Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drž hubu a nechej trolla žít. Tvoje komentáře jsou totální howna. Stejně jako ten můj nyní
  • na tebe to sedi :)
  • Tak jest!
  • Mayuri12
    Tebe jsem prokoukl jsi nejtvrdší fanda ME proč?
    Kdo jinej by chodil na každou diskuzi o této hře a psal tu tolik komentářů.
    už se těším až si o ME popovídáme 9. 3.
  • Je krása když se tolik hlupáků chytí tvého komentáře já jsem fanboy ME3 ale ty mě nemůžeš nasr*t
    peace
  • CrocoRay
    No, kdybyste ho nechali, tak by to nejspíš skončilo tím jedním blbým příspěvkem. Ale to bych se zase nemohl bavit humornými příspěvky, ať se jde Trol zabít a přitom s sebou vezme Jejdáska a Jindru *4*

    Když se na tom flejmu podílíte všichni stejným dílem (tím se nechci dotknout všech, kteří na něho jenom trochu zareagovali - např. Robotron a jeho první názor) a nechápu, že vás ten jeho blbý příspěvek dokáže tak roztočit. Jděte se radši projít ven, nadýchejte čerstvého vzduchu a pak si možná řeknete, že pozastavovat se nad kdejakou blbostí či debilním příspěvkem na nějaké bezvýznamné internetové diskuzi, ani nemá moc smysl.
  • trolo
    rocket sciencist....
  • trolo
    lol jj niekomu to spadne na hlavu a zlomi mu to vaz... pozeras vela filmov
  • Krabička je lehká s nevhodným aerodynamickým tvarem, ta pravděpodobně nikomu nic neudělá. Otázkou je, jak do toho zakomponují GPSku (+GSM), tady by už bylo dobré použít padák.

    PS: Stratosféra by se pro běžného smrtelníka už dala považovat za "vesmír" s gravitací :)
  • trolo
    jj la noire je ovela lepsia hra
  • smejki
    návrhy a připomínky mají zvláštní diskusi *3*
  • Hairy_Ass
    Meteorologickým balónem se do vesmíru nedostanou, bude to lítat někde nad 30 km, to samozřejmě neznamená, že jestli to spadne jen tak, tak to krabička nepřežije stejně, a samozřejmě ve stejném případě to může dole i někoho nepěkně zranit. Ale pouze v případě, že to prostě žuchne dolů, v článku se bohužel moc podrobností nepíše.
  • Mi bohatě stačí CD key nic víc :-)
  • Hairy_Ass
    Špatná reklama, taky reklama. *1*
  • Hmm to aby si clovek ukradl nejaky ten software co pouziva FBI na sestaveni dat na disku v tomhle pripade to bude DVD ktere bude nekdo lepit sekundakem. Tedy za predpokladu ze se krabycka nerozdavi pruletem atmosferou. osobne pochybuju ze to prezije prulet atmosferou natoz ten pad na zem Kdyby nahodou ta krabycka prezila prulet atmosferou bude EA hradit zdravotni uhrady lidem kdere by padajici krabycka zabyla? vzdyt pokud prezije prulet atmosferou nabere takovou rychlost ze z ni bude asteroid ktery udela takovou spoust asi jako kulka z pistole.
  • Trol.diskuzni
    Když už odejít, tak aspoň stylově!
  • Daleko spíš udělá žbluňk...
  • Trol.diskuzni
    Jak dělat? Vždyť přece JSEM debil, idiot, magor, pošahanec, troska, trotl, blbec... Místní anonymové to říkali, takže to tak určitě bude, beru to jako slovo svaté. *5*
  • Vtipnej je Jindra, Troll je odpudivě ubohý.
  • Phillios191
    A do ČR zas spadne velky ho*no *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit