Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nepíše tento levis novinky aj na eurogamer lebo to vyzerá že chce sabotovať portál games.cz *3*
    • jo, mi tak trochu prijde, ze je TG a EG posledni dobou jak pres kopirak, na obou pisou uplne o tom samym.
  • Drom
    22.12. vychází teprve demo. :)
  • omfg, to co za trollov zamestnavate....kazde druhe 15 rocne decko vie, ze to vychadza koncom januara, kokos ja byt zamestnavatel tak za toto ma dotycny padaka
    • Co bys taky chtěl takhle po ránu? *1*
      • Spíš co by čekal na českých webech. Profesionalita se u nás jaksi vypařila u většiny oborů :D
        • Ovšem nejenom u nás *3*
          • To je možný, ale například gamespot, eurogamer nebo třeba všechny ign mi přijdou v pohodě. Proč to nejde i u nás? Asi jde jen o peníze, protože za pár korun se kvalita nekoupí, ale je to škoda. Papírový herní magazíny měly sice kolísavou kvalitu, ale pořád to na dnešní webový poměry bylo dost dobrý.
            • Mně jde hlavně o profesionální přístup a kvalitní novináře. Dneska na weby píše každý, kdo má chuť a je to znát.
            • Myslím, že papírový magazínu JSOU oproti webům stále dobrý. Na vině nebudou ani tak peníze jako někdy až fanatická touha po aktuálnosti. Jakmile se něco někde objeví, šup s tím na web, i za cenu nepřesností. Není čas ověřovat informace. Prostě média. Spousta lidí si myslí, že dozvědět se něco hned znamená dozvědět se všechno a popravdě, což je samozřejmě omyl.
  • Ježiš takový chyba se tu jen tak nevidí ta hra vychází až v lednu a ne dneska. Jako kdyby bylo tak moc těžké se na internetu podívat kdy to má vyjít a až potom napsat článek.
  • Ako moze redaktor takeho magazinu ako je games.cz napisat taku blbost? Amatercina
  • Jde určitě o měsíční soutěž, aby měl každý šanci :))
  • taky jsem si říkal že to ne nějaký divný
  • Tak nějak.. hra vychází 21. ledna, takže tam máte dost brutální chybu.. nejdřív mě pořádně potěšila a pak zas zklamala :-//
  • Ode dneška? A kde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit