Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Call for Metro: Warfare 10
  • Tak pokud Relic bude v pohodě, tak já budu v pohodě. *3*
  • Company of Heroes 2 nesmi dostat ea, to bude zase balicku a premium vyhod
  • Viktor_H
    Tady se zase pálí čarodějnice. *1*
  • PROC? *9*
  • Nevlastní náhodou W40K jiná firma?...myslím games workshop. Si myslím že s THQ měli jen smlouvu.
    • Jasně...ale Relic pravděpodobně drží licenci na herní adaptace podle toho universa
      • Viktor_H
        Licenci má více studií. Řekl bych, že gamesworkshop má tohle pevně v opratích právě skrz THQ. Tzn. po pádu THQ je Relic bez licence...
        • Tak tak, licenci od games workshop má THQ jako celek, proto jeho studia mohla dělat hry z onoho univerza. Nevím, jak s tím nakládá jejich zákon, jestli lze odkoupit i licenci, nebo si ji musí jiná společnost vyjednat sólo. Ach jo, moc moc jsem chtěl DoW III :(
  • Magister_Peditum
    Ať se Relic dostane do dobrých rukou. Snad se dám i na modlení.
  • Tak nech nezerem tu davam 50 korun, kupim !
  • Vyvoj her, co vyjdou tedka na zacatku roku, uz snad nemuzou nijak ohrozit doufam - treba ze by EA odkoupila Metro a hned by na vyvojare zacala tlacit, at tam pridaji MP *7*

    Snad ty nejlepsi znacky koupi Valve/Square Enix/2K...
    • spis by zacla tlacit at ho rozeberou na DLC. *15*
      • Kozy
        To jo :D mohl by sis kupovat jednotlivý linky, stanice metra po DLCčkách
    • walltar
      Pokud by SP zůstal tak jak je tak jaký problém je s přidáním MP? To je pode mě ten nejmenši problém.... já bych spíš problém viděl v budoucnu Ty hry co mají vyjít teď sice vyjdou tak jak sou ale potom asi budou i další pokračování.
      • Problém může být v tom, že na tvorbu MP se odleje část peněz která mohla ještě sloužit pro SP, stejně jako se na to budou muset vyčlenit pracovní síly a bude to stát čas který mohl také sloužit pro vyšperkování SP části. Což může ve výsledku znamenat nedotaženou SP část jen kvůli tomu aby na to nalepili MP.
  • walltar
    Ještě, že mě žádná hra od THQ moc nezajíma ... jinak bych byl asi fakt na... protože EA a UBI sou vyloženě společnosti kterým bych nevěřil už s ničím.
    • Ubisoft je vydavatel dobrych her.
      • eeeee
        Pro nevzdelane minuskare: ubisoft stoji za hrami jako far cry 3 (hra roku), splinter cell, assassins creed, prince of persia: snds of time, rayman a dalsimi uspesnymi hrami.
      • Jejdásek je autor dobrých názorů.
        • eeeee
          Dekuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit