Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Call for Metro: Warfare 10
  • Jak pravil RingMan...
    PS: ty si nepamatuješ jak dopadli CaC pod EA?
  • ringmancz
    ale když je to jedinej účel, tak je něco špatně
  • Tak pokud Relic bude v pohodě, tak já budu v pohodě. *3*
  • eeeee
    Pro nevzdelane minuskare: ubisoft stoji za hrami jako far cry 3 (hra roku), splinter cell, assassins creed, prince of persia: snds of time, rayman a dalsimi uspesnymi hrami.
  • eeeee
    Dekuji.
  • eeeee
    To mas pomotane. Ucelem tvorby komercnich her je zisk.
  • Company of Heroes 2 nesmi dostat ea, to bude zase balicku a premium vyhod
  • Tak tak, licenci od games workshop má THQ jako celek, proto jeho studia mohla dělat hry z onoho univerza. Nevím, jak s tím nakládá jejich zákon, jestli lze odkoupit i licenci, nebo si ji musí jiná společnost vyjednat sólo. Ach jo, moc moc jsem chtěl DoW III :(
  • Problém může být v tom, že na tvorbu MP se odleje část peněz která mohla ještě sloužit pro SP, stejně jako se na to budou muset vyčlenit pracovní síly a bude to stát čas který mohl také sloužit pro vyšperkování SP části. Což může ve výsledku znamenat nedotaženou SP část jen kvůli tomu aby na to nalepili MP.
  • Viktor_H
    Tady se zase pálí čarodějnice. *1*
  • Viktor_H
    Licenci má více studií. Řekl bych, že gamesworkshop má tohle pevně v opratích právě skrz THQ. Tzn. po pádu THQ je Relic bez licence...
  • PROC? *9*
  • Bohuzel nwm co bylo na 1 hroznyho.
  • Jejdásek je autor dobrých názorů.
  • BFME 2 usel, ale jednicka byla hrozna
  • Jasně...ale Relic pravděpodobně drží licenci na herní adaptace podle toho universa
  • Vadí mi, že by to dopadlo jako CaC...zisky světí účel
  • Vadi ti, ze by to nedovedl k bankrotu? THQ na to slo evidentne spatne, zkrachovalo pres to, ze melo v portfoliu kvalitni herni tituly.
  • Ubisoft je vydavatel dobrych her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit