Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kluci, kluci (redakce), nejdřív všichni haníte a teď nad tím hodiny honíte, hlavně Adam zklamal. Můj názor zůstává, škoda času nad takovou nezábavnou hrou.
    • A PC race už mínusuje :-D Njn když ono toho moc na PC nevychází, že ?
      • Vychází tam úplně jiný hry, který by se na konzolích nedali hrát. A jen taková otázka? Nemůžou bejt ty mínuska za tvoje egoistický vyjadřování? Přemejšlej, když něco píšeš. Očividně to totiž neděláš.
  • https://www.videogamer.com/reviews/kingdom-come-deliverance-review

    Vávrovi to davaji pekne sezrat, ono lepší obcas mlceti zlato, treba mu to pomuze zase v prodejich, negativní kampan taky kampan.
    • Staci se podivat kdo tu recenzi psal. *15*
    • LOL
      Sorry, ale "recenze" v které si recenzent stěžuje na absenci černochu (a národů jiné barvy pleti) je "absolutní politicko-SJW odpad" a nikoliv "recenze hry".
    • jamar28
      Jo to jsem četl. Hustá recenze, hlavně jak tam píše o té nudě, jak byl středověk hrozná doba a že ostatní hry s podobným zasazením tam aspoň dají nějaké ty draky a magii, aby to bylo zábavnější. Definitivně jsem recenzentku přestal brát vážně, když tam psala, jak je nejlepší taktika někoho trefit šípem, odběhnout, zase trefit a opakovat, dokud neleží na zemi. Jako chápu no, jestli hrála tímhle stylem, asi by mě to taky nebavilo. *15* Celá ta recenze je taková uspěchaná, stylem honem, honem, nějak to zkusit, rychle napsat, ať mám pokoj. Mám podezření, že to autorka stejným stylem i hrála a pak to dává smysl. Protože Kingdom Come prostě není tak úplně hra do dnešní uspěchané a netrpělivé doby. Ale to jí nelze mít za zlé, je to prostě jiný typ hráče, není cílovka.
      • Já to teda přestal brát vážně už od věty ve smyslu "Jindra je průměrnej řepák se špatnym účesem". Což by bylo samo o sobě v pohodě. Kdyby tam slečna recenzentka neměla fotku.
      • Hru nehrajem ale ak tam UI nedokáže reagovať na streľbu z luku, tak je to zle.
        • jamar28
          Dokáže na ni reagovat vcelku dobře a buď vytáhne luk taky, nebo na tebe naběhne. Když střílíš ze zálohy, lokalizují místo, odkud jsi střílel a začnou ho prohledávat, nejdřív ale pochopitelně spustí poplach. Bohužel občas se lze setkat s bugy, kdy do sebe postava nechá střílet a stojí na místě. To se mi stalo už asi třikrát, ale evidentně je to porucha, protože ty správné a logické reakce tam zabudovány mají.
          • Občas se lze setkat s bugy? Takhle to je celou hru - https://www.youtube.com/watch?v=vnxIg_Xp4dI
            • Tohle je sice dobrá haluz, ALE...ve videu je postava určitě na vysokym levelu a má hodně solidní armor (bez něj jdeš tak na 3 šípy dolů a on jich chytne aspoň 10), rozhodně je ta mise stavěná na nižší level. Taky si například nepamatuju, že bych tam měl někoho uplně bez armoru, takový sedláky co tam má on. A opravit zrovna tohle chování AI je celkem snadný. Má nepřítel luk? Doběhni k němu a rozsekej ho dřív, než vytáhne meč. Tohle když ti udělaj dva tři, seš v pytli. Je pravda, že stačí od AI odejít pár kroků a ona hned vytahuje luk, což jde snadno exploitovat, ale taky celkem jednoduše opravit. Takovýhle ojedinělý bugy se pak dají na YT a je z toho skandál. Například alechemka která tě vynese do nebes. Divný. Mám verzi 1.2.2 a alchemka u báby kořenářky mi funguje normálně.
            • jamar28
              Jasně že to chci tvrdit, vždyť to hraju. *15* AI funguje, ale jsou tam bugy, technický stav hry je špatný, což má nejrůznější následky. Tady třeba vidíš, jak to vypadá, když narazíš na bugy v boji - vždyť ti vojáci ani neútočí, na začátku jsou úplně zamrzlí, přitom Kumáni tam představují asi vůbec nejhorší protivníky, jsou dobře vyzbrojení a proklatě dobře vycvičení. To máš jako by sis našel kompilaci teleportujících se NPC a pak z toho vyvodil, že v té hře NPC vůbec nechodí, jen se teleportují.
            • No blbost není, takhle jsou ty souboje celou hru nebo chceš tvrdil, že se ta jejich AI z ničeho nic v půlce hry spraví ? :) Akorát, ze začátku to moc vidět nebylo, protože hráč většinou rychle zemřel.
            • jamar28
              Já mluvím sám za sebe. Ta hra je v hrozivém technickém stavu, to je bez debat, ale mě šlape vcelku dobře a bugů, které by narušovaly hratelnost, jsem zas tolik nezaznamenal. Řekněme, že tak do 10 bugů během nějakých 40 hodin. Do desítek jdou pak takové ty věci jako teleportující se NPC a tak, které sice vypadají směšně a kazí atmosféru, ale hru přímo nenarušují. Že je to tak celou hru je pochopitelně blbost. *15*
            • To je sila tam nie sú zásahové zóny? Šíp do helmy a on zomrie.
    • Asi tě zklamu, tohle je spíš výjimka. Bojím se, že se hra bude dál prodávat velice dobře.
      • http://letsplayvideogames.com/2018/02/review-kingdom-come-deliverance/
        http://www.thesixthaxis.com/2018/02/13/kingdom-come-deliverance-review/
        https://www.psx-sense.nl/308717/review-kingdom-come-deliverance/

        Tak 4/10 to má opravdu dost na hru z KS, které jsou hodně protěžované.
        • Nějaké neznámé stránky jsou zářná vyjimka opravdových hráčů COD, musíme si uvědomit, že toto je nejprodávanější na STEAMU. Nezbývá než jít znechuceně střílet nácky.
        • ringmancz
          to jsou tři weby, navíc neznámý - IGN, gamespot, PC Gamer všechno 8/10
          • http://www.eurogamer.net/articles/2018-02-20-kingdom-come-deliverance-review
            • Jack1947
              Zajímavé komentáře tam jsou ;)
            • jamar28
              Eurogamer se nepočítá, to je stránka ideologická a politická, nikoliv herní. *15*
            • ano, všechno se mu to vrací *4* Řvoun byl potrestán od řvounů.
            • ringmancz
              a četl jsi vůbec ten text? půlka z toho se ani netýká hry
        • Ok, tak jsi sem plácnul 3 nejhorší recenze, teď k tomu můžeš přidat ty stovky pozitivních, ať to má nějakou objektivitu
          • Nechápu proč ti pluskuji lež, když vyšlo celkové tak 50 recenzi, nebo si to pluskujes sám?
          • stovky? tak ukaž ty stovky pozitivních, možná mně bude stačit i rovných sto...
    • sežrat mu dává i to, že ve hře nejsou black people. fakt úžasná recenze, chytráčku
    • Asi ti zkazím radost, hra se prodává velmi dobře a většinu hráčů to baví.
      • No dle ofic fóra to zatím vypadá, že lidi chtějí refund :)
        • Z pravidla to tak bývá, že naštvaní useři jsou vidět mnohem více než ti spokojení, co si v klidu hrají dál
          • Nevím jestli to platí zrovna tady, ze začátku tam byla spíše pochvalná témata, jako že ty chyby teda moc nevadí a hra je super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit