Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol
  • @Alala: Jeden fanoušek Batmana postřílel v kině několik lidí, znamená to snad že všichni fanoušci Batmana jsou magoři, co mají v plánu někoho zastřelit?
    A pokud se na seriál dívají nějací introvertní lidé.. no a? Pokud jim to pomůže, tak je to jenom dobře.
    A k tomu Howardu Sternovi.. ten jeho pořad (pokud se to tak vůbec dá nazvat), je jenom o tom najít nějakou špatnou věc, rozmazat jí a všem se vysmát. Těmhle pořadům se říká "shock jock", zjisti si o tom víc. A zase zde můžeme použít stejnou logiku jako předtím - jeden clopper, všichni cloppeři, že?
    Nemyslím si, že by v brony komunitě bylo víc úchyláku než všude jinde, stačí se podívat třeba na komentáře u tohohle článku. Týhle komunity jsi i ty součástí, když tu postuješ. Kdyby měl Howard Stern udělat "reportáž" o hráčích, tak si otevře tenhle článek a řekne že všichni se zajímají o hry jenom kvůli tomu, aby si u toho mohli vyfapovat. A bude to pravda?
  • perfektni koment. jeden z nejlepsich co jsem tu cetl.
  • Býval, teď už ani ne *9*
  • Být homofob v roce 2012? Ty to máš asi těžký šmudlo *14*
  • http://www.justsaypictures.com/images/picard-can-t-hold-it-anymore.jpg
  • http://blogs.sfweekly.com/thesnitch/get%20the%20fuck%20out.jpeg
  • Jak si to poznal? :D
  • Třeba ten tvůj *3* *3* *3*
  • perverzní sv*ně
  • Jack1947
    No jo stacilo by kdyby si tam hodil vlastni nick a hned to bude ok, i kdyz v ikone to nebude videt, ja jsem to zmenil na jinej avatar a myslim ze uz se to ted vyresilo nebo ne.
  • Proč? Po dekádě užívání stejného avatara si mám vytvořit nový?
  • ...
  • Pluskujte tenhle komentář co nejvíc, ten musíme dostat na hlavní stránku. *1*
  • tak už ji mám na ploše :)
  • Ten je totalna jebacka
  • Přesně *15*
  • A proto se radši dívám na Hellsinga
  • DangerousDave
    veď si urob nejaký nezamenitelný originálny avatar, nie ? to je taký problém ?
  • kdepak to pak spusti podprogram dite a to ti odebere velkou cast kapacity a budes potrebovat rozsirit zdroje nainstalujes podprogram brigada a uz ti nezbude zadny procesorovy cas na hry *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit