Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LA noire je tupounká kravina
  • trolo
    ok
  • Jazz
    Už drž držku prosím, ty tvý zvratky se nedají číst.
  • trolo
    jj rozdiel. ked zhodis mincu z 500000km tak naberie rychlost 5000000000000000000000000km//h
  • Vychází to z tý módy posílat laciný foťáčky a kamerky do stratosféry balónkama, dělaj to šikovní tatíci se synkama, i Čechům se to už povedlo, asi na tom nic moc nebude, foťáčky se pokaždé s gps vystopují......já bych se tu krabičku nebál, když tak jí pořádně zabalí, aby se náhodou neotevřela :)
  • Tak nevim, jestli je zrovna výhra dostat timhle do řepy *1*
  • To Hairy_Ass: Asi jen trollí, nemyslíš? *4*
  • Hairy_Ass
    Znova si přečti, co jsem napsal, a přestaň psát o nějaké smrtící minci... *7* *7*

    On je taky rozdíl shodit předmět ze 400 metrů (jako z toho Empire State Building v tom testu Bořičů mýtů) a z výšky 30 km. *3*
  • trolo
    chod si radsej kuknut mythbusterov. tam presne mali podobny myth s tou tvojou smrtiacou mincou :-D
  • Mozno vypustia len konzolove verzie... tam ziaden CD kluc netreba.
  • Hairy_Ass
    No, jak myslíš. Zkus si to spočítat sám: v = odmocnina z 2*gh

    g = 9,81 m/s^2
    h = cca 30 000 m (kde se asi tak pohybují meteorologické balony).

    Samozřejmě musíš vzít v potaz odpor vzduchu a tvar předmětu, ale na pohybových zákonech je právě to krásné, že je úplně jedno, jestli padá auto nebo plastová krabička se hrou, protože vždycky budou padat stejně rychle. A jinak jsem nepsal, že by to hned někoho muselo zabít, ale příjemný náraz by to taky nebyl. *15*
  • CBT weekend = 15:00-00:00 = *15* *15* *15*
  • Ringwraith
    No já bych možná aj pokračoval... ale představ si, že pro Frogster (vydavatel TERA v EU) znamená "CBT weekend", že servery jsou otevřený pátek, sobota, neděle, pokaždý 15:00-00:00.

    Gejové jedni. No, aspoń se ráno pořádně vyspím.
  • To je fakt! *1* No myslím, že jsi dnes o nic nepřišel a klidně jsi měl pokračovat v pařbě... *4*
  • Ringwraith
    To máš to stejný. *1*
  • No počkat, spíše ME, ne? *3*
  • Ringwraith
    Tak na doporučení Trolla.Diskuzního jsem se tady stavil a co tu nevidím...

    Cry, cry, cry. Troll je zlí, pls bani!

    Ať žije SWtOR!
  • blahorodie
    No proti SOLITAIRE to zdaleka nic neni *15*
  • blahorodie
    Radsej nech mi na balkon pristane Bosacka Slivovica *3*
  • trolo
    trolooloololo :-DDDDDDD no comment

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit