Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokonalá hra to určitě není, spíše jen taková interaktivní teenagerská hra na city. A i to slovo "hra" je na pováženou, jelikož toho hraní zde moc není (v porovnání s Telltale tituly to ale jako velké hraní působit může).
  • divná doba. Tam jedni píchají polygonové siikonky v Zaklínači a hrají si macha, druzí zase hrají za lesby a připadají si cool. Kam se ten svět řítí.
    • Divná doba. Dříve se příspěvky v diskuzi daly přečíst i bez domýšlení významu textu a nahrazování si autorem použitých paslov s hromadou pravopisných a slovosledných chyb za slova, která dávají význam a dnes píše do diskuze kdejaký negramot. Kam se ten svět řítí.
    • Jestli je první co tě napadne na zaklínačovy je píchání polygonovech děv, je mi tě fakt líto.
    • naprostý souhlas. Prohnilé, komerční sranečky ze západu pro děti odkojené na kole a KFC... Tfuj...
      • Jo, ale zaklínač je polský.
        • třetí díl je vše jen ne Zaklínaš, je to parodie na fantasy ve stylu Dragon Age. *11*
    • Když si mám vybrat, zdali mám hrát za americké lesby, nebo partu homodějů z posledního Final Fantasy, tak asi radši ty lesby, ale co, každý ke svému *5*
    • nás to jen baví *7*
  • Už Chloe odpustila Max že zabila celé město, včetně její matky? Nebo se bude řešit Max trauma?
    • Jak by jí měla odpustit, když je mrtvá?....
      • To jste si mohl vybrat
        • Tilwaen
          bay > bae
          • já jsem se do Chloe zamilovat)
            • Tilwaen
              Já ne. To pak nebylo o čem přemýšlet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit