Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Tet jen aby se našlo dost nostalgiků.
  • kubi-wan
    A já si zas myslim, že je grafika pohledná. Jasně, nejsou to žádný grafický orgáče (slovy Karla Drdy), ale vizuálně mi to přijde vcelku vkusný a připomíná mi to zlatý časy Heroesů (např. třetí díl). Škoda, že jsem tyhle RPGčka nikdy nehrál, protože u tohohle by mě díky screenshotům lákalo si to zahrát... ale bojim se, že bych si, díky svý nezkušenosti s žánrem, ani neškrt... a navíc nesnášim nečekaný přepady nepřátel (to mi hned zkraje znechutilo třeba HoMaM IV).
    • Krome toho co napsal del0 a s cimz souhlasim, jeste pridam uplne tristni pohyb jednotek. Kdo hral ten se musi jeste ted kroutit z tech nechutnych strojovych pohybu. Pokles v kvalite hudby, ktera byla v serii vzdy perfektni. Je sice pravda, ze ackoliv se drzeli puvodni idee a kazde mesto ma vlastni leitmotiv, tak uz to proste neni ta preciznost co ve dvojce nebo trojce. Ve trojce sem byl schopen si otevrit mesto a pet minut poslouchat jak jim to hezky hraje. Samozrejme opet otazka vkusu, nekomu treba ozvuceni prijde lepsi nez v trojce. Navic vse bylo prapodivne barevne a nerad to rikam ale i stupidne rozvrzene, kvalita custom map pro single nebo hotseat je rozhodne nizsi nez v predeslych dilech. Jen neco z toho co pamatuju.
      • nahodou ja mam 4 díl hodně rád. sice grafika a animace jednotek moc užasná není, ale co se bojů dobívání měst a rozmanitostí hrdinovích schopností týče je to prostě špička.
      • To melo byt pod ten prispevek s Homamem .)
    • del0
      2D mám taky rád, akorát u dnešních her je to 2D kvalitativně bída. Teď zrovna hraju Age of Wonders 2 (což je 15 let stará hra) a graficky je to úplně jiná liga.
    • Snesl bych tu grafiku trochu zubatější. Nemám rád takové lacině vyhlazené sprity. Působí to divně. Jinak mám 2D moc rád.
    • v homam 4 na nikoho nikdo jen tak nevyskakoval. byla tam nějaka area control mechanika že když ses moc přiblížil tak tě napadli
      ps doufám že myslíš heroes of might and magic 4 :D
      • kubi-wan
        Jo, myslim Heroes 4... a je možný, že už si to špatně pamatuju, koneckonců už je to drahně let. Každopádně vim, že tam byla nějaká taková novinka, která mě neskutečně iritovala.
        • Jj ve ctyrce to bylo poprvy kdy si pro tebe mobky mohli dojit na mape.
          • Hnisavec
            homam IV bol fajn
            • del0
              x: Řekl bych, že hlavně to, že hero už byl aktivní jednotkou, nemožnost upgradu jednotek a renderovaná izo grafika (namísto kreslené).
            • 3-2-5-6-4

              Můj osobní žebříček, od nejkvalitnější. Jedničku jsem bohužel nehrál =/.

              Mimochodem, v Xulimě sice dochází k náhodným přepadáváním, ale ne do nekonečna, počet monster ja na mapu omezen. A když je vymlátíte všechny, je za to bonus, takže v důsledku ty přepady ani nevadí. Navíc je můžete celkem v klidu ignorovat, pokud u Gaulena trénujete camouflage.
            • IV melo daleko lip udelane kampane nez III. A celkove to byla kvalitni hra. Moc nechapu lidi, co je tak odradilo na ctyrce. U petky a dal bych to chapal, to uz je vazne trash.
            • Otazka vkusu. Me treba Homam IV odnaucil kupovat tuhle serii.
    • Krescz
      ach HoMaM IV...true hardcore game, ale soundtrack byl boží *15*
    • tomocz
      Vskutku, taková hezky retro pohledná a mě se třeba líbí víc, než ten všudypřítomnej pixelart.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit