Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    .
    • Uz me se*eš ty kriple debilni
    • Klasické hodnocení vesničana, který neumí anglicky, a nemá srovnání se zahraniční žurnalistikou.
    • proč píšeš o 247 pod článek o 248 ?? nedává mi to moc smysl, to je jako recenze levelu nebo co ??
  • Snad poprvé jsem si koupil Level, neboť jsem se nechtěl nudit v dvouhodinové jízdě vlakem z Hradce Králové do Letohradu, a byl jsem příjemně překvapený. Až na drobné chyby v gramatice (U Vávry tam je mi místo my apod.) se mi to moc líbilo a přeju mnoho úspěchů do budoucna :-)
    • Já zas četl Ledohradu :D Jsem si říkal, kde vzal týpek vlak do Západozemí....
    • Jambbo
      Sakra, četl jsem Leningradu místo Letohradu.
      • Inquisitor
        To by jeden Level byl sakra málo na takovou štreku :D
  • Po dlhšom čase bezkonkurenčný diel, ktorý mi padol úplne podľa môjho gusta. WoW moja srdcovka, Far cry 4, nové AC, Gta V, Dragon age inquisitor a este ktomu bonus do War thunder! super :)
    • Kvuli tobe si to ted koupim *1*
      • jj, který hráč by nechtěl Havoc za Brity tier 1 :)
        • ti, co ho uz vic nez rok maji...
  • Přátelé, doporučoval bych trošku proplesknout korektora, zejména ve článku o cheatování máte chyb jak naseto. Jo a psát článek o superhrdinech ve hrách a ani jednou nezmínit Freedom Force je ostudné.
  • R-BLOG
    Gamergate.Gamergate.A zase gamergate.Z téhle kauzi by byl skvělí sitcom.Vážně.kdybych to měl shrnout tak Projekt gamergate je v jádru medii uměle vykoustruovaná komedie bez známky nějaké logiky,masivně podpořená zaintesovanýmizakomplexovanými jedinci,co ve všem vidí vyšší smysl.Šovinistická usa media se předvedla v celé své konzumní kráse a naservírovala nám
    podivný žrádlo.Okomentovat tuto stravu měli možnosti všechny zainteresované skupinyi jednotlivci.A už šlo o kauzu x nebo y,vždy měli společného jmenovatele:Virtualní realita.Je až k neuvěření čeho jsou lidé schopní,jen aby se vycítili šanci a veřejně někoho ponížit nebo zesměšnit.Výhružky Smrtí nebo znásilnění od náctiletých fakanů je jen taková třešnička na dortu extremismu.Není čemu se divit,v době centralizované společnosti je internet možná dobrý sluha ale i zbran pro masy anonymních pokrytců.Je dobře že pár lidí dalo si tu práci a provedl důkladný rozbor dané věci.Rozbor sehrál klíčovou roli pro rozpoznání problematiky tohole "konfliktu".Verbální komunikace zanechala za sebou fragmenty nebo chcete li indicie.Ty samo o sobě měli větší hodnotu než multitaskglobaltroling na druhé straně.
    Představě sexu za kladnou recenzi tedy "něco za něco" bych těžko uvěřil.Připomínám že šlo o text adventuru.Zoe quin je jednou z mnoha žen co měli smůlu.Její partner byla opravdu špatná volba.Její ulohu v našem příběhu vidím celkem jednoznačně.Celou davovou hysteri odstartoval její expřítel.Jeho ego nemohlo unést že má vztah s někým jiným/ani se jí nedivím/rozpoutá blogo divadlo aby se pomstil.Media zase ukazala co velice dobře umí,tedy obtěžovat lidi konkrétními cili,ale navenek dělat,že vás podporuje.Jenže sémě pochybností bylo zaseto.Bylo to nevyhnutelné.Trolíci přišli se svými konvemi,a zalejvali a zalejvali,a hnojili a HNOJILI.Oni možná spatřili překrásnou květinu slibující pomstu i naplněné ego krásným zlatavým hnojem,pro normální smrtelníky byli jen slabými ubožáky.Hackovali,vyhrožovali,nadávali,řvali.....a pak skončili pod mostem.Reddit a
    tumbir se rozhodl velice správně.Je nepřípustné aby weby tolerovali takovou havět.Vyjadřit nesouhlas lze i kultivovaně a s citem.Sdělením,že se cítím ohrožen nevynucuji sympatie,jen informuji veřejnost
    pravdivými informacemi.Ach panebože......A TO bYL JEN ZAČÁTEK.
    F-Razantní změny charakteru Ellly langford ze hry Dead space.V druhém díle emancipovaná žena co má přehled a kuráž.Ve trojce Emo telenovel putka,chudák ani neví s kým má chodit.A kde má sakra bouchačku?....no comment
    S-Reklama inspurtlime.Muž užívá trenažer normalním způsobem.Žena převádí kopulační pohyby s neviditelným.Chcete vědět víc?
    Anita sarkeesian je zvláštní osobnost.Trochu zaujatá.Její feministické postoje jsou jasně čitelné.Nebudu zbytečně rozepisovat spekulace,že ona todle nebo tamto.Vynechám zbytečný balast a popřemýšlím nad tím co my bylo zděleno.Od youtuberky jsem dostal slušnou nalož Videí zobrazující nasilí na ženách.Ženy v roli oběti bez osobnosti,ženy coby podřadné zboží
    demonstrující nadřazenost mužské ješitnosti,žena jako "sex object only".Na první pohled možná sestřih videoherní produkce vytržená z kontextu.Na ten druhý nebezpečný konsensus.Paralelu mezi virtualním a realným světem s trochou skryté pravdy.Součástí společnosti budou vždy lidé at už dobří nebo špatní.Člověk je tvor vskutku nedokonalí.když se rozhlédnete kolem sebe,uvidíte proč je v očích mnoha lidí tahle generace nečitelná.Demokracie nastolila bizardní řád bez pravidel a závasků k budoucí generaci.Feminismus/+ ten zbytek/je výsledkem tohoto chaosu.Nechci abyste mě soudili jak to udělali druzí,ale na rovinu,počátkem všeho nedorozumění bylo neznámo obou "pohlaví".Vzájemně si nemáme co vyčítat,byť agresivními sklony dominuje ta druhá strana/hádejte
    která/.Rozdílnost v myšlení nebo biologické struktuře fascinuje i provokuje dodnes.Ponevadž,kromě touhy spolu nemáme nic společného.To není filosofie,ale fakt.Láska,cit,je jen pojítko/mezi mužem a ženou/ k učelu člověka jako dominantního druhu: zachovat kvalitní genom pro další generaci.Ti inteligentní to ví,ví o vzdušných zámcích,ale věří romantické pohádce,protože si to zaslouží.Já bych to nazval štastné partnerství.Zapomente na gamergate.Jen ukázala v jak "různorodé" společnosti dnes žijeme."You can't Judge ME! I am Justice itself!" reakce na události 3,4,5.
    • Dokážeš mi normálním způsobem, nejlépe jednou větou (překousnu i kratší souvětí) vysvětlit o co v tvé slohovce jde? Přečetl jsem to, ale vůbec nic mi neutkvělo v paměti.
      Rád se občas povznesu na filozofickou úroveň, ale ta tvá slohovka je někde mezi blábolem a naprostým blábolem.
      PS příště přidej mezery, takto se to nedá přelouskat a možná, že právě to je důvod, proč se mi nic nedokázalo uchytit v paměti. Příliš soustředění na louskání hatmatilky... Promiň.
    • Iritace, da se rict, toho nejvyssiho zrna.
      • říka se nejhrubšího hnupe
    • zběžně prolítnu tvoje dílo a už je mi špatně z toho jak se oči zasekávaj na těch pravopisnejch perličkách. Když píšeš slohy, tak si to po sobě alespoň přečti. A k vánocům si přej pravidla českého pravopisu. Veselý vánoce
      • Správně je Veselé vánoce. Ty gramaticky nacistický idiote. *7*
        Ty můžeš někoho kritizovat, až nebudeš přiblblý nerd, co si honí ego a svoji 5 cm klobásku, ty chudáku.
        Přej si jedny pravidla i pro sebe, ať nemluvíš jak primitivní čecháčské prase !!
        • wenceslaus
          Ne, správně je to „Veselé Vánoce“.
    • proboha to tu tapetuješ do diskuze pod level o gamergate aby si tvoje názory přečetlo víc lidí ?? piš si to ma svuj blog, co tohle má za smysl
      • Pánové,co říkáte nedává absolutně žádný smysl.
  • Ahoj pokud někdo chce ten kód mě je k ničemu nehraju war of thunder.
    Váš unikátní kód k aktivaci bonusů do hry war of the thunder a e-verze levelu 248 zdarma je W9YG-R473-AE4N. Pozor kód aktivujte na www.level.cz/hry.
  • Co moze komu vadit na Pavlaci? Vtipna stranka a bodka na zaver kvalitneho poctenicka. Mne sa zda ze na nete ludia hejtuju uz len z principu. Na futbal sa im nechce chodit tak musia vsetko kritizovat za kompom. Pokial to je opravnene nepoviem ani pol slova ale zrovna pavlac je super..m
    • Souhlasím. Já mám rád poslední stranu a vůbec nechápu, jak někomu může vadit ...
    • Dogkiller
      Tady rozdávají bany za trolling a pak sami trollují v Levelu, navíc to ani neumí. V tom je ten problém. *3*
    • Tilwaen
      Mně osobně tedy Pavlač přijde jako zbytečná a bezesporu nejslabší část celého časopisu. Občas se u ní člověk pobaví, to neříkám, že ne, ale většinu času po jejím přečtení má spíše trapný pocit, než že by se cítil extra pobaveně.

      Ale je to jen jedna strana, tak není potřeba proti tomu nijak zvlášť brojit.
  • Keyz
    Level nebyl tentokrát ve fólii, tak jestli někdo vybral kód na bonus tak asi máte smůlu.
  • level 248 aneb troliong zpátky v akci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit