Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono taky je sakra rozdíl hru hrát jen doma sám a nebo ji kvalitně streamovat. Pc streamem dostává 2x takový záhul než když jen hraješ sám pro sebe. Na to potřebuješ pořádné železo. Není to jen o grafické kartě.
  • Jak to bezi na PS4? Jestli stabilne 30 fps, tak je to débry.
  • Andromeda je 4/10 hra přinejlepším. KCD je dle očekávání zabugovaný a neoptimalizovaný, ale srovnání s takovou mrdkou si opravdu nezaslouží.
  • Pustil jsem si Assassin's Creed: Origins, to je o tolik lepší graficky, animačně ... několik levelů výše ... KC vypadá jak 10 let stará hra. Jen ta panoramata jsou k KC díky cry engine hezká. Ale to prostě není dost.
  • když na to nemáš PC tak si kup konzoli, ušetříš 40 tisíc
  • Díky za tip, ale už jsem to zkoušel a nepomohlo.
  • tak ukaž to hoď na youtube...

    https://www.youtube.com/watch?v=bGc7Hr68X9g

    Tady máš PC Rig za nějakých 50K+ a ve 4K to padá pod 30FPS.
  • Tak asi tu grafiku nemají nebo mají špatný cpu. Mě to jede na full hd ultra 60fps. A 4k 30-40fps.
  • http://i.4cdn.org/v/1518625746685.webm
  • tak můžeš kouknout na longplay na games.cz, tam mají 1080TI, což je grafika za 20K a nejede jim to v FullHD ok...
  • lol... ked uz historicky realisticke, tak ano, suhlasim ;)
  • Někdy mám pocit že lidi co nadávají na optimalizaci her, mají spíš zaprcané pc kdoví čím že jim to tak kulhá *2*
  • Pokud vím, tak Zaklínač jede na PS4 již stabilně 30 fps 99% času.
  • Hra je to pekna, urcite si ji zahraju, ale az ji Vavra odladi a bude bezproblemova. Do te doby svou starou dobrou PS4 nakrmim necim jinym. Coz mi pripomina, uz odladili zaklinace, nebo jeste porad beha misty pod 30 fps?
  • To je ale chyba dabingu :-).
  • Koukám na to video, jak táta říká Jindrovi, ye se chová jako grázl. Tak to je samozřejmě historický omyl, v té době to slovo ještě nebylo, Grasel se narodil až o několik století později (zemřel 1818). Doufám že si Vávra tento bug opraví :-).
  • Přesně tak.
    Také nerozumím tomu jak se šíleně kritizovala ME Andromeda, a přitom byl oproti Kingdome Come naprosto perfektní. Znovu opakuji, oproti KC!
  • A WH Studio klepne, až se budou zákazníci domáhat svých práv či hru vracet.
  • Jack1947
    Ten souboják je vtipnej připomíná mi NHL2007 :D

    Na druhou stranu je hezké že je tam nutnost si vybrat útok mečem a pěstma pomocí myši, to je hodně zajímavé. 30-35 a méně fps to jede i mě ta hra je fakt celkem náročná ale budiž supr že jede. Ted mi to spadlo lol a ty seky ve hře zámrzy jsou celkem otravné no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit