Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já taky ne , je někdo kdo by mi vysvětlil v čem je ten seriál tak dobrý ? Viděl jsem dva díly a je to normální pohádka ...
  • Eh, další člověk, který začal užívat stejný avatar...
  • Vskutku, nechápeš.
  • F *14* E *14* T *14* I *14* Š
  • Jack1947
    Mas snad neco proti? Chces tu resit tu nesmyslnou Rage Flamewar, budiz.
    Z toho se ja ale oficialne radsi distancuju.
  • perfektně jsem se pobavil u tohodle gameplaye http://www.youtube.com/watch?v=1edrbxMCtn4 ,jako zážitek z týhle ptákoviny to stačilo. Děkuji za pozornost *2*
  • vazne?
  • Jack1947
    Rage in da HOuse.
  • Ty podelany ponici je to nejhorsi co internet potkalo drive by clovek rekl ze je to pro deti dnes je z toho kazdej na netu udelanej a dela se s tim snad i hentai co na tom lidi vidi? nechapu.
  • BoB.2
    Jak bys to zvládl hrát hru a přitom si hrát s kašpecem?
  • Jack1947
    Tahle hra pro mne 7/10, byla to prvni hra kterou sem dojel temer" na jeden zatah dopar hodin, do dne. A( nemyslim to tak ze jsem se ... vi vite co...) Paradni oddychovka se sympatickimi postavickami a ten otec a ty 2sestry taky nemneli chybu, potom ty bosove(hlavne zaverecnej) a bre minihry... nemuzu si pomoc mne se to moc libilo. :-).

    PS: Koukam ze nikdo z registrovanych nema videt vek. Ja ho mam zaplej ale prestoho videt nemam... nic hroznyho jen ze nemam co skryvat :-) tak mi to trochu vadi. (taky icq ale to ) tak kdyz nato nekdo z Games mrkne budu rad nebo mi aspon da strucnou odpoved... nic hrozneho.
  • aby se ti nepostavil z tech vasich konzoloidu
  • http://www.egifts.cz/img/big/59961-tricko-fap-fap.jpg
  • onanování
  • N7N7
    A za co jako? Za to, co by se ti postavilo z té borky? *2*
  • N7N7
    Neska už se mi nechce nic číst, ale podle obrázků ta hra vypadá velmi dobře. Zapařit nějakou úchylárnu a ještě s pěknou ženskou, to je něco pro mě. Možná bych si u ní aji pohonil. Velká škoda, že nevychází na počák. *7*
  • Tara Strong má upřímně řečeno na krku role za který by si jí lidi měly patamovat spíš než za nějakou ujetou show o ponících
  • Při pohledu na obrázek a začátek popisku "upřímně, dlouho jsem neměl v ruce tak..." jsem netušil o jakou že to hru se jedná :)
  • co to znamená?
  • Me se libi fakt, ze hlavni hrdinku dabuje Tara Strong (bronies urcite znaji :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit