Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle jako dělal jeden člověk ve svém volném čase? *8*
    To je teda jako krásná práce.
    • To rozhodne. Sice dost mozna pouzil hotove 3D modely a neprogramoval engine, ale i tak je to bezesporu obdivuhodne.
      • Nevím jak s modely, ale na Steamu píše, že na tom dělá už sedm let, je to jeho vedlejší projekt, a vytvořil si engine sám.
  • Jan Zeleny's *15* *15* to mi stačí, má smysl pro humor.
    • To máš asi šťastnej život pokud tě pobaví i taková naprosto běžná věc .. Pokud se chceš propagovat mezinárodně tak musíš mluvit i rozšířeným jazykem ... Kdyby použil Jana Zeleného Mashinky tak by to skončilo s Jana Zeleneho's Mashinky . Je to lepší? Není
      • ty vole, to je trk na Sid Meier's Railroads.. Panebože lidi
  • madPav3L
    Z toho videa to vypadá na Transport Tycoon ve 3D což by mně vůbec nevadilo.
  • Ačkoli to graficky vypadá skvěle a hratelností to připomíná TT, což je dobře, tak si dovolím mít jednu připomínku. Jeník by si měl promluvit s někým z dopravky, páč takovéhle převýšení na tak malé vzdálenosti nemají lokomotivy naprosto žádnou šanci dát a jelikož to má být hra pro fanoušky vlaků a všeho kolem nich, tak doporučuju tyhle chyby tam nemít ;)

    P.S. Fandím!
  • Tešil jsem se, ale čím víc videií vidím, tak se toho bojím. Jsou tam určitá zjednodušení která u TTD nevadila, ale ve 3D to vypadá neskutečně divně/blbě např. šíleně strmé nájezdy alá horská dráha nebo 45o zatáčky, které jsou dost ostré (i Locomotion toto napravil stoupavou kolejí o 1 stupeň na 2 dílky délky a různými poloměry zatáček).
    Snad půjde dál než jen kopii TT - semafory na mostech/v tunelech. Pokorčilé směrování z OTTD. Zatím to vypadá jako kopie TT osekaná o všechny dopravní prostředky krom vlaků s možností přepnout se do 3D, což pokud stavění nebude alespoň na úrovni dnešního OTTD, tak si v tom stejně nic pěkného nepostavím, abych se pak mohl ve 3D kochat..
    • WalkingWad
      Tak možná z toho bude něco jako Railroad Tycoon kterej měl jen vlaky a je přitom legendární....
      • Dnes už by se stěží držel pelotonu , na jehož špici hrdě kráčí tolik let stařík jménem OpenTTD . Ale mohl to pojmout stylem addonu k OpenTTD .... Však i Maxis svého času vydal Streets of SimCity ;) .
  • Na Steamu jsem podpořil a jestli se dostane do prodeje, tak kupuju v early access. Akorat mi tam vadi jedna vec, kterou od Sawyera obšlehli všichni ostatní - ta hrozná syntezátorová "stylová retro" muzika.
  • Dá se to někde koupit/backnout?
    • steam greenlight, link je v clanku.
  • Já si počkám na train sim world. Vypadá to fakt dobře.
    • Pethulla
      To sice jo, ale pokud nejsi fanda amerických nákladních vlaků, tak tě to až tak nepotěší, protože TSW bude vydána jen s touhle jednou tratí. A šuškanda praví, že další trať by měla vyjít snad až na podzim.
      • To mi nijak nevadí. Pokud má trať přes 1000km, tak není co řešit. Jinak toto je klasický model u všech simulátorů. Vydá se základ a zbytek se přikupuje, viz FSX nebo DCS:World
        • Pethulla
          Ale ta trať určitě 1000 km mít nebude. Spíš by to mělo mít okolo 100 mil. Jinak to má být vcelku klasika pro tyhle typy tratí, tj. omezená rychlost, spíš než po rovině to bude furt do kopce nebo z kopce, což v kombinaci s délkou a hmotnosti vlaku nebude žádná sranda ukočírovat a bude to vyžadovat ustavičné šibování s brzdou.
          Pokud tě tenhle typ tratí baví, tak směle do toho. Aspoň tu bude někdo, kdo bude moct zprostředkovat dojmy.
      • Tak to je World jako prase
    • train sim world je ale zcela jiny zanr nez toto
      • To máte pravdu, ale v nadpisu je napsáno: "Mashinky potěší všechny fanoušky vláčků a dopravy" Tak mě spíš potěší train sim world.
  • walltar
    Proč takhle blbý jméno? Ale jinak hra vypadá zajímavě.
  • Mashinky? Tak strašnej název, prznící náš jazyk, jsem už dlouho neviděl. Jinak se mi hra líbí, ale toto je úplně strašné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit