Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    "Nepůjde o žádnou komediální parodii na „bezďáky“, ale o čistokrevný survival, kde se vám může úplně klidně stát, že jednoho dne umrznete nebo zkolabujete z podvýživy."

    To se ale může stát třeba i hernímu redaktorovi, když bude málo jíst a do zimy nepřibere. Winter is coming!
  • Paulcz
    Bude tam soundtrack od Řezníka? :)
    • Shenkster
      To doufám že ne
    • A jako DLC bude Bejr a jeho bezdomovci.
  • Inquisitor
    Autoři budou čtenáři Score, když tam jde spálit v popelnici Level.
    • Pochybuju, ze ctenari Score by pri sve inteligenci umeli udelat hru.
  • KrPa
    Příště by to chtělo hru z Hamburgu, mám chuť zapálit nějaké Porsche a vyfotit se při tom novým iPhone7.
    • Neboj to můžeš i tady..
  • Další česká ostuda na Steamu po Argu během chvíle. *1* 28 % hodnocení *facepalm*
    Kdyby radši na hře ještě pracovali, něž ji hned dávali na Steam... a přitom to byl tak skvělý nápad...
    Špatnej start už nikdy ničím nenahradí a to se můžou klidně po.... v práci přemáhat. Škoda.
    • Neříkám jestli je tvůj komentář špatnej či dobrej, prostě názor. Ale 2 věci. Jednak neví kde sis vycucal těch 28% na steamu hodnotilo kladně68%. A zadruhé začátky PUBG bylo jako co nehledě když to vydávaj za plnohodnotnou hru.

      PS: Nikdo tě nenutí kupovat early a. nehledě na to že tam máš všude varování :-)
  • Doufám, že se tam setkám s českými politiky, abych se jim mohl vyblejt na nohy
  • nevim co si tu stěžujete na early acess, jsou to jen ctyri kila lidi.. zas ze sebe nedelejte socky.. denně vyhodíte peníze za daleko větší pí..viny, borce celkem obdivuju, hra mě chytla ale bugla se.. bug sem vecer nahlasil a rano meli borci hotovou aktualizaci která to zpravila a znovu zprovoznila bez ztraty progressu, takze asi tak, borci rozhodne jen nehrabou, ale na hře, řekl bych, dost tvrde makaji.. a jen pič..uskové co tu klepou do klávesnice a zahráli si deset minut hry, tak tu teď pi..jí.. běžte si radši podpořit nějaké óbr studio, nebo to hoďte do beden z CSka, ale nepište tu sr.čky..
    BTW, hra je v češtině..
    • Takže stojí 400,-? Já jsem se chtěl/a zeptat a vono to tu je
  • kubi-wan
    Tyjo, ta Praha mě překvapila, jak pěkně vypadá. Dost dobrý!
    • Dlaha
      Vidíš, a přitom je velká část textur z Olomouce :D
  • Těším se na český dabing :)
  • Půjdou tam i posílat balíkos?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit