Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty vole...Warhammer 40k v rukou EA...po celém těla mám husí kůži...:(((
    Císaři, ochraňuj nás před Bohy Chaosu
    • Vadi ti, ze by to nedovedl k bankrotu? THQ na to slo evidentne spatne, zkrachovalo pres to, ze melo v portfoliu kvalitni herni tituly.
      • Vadí mi, že by to dopadlo jako CaC...zisky světí účel
        • eeeee
          To mas pomotane. Ucelem tvorby komercnich her je zisk.
          • Jak pravil RingMan...
            PS: ty si nepamatuješ jak dopadli CaC pod EA?
          • ringmancz
            ale když je to jedinej účel, tak je něco špatně
  • S EA na šibenici.
    • Ale ať ta oprátka není made in EA, jinak si nejsem jistý, že by to fungovalo bez much.
  • Estophelen
    *zapíchne kultistu, zapálí svíčku a stěny pomaluje krví orků*
    Ať to W40k přečká v pořádku... Ať to W40k přečká v pořádku...
    • Cypri
      Asi udělám nějaký oběti krvavým bohům protože tohle chci taky aby vydrželo a běželo dál v nějaký slušný kvalitě.
    • jj, bojim sa toho, ze sa to dostane do ruk EA, a do 10tich rokov tu budeme mat 15 casti call of emperor *13*
      • Cypri
        Nebo F2P strategii...
  • A je to v loji.

    Jestli CoH nebo Dawn of War dostane do pazour EA, tak můžeme těm značkám rovnou zamávat na rozloučenou. Je jen jedna věc, kterou EA umí se strategiema velmi dobře - zničit je.
    • Od EA sem hrál 2 strategie - Red Alert 3 (bavil mě) a LotR: BFME 1 a 2, to byla výtečná strategie a já si už 3 roky přeju pokračování. Jinak může mi někdo napsat nějaké novější strategie od EA?
      • Ty jo RA3 byl nejvíc zprzněný díl CaC.
        • Možná. Ale BFME je parádní a chtěl bych trojku.
          • BFME 2 usel, ale jednicka byla hrozna
            • Bohuzel nwm co bylo na 1 hroznyho.
    • Cypri
      Přesně tohohle se bojim. O tyhle dvě značky konrétně mi jde. Bejt milionář tak snad i jednu z nich koupim *5*
      • kéž by padlo sovícení na poslední dobou degradovanýho Billa Gatese.... svýho času dělal mrkvosoft výborný hry, možná že AoE II je i doted nejlepší RTS vůbec.
  • Super počkám na kapesný od rodičů a pak si koupím Vigil Games. Darksiders III hmmm to bude exkluzivitka pro můj kompl.
  • Cypri
    No a je to...
    Jedno z mých nejoblíbenějších studií je fuč. Jen prosím ať CoH2 nekoupí EA nebo UBI aby bud fungovali servery ale za par let je vypli a nebo věčně vypadávali... neee.

    Nevím ani jak se kdo jmenuje z těch podcastů, ale jeden z nich to tam řekl moc dobře. Teď ty studia řeknou: " vidíte, dělali jste to všechno blbě, měli jste dělat ty komerčně úspěšný postupy"(nebo tak nějak) no a to je hrozně špatně teď... Zas si plno studií řekne, že nechtěj dopadnout jako THQ a začnou dělat kopie CoD a jinejch blbostí.
  • Aby to nedopadlo jako tohle (2:30) http://www.youtube.com/watch?v=WtLZHPejU3Q :D vše za dolar...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit