Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad poprvé jsem si koupil Level, neboť jsem se nechtěl nudit v dvouhodinové jízdě vlakem z Hradce Králové do Letohradu, a byl jsem příjemně překvapený. Až na drobné chyby v gramatice (U Vávry tam je mi místo my apod.) se mi to moc líbilo a přeju mnoho úspěchů do budoucna :-)
  • Kvuli tobe si to ted koupim *1*
  • Keyz
    Vávra nekritizuje. On píše objektivní pravdu založenou na faktech a posvěcenou církví. *3*
  • Vávra má pravdu, ty tomu nerozumíš.
  • Jako legrační image myslíš image který nutí kolemjdoucí šmátrat po drobných?
  • Klasické hodnocení vesničana, který neumí anglicky, a nemá srovnání se zahraniční žurnalistikou.
  • moc jsi toho asi nehrál vid?
  • kdyz kupuji tak aspon 2500 goldu za 300
  • Conchito? Conchito? JSi to ty? Co tu děláš? http://en.wikipedia.org/wiki/Conchita_Wurst#mediaviewer/File:Conchita_Wurst,_ESC2014_Meet_%26_Greet_08_%28crop%29.jpg
  • Ja se asi k LEVELu nedostanu,ale Vavra tam pry kritizuje další RPG?Dragon Age Inquisition je jedno z nejlepších RPG co jsem kdy hral (a nejspis ještě nejaky cas hrat budu..) Hrozne jsem zvedavej na to jeho veledilo..
  • Tilwaen
    Musím souhlasit, že tato je z nich asi nejméně povedená. Možná kdyby zvolili jiné, méně kontrastní pozadí, tak by se na to napasoval text lépe a nevypadalo to jako pět let zpátky.
    Zpět s čistým designem, který umíte, prosím!
  • Tilwaen
    Ahoj, mám ho a nepotřebuji, za stovku prodám *3*
  • zběžně prolítnu tvoje dílo a už je mi špatně z toho jak se oči zasekávaj na těch pravopisnejch perličkách. Když píšeš slohy, tak si to po sobě alespoň přečti. A k vánocům si přej pravidla českého pravopisu. Veselý vánoce
  • Promiň, jsem trochu hloupější, ale nemohl bys mi prosím vysvětlit, co to znamená ten pseudohumanista a co má společného s hanlivým označením určeném pro lidi, kteří příliš dogmaticky adorují počítače?
  • Po dlhšom čase bezkonkurenčný diel, ktorý mi padol úplne podľa môjho gusta. WoW moja srdcovka, Far cry 4, nové AC, Gta V, Dragon age inquisitor a este ktomu bonus do War thunder! super :)
  • pozeram ze pseudohumanisti chodia aj sem na games minuskovat :)
  • proboha to tu tapetuješ do diskuze pod level o gamergate aby si tvoje názory přečetlo víc lidí ?? piš si to ma svuj blog, co tohle má za smysl
  • proč píšeš o 247 pod článek o 248 ?? nedává mi to moc smysl, to je jako recenze levelu nebo co ??
  • R-BLOG
    Gamergate.Gamergate.A zase gamergate.Z téhle kauzi by byl skvělí sitcom.Vážně.kdybych to měl shrnout tak Projekt gamergate je v jádru medii uměle vykoustruovaná komedie bez známky nějaké logiky,masivně podpořená zaintesovanýmizakomplexovanými jedinci,co ve všem vidí vyšší smysl.Šovinistická usa media se předvedla v celé své konzumní kráse a naservírovala nám
    podivný žrádlo.Okomentovat tuto stravu měli možnosti všechny zainteresované skupinyi jednotlivci.A už šlo o kauzu x nebo y,vždy měli společného jmenovatele:Virtualní realita.Je až k neuvěření čeho jsou lidé schopní,jen aby se vycítili šanci a veřejně někoho ponížit nebo zesměšnit.Výhružky Smrtí nebo znásilnění od náctiletých fakanů je jen taková třešnička na dortu extremismu.Není čemu se divit,v době centralizované společnosti je internet možná dobrý sluha ale i zbran pro masy anonymních pokrytců.Je dobře že pár lidí dalo si tu práci a provedl důkladný rozbor dané věci.Rozbor sehrál klíčovou roli pro rozpoznání problematiky tohole "konfliktu".Verbální komunikace zanechala za sebou fragmenty nebo chcete li indicie.Ty samo o sobě měli větší hodnotu než multitaskglobaltroling na druhé straně.
    Představě sexu za kladnou recenzi tedy "něco za něco" bych těžko uvěřil.Připomínám že šlo o text adventuru.Zoe quin je jednou z mnoha žen co měli smůlu.Její partner byla opravdu špatná volba.Její ulohu v našem příběhu vidím celkem jednoznačně.Celou davovou hysteri odstartoval její expřítel.Jeho ego nemohlo unést že má vztah s někým jiným/ani se jí nedivím/rozpoutá blogo divadlo aby se pomstil.Media zase ukazala co velice dobře umí,tedy obtěžovat lidi konkrétními cili,ale navenek dělat,že vás podporuje.Jenže sémě pochybností bylo zaseto.Bylo to nevyhnutelné.Trolíci přišli se svými konvemi,a zalejvali a zalejvali,a hnojili a HNOJILI.Oni možná spatřili překrásnou květinu slibující pomstu i naplněné ego krásným zlatavým hnojem,pro normální smrtelníky byli jen slabými ubožáky.Hackovali,vyhrožovali,nadávali,řvali.....a pak skončili pod mostem.Reddit a
    tumbir se rozhodl velice správně.Je nepřípustné aby weby tolerovali takovou havět.Vyjadřit nesouhlas lze i kultivovaně a s citem.Sdělením,že se cítím ohrožen nevynucuji sympatie,jen informuji veřejnost
    pravdivými informacemi.Ach panebože......A TO bYL JEN ZAČÁTEK.
    F-Razantní změny charakteru Ellly langford ze hry Dead space.V druhém díle emancipovaná žena co má přehled a kuráž.Ve trojce Emo telenovel putka,chudák ani neví s kým má chodit.A kde má sakra bouchačku?....no comment
    S-Reklama inspurtlime.Muž užívá trenažer normalním způsobem.Žena převádí kopulační pohyby s neviditelným.Chcete vědět víc?
    Anita sarkeesian je zvláštní osobnost.Trochu zaujatá.Její feministické postoje jsou jasně čitelné.Nebudu zbytečně rozepisovat spekulace,že ona todle nebo tamto.Vynechám zbytečný balast a popřemýšlím nad tím co my bylo zděleno.Od youtuberky jsem dostal slušnou nalož Videí zobrazující nasilí na ženách.Ženy v roli oběti bez osobnosti,ženy coby podřadné zboží
    demonstrující nadřazenost mužské ješitnosti,žena jako "sex object only".Na první pohled možná sestřih videoherní produkce vytržená z kontextu.Na ten druhý nebezpečný konsensus.Paralelu mezi virtualním a realným světem s trochou skryté pravdy.Součástí společnosti budou vždy lidé at už dobří nebo špatní.Člověk je tvor vskutku nedokonalí.když se rozhlédnete kolem sebe,uvidíte proč je v očích mnoha lidí tahle generace nečitelná.Demokracie nastolila bizardní řád bez pravidel a závasků k budoucí generaci.Feminismus/+ ten zbytek/je výsledkem tohoto chaosu.Nechci abyste mě soudili jak to udělali druzí,ale na rovinu,počátkem všeho nedorozumění bylo neznámo obou "pohlaví".Vzájemně si nemáme co vyčítat,byť agresivními sklony dominuje ta druhá strana/hádejte
    která/.Rozdílnost v myšlení nebo biologické struktuře fascinuje i provokuje dodnes.Ponevadž,kromě touhy spolu nemáme nic společného.To není filosofie,ale fakt.Láska,cit,je jen pojítko/mezi mužem a ženou/ k učelu člověka jako dominantního druhu: zachovat kvalitní genom pro další generaci.Ti inteligentní to ví,ví o vzdušných zámcích,ale věří romantické pohádce,protože si to zaslouží.Já bych to nazval štastné partnerství.Zapomente na gamergate.Jen ukázala v jak "různorodé" společnosti dnes žijeme."You can't Judge ME! I am Justice itself!" reakce na události 3,4,5.
  • corfer
    A to já bych zase neřekl, ze všech obálek nové éry Levelu je tahle zdaleka ta nejméně estetická.Ty čtyři rámečky pod titulem jsou fakt prasarna a ten font World of Warcraft je hnusnej low-cost jak z Rytmu života... Jen můj postoj, respektují i tvůj názor.:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit