Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N7N7
    Hororové hry vstupují do nové éry: "Budeme vás děsit otřesnou grafikou." *2*
    • Nejpřínosnější komentář. Spíš by mně zajímalo, jaký názor máš z hraní té hry, než ze screenshotu.
    • MickeyMutant
      Kde máš Carmamrdona? Už by tu měl touhle dobou být.
  • Sr_Lobo
    Todle je uz vyzva, kdy prijde prvni tvurce hry s grafikou 4*3 pixely, jenz bude obsahovat epicko romanticky dej a mysteriozni atmosferu na pozadi pocatku prumyslove revoluce...
  • Varjag
    Minecraftovská adventura The Last Door děsí grafickým minimalismem...
  • tak to je pecka. kam az zajde ten minimalismus? bude hrat horrorve textove adventury? *2* ale tak je to indí, tak si to zaslouží 10/10 a kdo nesouhlasí ten to jen nechápe protože indí hry jsou jen pro inteligenty
    • Tak uprimne by som si tuto hru asi radsej zahral ako textovu adventuru:) Prekvapivo existuju dobre hororove textove adventury. A aspon by mi zazitok nekazila nejaka hnusna grafika.
  • Hru jsem hrál byla super, měla atmosféru. Minimalismus je opravdu na místě, styl vyprávění byl parádní, hudba skvělá. Lidem kteří ocení hororovou atmosféru a nesejde jim na kostkách doporučuji. Zároveň i těm, kteří musí mít zapnutý 64x antialiasing, neboť pokud vám přijde, že je velmi málo povedených atmosférických adventur, berte. Měla by být pořád hratelná na newrounds.com
  • Kozy
    Téma vypadá víc než zajímavě, škoda že to museli zkazit takovym zpracováním. Ale za těch 10 dolarů to asi pořídim a s velkym sebezapřením zahraju, snad to bude stát za to když to vypadá takhle prasácky.
    • MickeyMutant
      Sběratelská edice všech epizod sice bude na Steamu a GOGu stát 10 dolarů, ale jednotlivé díly jsou na Newgrounds nebo na stránkách vývojářů zadarmo. Takže to můžeš vyzkoušet a nemusíš hned kupovat.
  • MickeyMutant
    Ještě nějaký dobrovolný strážce vizuální kvality videoher? No tak, nestyďte se.
  • Taková maličká trochu minimalistická hororová adventurka. První tři epizody jsem si dal nedávno a bavilo mě to velice. http://thelastdoor.com/index.php/menu
  • Docela překvapení. Čekal sem, že mě to kvuli grafice nechytne a hle přesnej opak .
  • á dalsi intelektualni rohypnolsterina 10/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit