a pravidelných údržbách - což jde u online služby pochopit. Jak už tu psal někdo nade mnou, obvykle není problém mít hru zhruba za půl hodiny staženou a hrát. Instalace z DVD je rychlejší, ale nestojí mi za to doma skladovat tolik nosičů - minimálně při počtu her, který bývá pravidelně přibalený ke Score :-) A to se jinak považuji celkem za krabičkového člověka, své nejoblíbenější kousky mám ve fyzické kopii.

              K bootovací flash - to ale přeci není vůbec problém :-) Jen je potřeba ji na to patřičně nastavit - stejně jako bootovací DVD. Osobně si myslím, že DVD tu s námi ještě nějaký ten pátek budou, než se dostanou do fáze, ve které jsou nyní CD - ty už tak nějak přešlapují nad propastí, odkud na ně zespodu mávají diskety, miniCD a jiné padlé vymoženosti. Je to jenom otázka času.
    • DVD? Na co zbytečná placka, která pak akorát zabírá místo? Dost lidí si to stejně kupuje hlavně pro obsah a hra je jako příjemný bonus. Podle mě udělali se Steam kódem dobrý krok.
    • ze neco ty neznas neznamena ze je to podivnost... Mount & Blade uz je hodne proflakla a oblibena vec. a co by na kvalite hry zmenilo DVD?? procenta mas taky nejak divne...
    • Co to tady placas ? Proc by meli davat misto digitalni hry DVD ? Jsi asi trochu upadl na hlavicku, kdyz jsi byl malej. M&B Warband, neni zadne podivnost. Ta hra je natolik uspesna, ze se hraje dodnes.
  • Jack1947
    Obalka se mi libi a plna hra celkem taky. (mohl bych tomu prijit na chut). *4*
  • Miserius
    Warband se vam teda povedl... Neskutečná pecka... A všechny ty novější napodobeniny tomu nešahaj ani po kotníky... Jeste doporucuju koupit Napoleonic Wars dlc
    • To není tak úplně pravda, třeba takový Chivalry medieval warfare je pecka:)
      • Jack1947
        Treba nekdy taky bude...
      • V porovnaní s WB je to len kastrát pre masy *4*
        • Tak , moc to porovnávat nejde, Chivalry je jen akční hra ... ale možná s lepším systémem úderů, fint a krytí než je ve Warbandu. Oproti tomu ve warbandu je navíc celá ta strategicko/taktická rovina ... putvání krajinou, management warbandy atp., je to jako celek podstatně komplexnější :). Každopádně mám rád oboje :). Warband vyžaduje víc času, Chivalry si můžete zahrát i jen na chvíli.
          • deridon
            Souhlas. To je jak srovnávat Armu s Counter-Strikem.
  • Trisska
    Minule jsem byla nadšená z plné hry, ale tentokrát vás pochválit nemůžu, Mount a Blade Warbang bohužel není z her, které by dokázaly zahřát mé dívčí srdce. :/ Chtěla bych se zeptat, nemohli byste dát do příštího čísla další díl tý Deponie? Jo a zase v češtině prosím. Kuji... *4*
    • Já byl naopak potěšen zatím asi nejvíc z toho co se v Levelu objevilo, Warband jsem doteď zal jen z doslechu a o to víc jsem se na něj těšil :). Jinak myslím, že zrovna adventur bylo v levelech v poslední době až dost. To mne víc než Deponie bavil Botanicula :), toho jsme s manželkou projeli za 2 večery celého :).
    • Já tě zahřeju jestli chceš - navíc za to ani nebudeš muset platit...
      • Ja bych chtel taky.
        • Tobě už je teplo dost! *16*
    • Jack1947
      Me to prijemne prekvapilo... takze za me plus.
    • MikeiXX
      Druhý díl Deponie není v CZ lokalizaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit