Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DS klikač dorazil.... *7*
    • Veskoslav detected...
      • Retarrd detected *7*
  • houmrhoumr
    copak panove koukam zatim ani jeden postreh ze hry.. jo ahaa on jeste neni crack *5* hlavne se pak zas vsichni kasejte jak byste nikdy nic neupiratili *3*
    • smrt pirátům...každopádně doufám, že ten crack už brzo bude, docela bych si to rád zahrál..jestli někomu můj komentář přijde pokryteckej, tak to je určitě omyl
      • Jack1947
        "smrt pirátům...každopádně doufám,"

        "jestli někomu můj komentář přijde pokryteckej" tak to je určitě omyl"

        *15* *15* *2* *1*

        Made my day?
    • No a nebo to maji jako ja, kdyz me bylo 15 piratil sem kazdou sr@cku, at shorim v pekle, ale kdo je bez viny at hodi kamenem ze.
      Tedka uz moc nepiratim, obcas neco nevydrzim a stahnu, ale kdo ne. Co chcu rict je to ze pred 15 rokama bych piratil, Mordor, Ryse, CODAW, a tohle taky. Dneska uz me tyhle sr@cky nestoji ani za to stazeni, a tak to ma podle me vic lidi.
      • TheGGG
        LoL ty si p*ča. Jak někdo může říct, že je Mordor sra*ka a pak jít hrát ten barevný hnus Dota. Hra pra nolifery.
      • Draken69CZ
        A co hraješ?
        • BF3 multak, Heroes and Generals, Dota 2, Koupil sem Grimrock 2 ktere hraju uz druhe tyden, mraky hodin mam ve War Thunder, Koupil sem za par kacek Titan Quest i s datadiskem tam mam 35 hodin. Tropico 3 bylo zadara na steamu, clovek ma tolik moznosti co hrat, a nemusi to byt nadhodnoceny AAA hry
  • Dogkiller
    Pffff, tohle je holčičí verze Dark Souls, to dohraju s prstem v nose. *6*
    • ..a s druhým v řiti.. umíš totiž gamepad skvěle ovládat rty a jazykem..
    • Jo jo a Dark Souls je pro kluky, protožééé? Vážně, hejčkat si svou maskulinitu skrze počítačový hry je hodně smutný *9*
      • Musíš pochopit, že s lidmi jako je on se v běžném životě nikdo nebaví, tak to zkouší alespoň tady. *3*
        • Až to budu večer zase sázet tvojí mámě do "passy" (cituji pouze našeho pana prezidenta), tak jí řeknu, ať ti vysvětlí význam slova hyperbola
  • Jack1947
    Ds zůstalo kupodivu nepřekonáno, tohle bych si tedy zahrál "casual" DS. *5*
  • Cosi
    Pro mě je Lords of the Fallen zajímavější než Dark Souls. Ne tedy podle toho 5-ti hodinového videa, co ukazoval ten lets player před vydáním, ale podle videí, které ukazovali sami tvůrci, kde tuhost bossů byla nastavena o řád až dva výše, a zásah od nich bolel o poznání výše.
    • není nad to hodnotit hry dle videa a zrovna např. Manus tě na pár ran a takových bosů je v DS většina, ale co bych ti povídal, zabloudil jsi do špatné sekce...
      • Cosi
        Ano, pardon, hledal jsem Alík.cz ale omylem jsem zabloudil na kompost.cz. tedy, na diskuzi na games.cz kde se jen hatuje a trollové se tu krmí jako v Hradecké Zoo.
        • Wow! V Hradci mají Trolly? A já myslel, že si budu muset počkat do Norska!
        • Jack1947
          To abys sem už nechodil, když tě rozhází pár hladovejch trol/tlů. *7*
          • Cosi
            Počkat, já myslel, že ty jsi jejich králem.
            • Jack1947
              Trotlů, trollů? a né to by jsme přecenil. *15*
  • že je to kopírka by mi nevadilo, ale je to takové barevné a brnení predimenzované jako v hrách od blizzardu
    • no to je argument ze to opravdu se nestacim divit jak se neco takovyho muze narodit
  • Z videí to na mě působí jako kopírka Dark souls v hezčí grafickým zpracováním.
  • BTW proč nerecenzoval pan Smutný?
  • je to casual Dark Souls, s daleko hoorší atmosférou, soundtrackem, combatem, lore, mytologíí. Jenom v těch pixelech je Lords of Fallen lepší a to je strašně málo..
    • Combat je podobne dobry ak nie lepsi ako DS. Grafika je lepsia tak o 2 generacie. Vo zvysku je DS lepsi.
    • Opět se zde zase bude rozebírat "skvělá" mythologie a lore DS? A zase ty kecy o tom že je všechno na pozadí? *7*
      • nechápu tvůj přísvěvek. Dark Souls nemá naraci, takže ano vše se odehrává napozadí, jak tomu říkáš nebo možná lépe bych to nazval okolo tebe tečou infromace o světě a ty musíš PRVNÍ natáhnout tu ruku, aby jsi ty informace dostal, pokud to neuděláš, ochudíš se o skvěle vytvořený svět...
        • del0
          Ano, příběh a lore se odehrává na pozadí. Asi jako v Diablu...
          • TheGGG
            ty se očividně v něčím pozadí odehráváš celý život.
      • Proč pak by se Veskoslave u kopírky Dark Souls neprobírala jeho skvělá mytologie, tak krasné legendy se ve hrách dlouho neobjevily, ale co ti budu povídat, ty jsi to nehrál... Je fakt krásné, že si každý den zvolíš nový trolovací účet, ale co z toho sakra máš???
        • Ano haha jsem Veskoslav dlouho to tu nebylo. Jinak hlavně nenápadně, nenápadně v klikání.
          • čau Veskoslave nebo ti mám říkat krasavče???
  • Dogkiller
    Kdo nedohrál Dark Souls, ten nemá právo nazývat se opravdovým hráčem.
    A já jsem ho dohrál. *5*
    • del0
      Očividně si toho moc nehrál. Jsou těžší hry, než nějaký DS. *5*
      • TheGGG
        určitě ne od blizzardu
    • Inquisitor
      Tak určitě.
    • Draken69CZ
      A čemu říkáš dohrál? NG, NG+ nebo NG+7?
      • Dogkiller
        Dohrál jsem jen jednou, žádná NG. Tolik času zase nemám, hrát jednu hru 7x. *6*
        • njn pláč nooba
          • píše zloděj nicku, předpokládám, že je to nějaká malicherná pomsta od Veskoslava...
    • To jsi teda velký kluk, nechceš sušenku ?
    • residentevilfans
      Jsem taky fanousek DS a mam nahrano pres 400h ,ale takovou p*covinu bych nikdy nevykvak!
    • Vogon
      hmm...ne-e? Když už tak hardcore fanouškem rpg/netradičního fantasy.
    • Tvoje bába byla opravdový hráč!
      • Ne, tvoje teta byla!
        • Tvoje bába byla moje teta!
          • *1*
    • Kozy
      A kdo je to ten opravdový hráč? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit