Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    .
  • herní
  • Ahoj. War Thunder hraji a kod by se urcite hodil. Pokud ho nepotrebujete predem dekuji sensei666@seznam.cz
  • Mart9
    Lidi narození před rokem 2004
  • ten elektronicky nahlad je fakt dobry napad, skoda ze to je az tak velmi rozmazane ale aj tak sa da spravit richly prehlad ze o com pisete.
    nice
  • Ano jsem, ale tenhle šlágr už se dneska docela oposlouchal.
  • Joho, joho, jezis kristus je buzn@, joho, joho jezis kristus je buzn@
  • Nejlepší chlápek? Ne vážně, společně s Pavlem ho mám asi nejraději. Je osobitý, vtipný, erudovaný a má navíc legrační image, kterou zkrátka "žeru".
  • je fajn, že je nějakej bonus, ale tyhle válečný blbůstky nehraju, škoda...
  • třeba já *7*
  • A pc je nějaká živá entita? Malé počítače chodí po ulicích se zdviženou pravicí a provolávají věrnost sálovému počítači? A jinak zdravíčko slouží?
  • Možná ho štve jeho dogmatický přístup.
  • Jmenovitě? Já.
  • Tak obálka se jim povedla!
  • Přátelé, doporučoval bych trošku proplesknout korektora, zejména ve článku o cheatování máte chyb jak naseto. Jo a psát článek o superhrdinech ve hrách a ani jednou nezmínit Freedom Force je ostudné.
  • wenceslaus
    Prosím? V posledních měsících se hráčů dost zastával, řekl bych (GamerGate). Můžeš mi uvést nějaký příklad, abych byl v obraze?
  • to ze je pc master race neni snad ani potreba zminovat. To chape kazdy kdo pouziva mozek
  • Myslíš konkrétně papírové časopisy o hrách nebo kompletně všechny papírové časopisy?
  • Nedotkl se me, jenom nehodlam podporovat fanatiky. Tak Vavra haze spinu na kazdyho, PChrace, konzolisty, publishery atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit