Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh, takze ted budeme mit jednu N7 operaci za druhou a Bioware bude doufat, ze pak lidi prestanou kafrat o te sracce, ktere rikaji konec. No zprava pro vas hosi z Bioware, neprestanou.
  • Nevim co si tady stezujete na MP.. je vybornej, hraju kazdej den, a taky sme ze zacatku whinoval ze to bude fail, a ono neni, je to vyborna oddechovka....

    kdyz se vam MP nelibi tak ho nehrajte ne ? Jednoducha volba...
    • Je tam neco novyho oproti demu? Protoze ten MP v demu byl vylozene fail. Strilej panaky co chodi okolo. UT99 byl to samy a mnohem zabavnejsi. *6*
      • Veskoslav
        A co jsi čekal? Že budou hráči bojovat proti sobě?
        • Treba nejaky coop mise?
          • Veskoslav
            A to by jsi chtěl udělat jak? A už vidím, jak by ses domluvil během plnění mise, aby udělal ten druhý to, co ty sám chceš, aby v té misi bylo.
            • Mno a proto se ptam. Cekal jsem nejaky coop.
            • Veskoslav
              Tak to hold pro tebe prostě není. Většina MP je o pobíhání po mapě a zabíjení a pak s módy či vozidly navíc.
            • On je nejakej MP co hrajes sam? *8*

              Aspon me teda prijde daleko zabavnejsi MP v podobe nejake mise, kde tym musi nekam jit, neco udelat, utyct pryc atd. Ne behani na miste a strileni botu co chodi kolem.
            • Veskoslav
              Viděl. A že bych z toho byl nějak nadšený to se říct vůbec nedá. Ať už se jednalo o RTS (RE 3) či jiný typ her, tak rozhodně jsem byl raději, když jsem mohl jet sám.
            • Jsi nikdy nevidel MP hru s coopem?
    • Diky tem tvejm mutiplayerovkam jde singlova kampan do kopru
      • Veskoslav
        Myslím si, že MP je přidaná hodnota k ME 3. K dohrání není nutná. Je to spíše spestření času strávený se hrou.
  • Popravde vubec nevim o cem je rec. Ja jsem MP ani nezapnul, protoze nema Xbox Life Gold a na konci hry jsem mel 50% pripravenost, ale maximum bodu. Proste se to nabrat da a to jsem se za tim nijak nehonil. Navic jsem ani nemel splneny vsechny Questy. Proste to slo samo. Mel jsem nahrano cca 26h, za co me nikdo nemuze obvinit, ze jsem oblitaval a scanoval vsechny planety.

    Myslim, ze hlavnim duvodem, ze jsem mel tolik bodu bylo, ze jsem mel k dispozici Gethy i Quariany, coz jak jsem pochopil, tak nemusis mit vzdycky.
    • Veskoslav
      Pokud jsi neměl všechny mise splněné, nemoh jsi mít maximum bodů;)Maximum bodů bez MP je 3750 (splnění všech misí, oskenování všech planet, spojenectví mezi Gethy a Quariany)
      • Tak co je teda maximum bodu? Pokud je to, ze ta zelena cast ty lajny udavajici tvoje efektivni minimum zabira cely ten spodni bar, pak jsem to mel a mise jsem splnene vsechny nemel (i kdyz vetsinu) a planety jsem taky vsechny neproskenoval. Klidne bych hodil screenshoty, kdyby to bylo na PC. Na zaver jsem mel volbu ze 3 moznosti. Nevim, jestli jde jeste neco vic, ale takhle to proste bylo a nikdo mi to nevymluvi:). Proc bych lhal?
        • Naplnění toho pruhu co já vím odemkne třetí možnost (syntéza), ale body (TMS/EMS) jdou mnohem dál. Maximum bodů je kolem 8000 TMS, ovšem s tím, že je nutné importovat savy z předchozích her a i pak je to jen za určitých podmínek (např. musíš zabít Ranu Thanoptis, nechat zničit Destiny Ascension atp., neznám podrobnosti). Na full paragon/renegade průchod se dostaneš tak na 7500 TMS, což při 50% GaW znamená 3750 EMS => bez MP (případně ME:Infiltrator nebo ME:Datapad) není možné dosáhnout nejlepšího konce (vyžaduje 4000+ EMS) - ať už si o tý pársekundový scéně braný jako "nejlepší konec" myslíš cokoliv. Ono si spousta lidí plete TMS a EMS (EMS = TMS * GalacticReadiness), a pak se hádaj.
          • Nedalo mi to a zapnul jsem si to. Mam EMS 2876, plny zeleny pruh, 9 nedokoncenych vedlejsich misi a na zaver odemknutou syntezu. Ale ted jsem si trochu za googlil a zjistil jsem jak je to tedy presne s tema koncema. Ok, mate pravdu, nejlepsi konec jsem nemel. Nejak jsem pred tim z tech videi nepostrehl, ze se nejlepsi lisil od toho, co jsem mel ja:) Takze ta dvouvterinova nuance, co tam je zpusobila, ze jsem zil v predstave, ze jsem mel nejlepsi konec. Hmmm
  • Cypri
    Asi si zas vysloužím X mínusů, ale ať sakra dělaj na pořádnym konci, rozuzlení, nějaký dlc který odhalí SPOILER!!!! co se stalo s ostatníma co padli na tu planetu apod. popř. dlc ktery bude takovy ze se sheppard probudi na zemi a pokračuje se dal!SPOILER!!!!

    At se na tyhle pískoviny vykašlou sakra!
  • Muze mi nekdo vysvetlit jaky je ten nejlepsi konec v ME3 a jak ho dosahnout? Spoiler!! Prosel jsem vsechny tri a ve vsech Shepard umre a zachrani galaxii. Jen zalezi jaky ucinek bude mit Crucible na galaxii. Jinak dle me je nejlepsi "zeleny" konec.
    • Hairy_Ass
      http://www.ign.com/wikis/mass-effect-3/Endings

      Shepard přežije paradoxně v tom "renegadském" konci, "zelený" konec je podle mě asi stejně tak nejlepší, jako kdyby se všichni ve Star Treku proměnili v Borgy.
      • diky za odkaz, tak jsem zjistil, ze muj cerveny konec je ten nejlepsi a ze prezil. Ale mezi temi videi je tak maly rozdil, ze jsem si tech detailu vubec nevsiml.
  • Chcel som si kupit ME3, ale dostal som mentalny block v podobre roho ako velmi sa ludia nasrali na konce
    • Veskoslav
      Takže ty si při koupi hry rozhoduješ o tom, jak na něho působí konec? Třeba na Tebe bude mít přesně opačný dojem. A kazit si náladu a radost ze hry, že si přečtu a podívám se na konec. Děláš to i u filmů?:)
      • Ackoli se ho snazis zesmnesnovat, tak delas blba akorat ze sebe. Je rozdil precist si co se na konci stane a precist si, jestli se lidem libi/nelibi konec, coz ty evidentne nerozlisujes.
  • Veskoslav
    No myslím, že dnešní výhru za neznalost vyhrává Grifus:)Jelikož a protože tu mektá něco o nutnosti MP, ale nakonec si ani nezjistí, že na konec MP ani nepotřebuje. Ale hlavně, že čte fóra, kde se to rozebírá:) Prozatím jsem dokázal udělat 3650 bodů bez MP v single a to mi otevírá 2 možnosti červená, jedna možnost modrá a nakonec zelení možnost. Top je překvapení. Ale díky MP můžeš získat možnost zisku alespo'n 5000 bodů a když správně zvolíš konec, Shepard přežije. Nebudu říkat jakou možnost zvolit a co všechno člověk musí mít udělané a hotové:)
  • MP v ME3 je nejmensi problem hry. Samozrejme vecnou otazkou zustava, jestli by bez MP byla hra kvalitnejsi. Stejne tak se muzeme ptat, jestli by hra byla kvalitnejsi, kdyby nevysla SW:The Old Republic.
    Verim,ze kvalitne se to dalo udelat v kazdem pripade,ale EA tlacili a Bioware pak vytlacili neco, co v zadnem pripade neni nejlepsi dil serie a co ma jako bonus odflaknuty konec (o skenovacich pseudo questech nemluve).
    ME3 jsem si koupil, celkem me bavil,ale konec na me zapusobil tak,ze absolutne nemam chut si dat kampan znova,coz je poprve v ME serii.
    • Jak muze nekomu prekazit konec hry chut si hru zahrat znova,pokud ho bavila,to asi vazne nepochopim.
      Takze do zaverecne mise si na tom byl tak,ze by sis hru zahral znova a po zaverecnych titlukach si to uz videl jinak?
    • k tym koncom, pozri si toto video. dalo mi nadej ze tie konce predsa len maju nejaky zmysel a dokonca ze je to jeden z najpremyslenejsich koncov co som v hrach videl za dlhe roky.
      http://www.youtube.com/watch?v=ythY_GkEBck POZOR SPOILER JAK SVINA
    • Veskoslav
      Já to mám rozehrané těsně před útokem na Zemi (ano dohrál jsem to, ale na to mám mentální bolk) a čekám, jak se to u Bioware vyvine s koncem a vysvětlením:)
      • Vakek
        právě proto hraní nezvažuji....jen čekám jestli se nějak Bioware rozhoupe nebo ne..
    • Vakek
      Mám stejný názor...kampaň jsem dohrál, ale ten konec na mě zapůsobil takovým stylem, že opakované hraní zatim nezvažuji
  • Článek co má být jen informativní nemá obsahovat názor autora. Dá se to akceptovat jako nějaký závěr mimo hlavní článek, ale jako úvod je to dosti neprofesionální.
    • ales.smutny
      Samozřejmě, že bude obsahovat názor autora. Už jsme to tu řešili několikrát. To, že jsou čeští čtenáři z mainstreamových médií navyklí na CtrlC+V z ČTK neznamená, že se kvůli tomu budeme omezovat. Informace o události tam je, tu nikdo nezastírá a nedeformuje.
  • Včera som to akurát prešiel a bola to pecka. Takže na víkend sa určite teším. Dúfam, že nás bude dosť aj na ten druhý pack.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit