Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grifus
    Ach jo, nejdriv nacpou multiplayer do Mass Effectu a to same ceka i Maxe Payna. Proboha at uz jdou do haje. Nektere hry jsou vylozene singleplayerovou zalezitosti a kupujou se opravdu jen kvuli nemu. Tak z jakyho titulu ho vsude pridavaji, potazmo v ME dokonce nuti hrat? Kvuli te chimere, ze hra obsahujici MP se prodava lepe? Vzdy to je stejna blbost jako treba povera co je drazsi, je taky kvalitnejsi.

    To je proste hnus velebnosti...
    • Někdo tě ho nutí hrát? Ale vždy se musí najít něco na co si stěžovat, že?
    • Naopak. Ja multiplayer nikdy nehraji,ale v ME3 me neskutecne bavi. Je to bonus,ne na ukor hry. Neni nejmensi duvod ho hrat,pokud nechces.
    • čistě singlplayerovou hru jsem si představoval dřív tak do roku 2005. Byl jsem mladej a naivní a myslel jsem si, že po roce 2010 už budou příběhové hry pojaté jako Coop (kterej má podle mě daleko větší potenciál, než singl).

      Skutečnost je ale jiná. Hry i hráči se vyvíjejí jiným směrem. MP mi přijde, že všeobecně upadá. Co se strategií týče (vždyt co se hraje? SC a SC2? už žádný další Comand and Conquare, Close Combaty, žádní Age of Empires) A to samé i o střílečkách. Posledný pořádný FPS multiplayer hry jsou u mě UT2004 a BF2.

      a pak se kolečko polámalo
      • Netusim proc mas ty minusy. Me taky coop bavi vic jak ciste SP, nejlepe kombinace obojeho.

        SC a SC2 prezilo
        CaC zabili a udelali z nej chujovinu
        AoE to samy

        Par MP her vychazi ale valna vetsina MMO je F2Pay a cim dal vic her co by melo potencial je zabitych (aspon pro me) nejakym nesmyslem.

        Bejvavalo to jiny, a ja myslim ze to neni jenom nejaka nostalgie.
    • Zeptám se tě takhle... Byl multiplayer do ME3 přidán na úkor snížení kvality singleplayerové části? Myslím, že odpověď všichni známe. Tedy MP je jen navíc, nikdo tě jej nenutí hrát.

      PS: Zajímavé, že se to snaží BioWare takto okořenit. Připadá mi to jako dobrý nápad.
      • Grifus
        Nenuti? A kde mam vzit legalne potrebne body pro "nejlepsi" zakonceni?

        A ano, singleplayerova cast byla nejakym zpusobem ochuzena diky multiplayeru. treba mohla obsahovat vice misi, nebo nektere casti mohly byt propracovanejsi. Proc jsi sem tak jisty? Ukaz mi nekoho, jenz za stejny penize a cas dokaze udelat jen tak mimochodem MP cast hry.
        Ikdyz v Bioware jsou na to experti, dokazali udelat prvni DLC nezavisle na hre - vpodtate ve svych volnych chvilich a zadarmo. Ty budes jeden z tech, kteri tomuto vyblitku veri, ze?
        • "A kde mam vzit legalne potrebne body pro "nejlepsi" zakonceni?"
          hranim multiplayeru, to v tom vidis nieco nelegalne? net zjavne mas tak co mas za problem? staci ti jedno kolo za den a budes mat vysoko nad potrebny pocet bodov
          ci si to len planujes stiahnut a si teraz oduty ze tam nebudes mat tu 5 sekundovu scenku co ma zaklincovat "najlepsi" koniec?
          a opat, kym si nezahras MP, nemas si na co otvarat hubu, tiez som bol skepticky, ale bolo to zbytocne, sedi to tam paradne. navyse dlzka hry na insanity bola v mojom pripade totozna s ME2 tak neviem kde podla co zo singlu usekli
          • Grifus
            Legalne, bez nutnosti hrat MP - to uz snad chapes. Je nas celkem dost, co mame ORIGINALNI hru, ale nechceme hrat MP...
            Ano chci tu petisekundovou scenu, nebo o co me vlastne pripravi to, kdyz nechci hrat MP.
            Co usekli? to se nedozvime, opakuji myslis si ze penize a cas kterej byl investovan do MP se na SP neprojevil? Pak jsi naivni...
            • nevravim ze nic neusekli ale nie je to o nic kratsie ako vanilla me2. a rovnako ako neviem ze nic neodsekli ty nevies ze nieco odsekli, tak ci tak zas zacnu chrlit milion dlc. a opakujem nemas si co hubu otvarat kym si to nehral. "nechceme hrat MP" a samozrejme nevies o nom ani prd. ja som tiez pri kupovani ratal s tym ze si k mp ani necuchnem a po dvoch kolach ma to zacalo bavit. ked mas taky psychicky problem odohrat si 5-6 kol aby si mal dostatok bodov na aj na tu poslednu scenku je to len preto lebo mas potrebu pindat na nieco. odohras si tie kola a vybavene, zbytocne tu nad tym vyplakavas
        • Muzu se zeptat co jako ma byt ten tvuj "nejlepsi konec"?
          Ja jsem totiz ME3 dohral bez toho, abych stravil byt jenom sekundu v MP a nemam dojem, ze bych byl o neco ochuzen.
          • Grifus
            Opakuji po nekolikate - treti dil jsem jeste nehral, cekam na cestiny pru Shepardovou. Podle diskusi na fan-site foru, je jiste, ze "nejlepsiho" konce (kterej je evidentne asi pomalu stejny jako ty ostatni dva - NEVIM) nejde bez hrani MP dosahnout.
            Ochuzenej si nepripadnes, to je krasny ale nic nemenici, ze ze MP sezral cas a penize, ktere by sly jinak do SP casti...
            • Danny.Blue: Mlč, zmrde.
            • nName: tak pozor aby se ti z jeho strašných "urážek" neudělalo nevolno *1*
            • Grifus
              to nName: Jedina urzaka, zda-li se to tak da brat, byla "jestli tomu vyblitku od Biware ohledne DLC veris". Zbytek si je mozna sarkasticky, ale ne s cilem urazet dotycneho. Evidentne si vsechno moc vztahujes na sebe, to by ses mel odnaucit. Jinak prijde paranoia ze te vzdy, vsude a kazdy urazi... *3*
            • Máš takový idiotský sarkastický poznámky ("Ty budes jeden z tech, kteri tomuto vyblitku veri, ze?", "Ochuzenej si nepripadnes, to je krasny "). Dej si na to pozor. Někomu tenhle typ urážek vadí.
            • vlastik.plaminek
              Pokud je nejlepší konec volba modrého stroje, tak to jde i bez MP, jenom se hráč prostě trochu musí snažit, proskenovat nejlépe celou galaxii a nosit zachráněné artefakty na Citadelu. Pokud je ve hře ještě další sada konců, které se odemknou jenom při hraní MP, tak je to na facku.
        • Začátkem jen upozorním - opatrně s tím koncem tvé příspěvku, prosím. Působí to skoro urážlivě vůči mé osobě.

          Soudil jsem na základě hodnocení v recenzích, zejména pak ale na základě ohlasů od přátel, kteří trojku hrají. Já jsem začal teprve první díl, takže o nějakém zakončení nic nevím.
          • Hairy_Ass
            Ohh, sám se urazíš kvůli každé ptákovině, ale nevadí ti tady na ostatní útočit mnohem horšími nadávkami. Trochu sebereflexe by v tvém případě nezaškodilo. *3*
        • KokyMetalGear
          poslyš, měl jsem 100 % připravenost a k tomu cca 7200 efektivní vojenskou sílu a k čemu mi to bylo... *8*
    • KokyMetalGear
      spíš si myslim, že Mp je tam kvůli pirátění. Nemáš originálku - nezahraješ si MP - a budeš mít ten nejvíc kekel konec co snad vůbec jde. Myšlenka dobrá...až na ten konec hry.
      • Vždyť konec ME je kekel na každý pád :)
      • Grifus
        Ale vubec ne. Pirati i majitele originalek (v mem pripade) si zvysi editorem pripravenost za par sekund...
        • Ja som hral multiplayer 2x a dhvilhla sa mi readiness na 65%, co je viac nez dost na najlepsi koniec.
          • Grifus
            Tam se ta pripravenost deli pomalu dvema, aneb jejich vypocet je volaky zvlastni. Tak je to rozebirany na foru fan-site. Pro "nejlepsi" konec je treba pripravenost 80%+, nebo i vic. Bez si to procist sam...
            Ja sam uvidim jak to vlastne je az za par dnu - cekam na cestinu pro zenskou verzi Sheparda...
            • ja chapem o co ti ide. o princip, mp sa ti k tomu nehodi, bioware slubovali ze sa ho nebude treba dotknut, atd atd. ale NIC s tym nespravis, odohraj si par kol a hotovo tak co furt riesis. aspon by si mal co robit pri cakani na cestinu pre zensku shepardovu!
              a aj ked budes mat dostatok bodov stale nemas istotu ze budes mat tu poslednu scenku, vyskytuje sa len pri jednom z tych troch koncov
            • Grifus
              to dfvdsgsahadfg: Nic si nevymyslim, hatovat nepotrebuji. Jen tu pisu svuj nazor, ty s nim nemusis nebo muzes souhlasit.

              Ohledne bodovani pripravenosti jsem to treba spatne napsal. Avsak jadro pudla je stejny - asice te oficialne nuti hrat MP, aby jsi mel veskery obsah. Sam jsi tu kousek niz potvrdil, ze diky hrani MP je moznost mit "bonusovou" scenu v SP.

              Precti jsi jeste jednou vse co jsem napsal, treba pochopis o co mi jde...
            • este samozrejme zalezi od toho kto to hra, ked niekto dosiahne v singleplayeri len 4000 assetov tak samozrejme potrebuje ovela vyssiu pripravenost nez niekto ako ja kto nazbieral 7250 assetov. len tu referujes bludy z neviemakych for bez toho aby si tusil o com je rec
            • grifus nevies co meles, mas potrebu hatovat tak si vymyslas nezmysly. MP na najlepsi koniec (su 3 verzie) NEMUSIS hrat, ak ale chces dosiahnut jednu vec ktora sa prejavi na konci jednou 5 sekundovou scenou potrebujes dosiahnut pripravenost okolo 60-65%, ziadnych 80% ako pises a keby aj 100% tak aj nemas co kecat lebo ten mp je tam vlozeny dobre, urcite to nie je nic rusive.
              a co riesis s tym vypoctom? ake delenia a podobne somariny? mas war assets, tie sa ti modifikuju percentom pripravenosti a z toho mas total war assets. je to tazke pochopit? PREJDI si to a potom tu vypisuj kraviny
  • KokyMetalGear
    To zase budou nervy :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit