Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Jak obdržím plnou hru k e-verzi?

    Posílání kódu k plné verzi hry je nadstandardní služba, kterou v současné době poskytuje mezi elektronickými verzemi časopisů pouze LEVEL. Z toho důvodu je ovšem potřeba počítat s určitou dobou na zpracování údajů o koupi. V praxi by vám klíč k plné hře měl přijít na e-mail druhý pracovní den po zakoupení časopisu. Může se ovšem stát, že tato lhůta bude delší, mějte tedy strpení. Pokud vám klíč k plné hře nepřijde v rozumné době, kontaktuje nás na adrese redakce@level.cz."

    Jo ták.
  • Mám stejný dotaz. K e-verzi se kód nedává?
  • říka se nejhrubšího hnupe
  • *11*
  • martin.mares.984
    Diky redakci za fajnove cislo, zatim se mi jevi jako zdaleka nejlepsi z poslednich LEVELu. Skodaj jen, ze asi definitivne po Radku Frierichovi konci i Honza Herodes se svou rubrikou, ale na druhou stranu se tesim na nove sloupky od Vladi Gersla, urcite je to zajimavy clovek a jsem celkem zvedavy, co bude rozebirat v dalsich cislech. Superhrdinske tema Jirky Pavlovskeho je "superctive". "Svoboda volby" od Honzy Švelcha bylo taktez kvalitni pocteni. Je opravdu tezke vybrat to nejlepsi, recenze Alese Smutneho na oba Assassiny se vyborne ctou, totez Pavel Dobrovsky a jeho Far Cry 4 nebo recenze Vojty Bednare na Dragon Age: Inquisition.

    Dana Vavry je mi trochu lito, kdyz psal jak ho museli omyvat, kdyz cetl hodnoceni kritiky vuci Dragon Age: Inquisition potom, co sam hru na XBOX One hral par hodin (kolik, ze presne???). Vazne mi to mrzi, hlavne v kontrastu kdyz se podivam na Andreje Anastasova, stejna vekova kategorie jako Dan Vavra a i po tech vsech letech a neprebernem mnostvi dohranych titulu, ho neopustila chut poradne hrat, kdyz dokaze stravit pres 200 hodin u DA: I... nojo holt ne kazdy je tak genialni, ze dokaze vyrknout ortel po cca 5-8 hodinach.

    I kdyz, trochu me zklamalo, ze Dan Vavra prece jen nesepsal tech 100... proc nesnasi Dragon Age Inquisition, snad se pochlapi a neco podobneho jeste zkomponuje trebas opet na Games.

    Uz se docela tesim na pristi cislo a specialni clanek k vyroci 20 let LEVElu.
  • Dokážeš mi normálním způsobem, nejlépe jednou větou (překousnu i kratší souvětí) vysvětlit o co v tvé slohovce jde? Přečetl jsem to, ale vůbec nic mi neutkvělo v paměti.
    Rád se občas povznesu na filozofickou úroveň, ale ta tvá slohovka je někde mezi blábolem a naprostým blábolem.
    PS příště přidej mezery, takto se to nedá přelouskat a možná, že právě to je důvod, proč se mi nic nedokázalo uchytit v paměti. Příliš soustředění na louskání hatmatilky... Promiň.
  • ti, co ho uz vic nez rok maji...
  • To by ses moc kvalitne neutrel *13*
  • KIMCID
    *1* *1*
  • ja bych na tvem miste okamžite volal policii
  • za tohle dostaneš ban. kritizovat LEVEL je prisne zakazano.
  • jenom dotaz já koupil el.verzi a tam žádnej kod není?!
  • Souhlasím. Já mám rád poslední stranu a vůbec nechápu, jak někomu může vadit ...
  • KIMCID
    škoda je že neni level na jemňejším papíru.... *5* I když za 99kč drahej toaleťák.
  • Iritace, da se rict, toho nejvyssiho zrna.
  • Uz me se*eš ty kriple debilni
  • Já zas četl Ledohradu :D Jsem si říkal, kde vzal týpek vlak do Západozemí....
  • Asharak
    Jděte s prominutím do ***, nejlepší pocit když člověk dočte poslední stánku a zavře level, a ono, ty krávo ALZA?! FUJ. Hnus. Bleah *13* *11*
  • wenceslaus
    Ne, správně je to „Veselé Vánoce“.
  • to jeho veledilo bude totalni fail, tady na games to samozrejme dostane 10/10 protože vavra je pro ne buh, ale v zahraniči to smetou pod zem ta hra bude obrovskej nudnej prekombinovanej fail

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit