Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic proti retro grafickému zpracování, ale ve chvíly, kdy na obrazovce s pár pixely nerozeznám talíř od prasete, tak to nemůže mít atmosféru. Abych pořád hádal, co tím černým pixelem tvůrci zamýšleli, na to se můžu víte co *5* Rozhodně nejsem zastánce grafických orgií, ale každý extrém je špatný.
  • Doufám v to, co doufám u Locercraftovek, přádnou dávku šílenství.
  • Čert vem zpracování.. prubl jsem to v browseru a má to koule! ..či spíše čtevrce? *8*
  • Sr_Lobo
    Todle je uz vyzva, kdy prijde prvni tvurce hry s grafikou 4*3 pixely, jenz bude obsahovat epicko romanticky dej a mysteriozni atmosferu na pozadi pocatku prumyslove revoluce...
  • Jak muze nekoho sakra vydesit tohle... mozna tak utokem na nejake hipsterovske sentimentalni slabiny *12*
    GAMES.CZ uspesne pracuje na tom jak znechutit indie scenu *13*
  • MickeyMutant
    Ještě nějaký dobrovolný strážce vizuální kvality videoher? No tak, nestyďte se.
  • Hru jsem hrál byla super, měla atmosféru. Minimalismus je opravdu na místě, styl vyprávění byl parádní, hudba skvělá. Lidem kteří ocení hororovou atmosféru a nesejde jim na kostkách doporučuji. Zároveň i těm, kteří musí mít zapnutý 64x antialiasing, neboť pokud vám přijde, že je velmi málo povedených atmosférických adventur, berte. Měla by být pořád hratelná na newrounds.com
  • Kozy
    Téma vypadá víc než zajímavě, škoda že to museli zkazit takovym zpracováním. Ale za těch 10 dolarů to asi pořídim a s velkym sebezapřením zahraju, snad to bude stát za to když to vypadá takhle prasácky.
    • MickeyMutant
      Sběratelská edice všech epizod sice bude na Steamu a GOGu stát 10 dolarů, ale jednotlivé díly jsou na Newgrounds nebo na stránkách vývojářů zadarmo. Takže to můžeš vyzkoušet a nemusíš hned kupovat.
  • á dalsi intelektualni rohypnolsterina 10/10
  • Docela překvapení. Čekal sem, že mě to kvuli grafice nechytne a hle přesnej opak .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit